0 oy
155 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (406 puan) tarafından
Marmaris'e hastaneye gitmiştik büyük ihtimal oradan kaptik ama hep maskeliydik hiç anlamadım 2gun önce eşimin sikayetleri başladı covid çıktı :(( bugün kizimda ateşlendi 38.9u gördü bütün gün ağladı uyumuyor çok huzursuz asla istahi yok  calpol veriyoruz 4saat arayla benmde vücudum kırılıyor çok halsizim bebeği covid olup atlatan varmı kizlar kaç günde geçti çok moralim bozuk :(( 

7 Cevaplar

+1 oy
(406 puan) tarafından
Kimse yokmu kzlr
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım bol bol c vitamini alın 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin insallh tezzamnda
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun. Kurban bayramında biz de geçirdik. 29 yaşındayım ve hayatımda böyle acı ağrı sancı yaşamamıştım. İsal kusma ateş öksürük hapşırık geniz akıntısı boğaz ağrısı kulak sancısı kemik sızısı iliklerime kadar yaşadım 10 gün sürdü ama ilk 4 gün çok zordu. Eşim ve bebeğime de bulaştı tabi hepimiz 3er gün arayla bulaştırdık birbirimize. Oğlum o zaman 5 aylıktı onun da bikaç gün huzursuzluğu hafif ateşi öksürmesi oldu bide sesi kısıldı bi hafta kadar ama hafif atlattı elhamdülillah.  Bende hala etkileri devam ediyor o ayrı.  Bebeğime 4 saat arayla calpol verdim ekstra bişey yapmadım. Kendim süt verdiğim için etkili bi ilaç kullanamadım ama 3 saatte bir parol içtim. Hafifletiyordu ağrılarımı. Çiğ sarımsak yuttum günde bi tane. Bide sabah akşam sirke içtim. Bide nane limon içtim bol bol. Bunların da faydasını gördüm elhamdülillah. Acil şifalar diliyorum size ve ailenize. Bebeğinizin o minik bedenine Rabbim merhamet etsin ağrılarını dindirsin kuzunun. Ama bebekler daha kolay atlatıyor bize göre gerçekten. Anne sütü alıyorsa bol bol emzirin, ona en güzel şifa sütünüzde. Tekrar çok geçmiş olsun. 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun temmuz sonu 3yaşındaki oğlum da yakalandı doktor parol ve pedifen verdi 4saat arayla dönüşümlü içir dedi 5günde atlattık
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bizde atlattık bebekle zor ama eskiye göre hafifi geciyor grcmiş olsun
0 oy
(113 puan) tarafından
Eşim çalışırken iş yerinden getirmişti arkadaşı test yaptırdı pozitif çıktı bizimki yaptırdı negatif bizde dikkat etmedik tabi bu grip falan olmuştur diye 2 gün sonra ben çok ama çok kötü oldum birde hamileyim 34. Haftalık yataktan kalkamadim acile gittim 1 gece içinde iki kere serum yaptılar o şekilde biraz daha kolay atlattım çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin bol bol limon yemeye özen gösterin.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 105 göst.
12 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Ogedayinannesi (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 487 göst.
0 oy
28 cevap 558 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 125 göst.

379,403 soru

11,356,769 cevap

34,833 kullanıcı

...