0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizim 32 aylik bugun basladik..

Tuvalete goturuyorum cikmiyor diyor 

Sonra bi bakiyom altina isemis nasl yapcaz ya:((

6 Cevaplar

0 oy
(12,856 puan) tarafından
İlk bir hafta yapması her seferinde kaçırması normal canım başladıysan pes etme sen sürekli sor hatta eğer çişini tuvalete yaparsan sana sürprizim var de çok işe yarıyor
tarafından
Cikmiyo diyo:)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnimkide aynn yapmıyor vala bnde kndi haline biraktm
tarafından
Bagldnmi tekrar cnm
tarafından
Yıkanabilir bebek bezi aldm cnm onla Alişssn dye hepsiburadadan ama TK yok ya:(
0 oy
tarafından
Lazimlik al sevdiği yere koy. Öğrenir cnm gözünde büyütme hiç. Benimki lazimligi odanın ortasına koyup orda yapıyordu:)
0 oy
(554 puan) tarafından
Valla canım ben ilk gun kuvetine lazimligi koydum suyla oynarken yaptı annecim çişini yapmışsın alkış yaptık falan sonra beraber döktük tuvalete. Çok hoşuna gitti. Zaten bir yasindan beri cisin nereye yapıldığını biliyor beraber gidiyorduk hep. Şimdi de çok hoşuna gidiyor çiş yapıp alkislanip tuvalete çişini döküp bay bay yapmak
0 oy
(8,328 puan) tarafından
3 gunde tuvalet egıtımı kıtabını mutlaka al oku bırde 19 Mayıs ta ay takvımıne gore baslamayı dene canım gozunu cocugundan bır dk bıle ayırma tv tel vs verme çiş anını yakaladıgın an isemeye basladıgında kucagına al tuvalete koştur.
0 oy
(9,617 puan) tarafından
Altına işiye işiye öğrencek pes etme bi zaman sal 32 ay az değil öğrenmesi lazım canım köy yerindeysen daha kolay olur ama değilsen işin zor halılar kıyafetler fln

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 138 göst.
0 oy
9 cevap 312 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 412 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Agdhdg (84 puan) tarafından soruldu

380,177 soru

11,381,230 cevap

34,874 kullanıcı