0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba kızlar ben 2 yıldır 20 lik diş ağrısı çekiyorum bir türlü çıkmadılar hastaneye gittim bu saatten sonra çıkmasını bekleme çıkmaz ameliyat şart dediler ama çok riskliymiş çene felci bile dahil ara sıra ağrı vurur 1 hafta sürer ama çok fena bir ağrı çenem kilitleniyor resmen ne yapıcam ben yaa bu durumu yaşayan oldu mu acaba neler yaptınız siz

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
ameliyat olmadan geçmez malesef diş çıkmıyorsa ameliyatla çekecekler dişi 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Abowww gecmis olsun bende hic agri olmadi bi baktim cikmislar
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Arkadaşım oldu haliyle agri oldu ama dis cekimi gibi biraz ugrastrmis sadece bama da dedi dr. Gecmez gel deneyim olmadi sevk ederim biraz ugrastirci dedi 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Kuzum iki yıl nasıl dayandın benımde iki gündür agrım var çıkcak diye
0 oy
(329 puan) tarafından
Benimde yarısı etin içine gömülüydü şimdi oda cıkmış bide keskin yanagımı parxalıyo tam cene bitimini orda agzımı ne acabiliyorym ne kapayaliyorum
0 oy
(3,219 puan) tarafından
3 tanesi de gömülüydü çıkmadı yıllarca ağrısını çektim ha çıktı ha çıkacak diye ameliyat oldum kurtuldum resmen. Benimki sinirlere çok yakındı farklı zamanlarda farklı doktor olmasına rağmen hepsi de yüz felci olma ihtimalin var vs dediler ama yapacak bişey yoktu dayanılmaz dereceye gelmişti yüzüm şiş geziyordum. Oldum rahatladım dikişli olduğu için ilk gün biraz ağrı sızı yapıyor bununla beraber pipetle besleniyorsun falan ama sonra rahat edersin 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 69 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabiaadarrrr (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 152 göst.
0 oy
3 cevap 69 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
5 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu

378,252 soru

11,321,291 cevap

34,765 kullanıcı

...