0 oy
152 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (841 puan) tarafından
20 lik diş ucu varda o taraftan yiyip içemiyorum doktora gitmedim korkuyorum çekilmesi mi lazım fiyatı nedir burda ağız diş sağlığı hastanesi var birde oturduğum yer ufak merkeze gidecem ufak yerde yeni klinik açıldı güvenemiyorum kliniğe fiyatı nedir 20 lik dişin hastaneye gidim en iyisi demi cektirmesem acıyor hep

12 Cevaplar

0 oy
(3,584 puan) tarafından
Geçen ay ben çektirdim. 500 liraydı. Bölgesel anestezi veriyorlar bence emzirirken de çekilir. Antibiyotik ve gargara yazdı, kullanıp kullanmamak sana kalmış dedi bende kullanmadım
(841 puan) tarafından
Aciyor mu ya sonrasında ucu gözüküyor muydu seninde
(3,584 puan) tarafından
Acımıyor ya. Çektiğin acıya bile değmez. Ucu gözüküyordu evet. Normal hastaneye gittim, bunu biz yapamayız, çene cerrahisi ameliyatla kesi yapılacak dedi. Direk özele gittim, güldü sonra hemen çekti.
(841 puan) tarafından
Çok teşekkürler
(3,584 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(121 puan) tarafından
Geçen sene çektirdim 1500 e şimdi ne kadar olmuştur bilemem çektir bence de ben ikisini de çektirdim gömülü idi 
(841 puan) tarafından
Benim yarılmış içinde beyaz belli bazı zaman çok ağrıyor bazı zaman hiç ama o taraftan yiyemiyorum yarık içi doluyor ağrı oluyor cektirmeliyim demi
(121 puan) tarafından
Aynen
Çektirmelisin canım zamanla önündeki dişe zarar vermeye başlar
(841 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkürler
0 oy
(4,043 puan) tarafından
Gömülü diş ise ameliyatla alır dikiş atarlar normal ise diğer dişlerden farkı olmaz fiyat bilmiyorum bölgeye göre değişir 
(841 puan) tarafından
Yarılmış beyaz gözüküyor o taraftan yiyip içemiyorum yarık arası doluyor bazı zaman çok ağrıyor bazı zaman hiç agrimiyor çekilmesi lazım demi
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Çene cerrahisi.cekti benimkini devlette ve arveles kullanabilirsin dedi içtikten 4 saat emzirme diyerek 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ben çektirdim canım hemde bebeğim 25 gunluktu 
0 oy
(320 puan) tarafından
Lohusaligimin ikinci haftası bir gece başladı ölüyorum sandım doğum ağrısı yanında hiçbirşey kalır kafamı duvarlara vurmak istedim resmen ağrısından devlette sıra bulmak zaten zor ki gomuluyse sadece cene cerrahisi bakar neyse özele gittik iltahap olmuş çekemem böyle daha kötü olur dedi antibiyotik verdi 1 hafta kullandım şifa Allah'tan birdaha agrimadi öyle ara ara oldu sadece ama her agridiginda agliyordum ki ben doğumda ağlamadım siz düşünün ağrısını 1 hafta sonra gittim çektirdim 1500 ödedik 6  saat felan emzirmedim emzirmeden öncede sütü 2 defa sağıp döktüm birde gitmeden süt sağıp koydum bebeğime emziremedigim zaman icireyim diye 1 haftada tamamen iyileşti yeri dikiş felan alındı ama ağzımı tam acabilmem 1 buçuk ayı buldu sanırım 
(320 puan) tarafından
Şimdi bebeğim biraz büyüsün agrimadan diğer yeride aldiricam agricak diye ödüm kopuyor :)
0 oy
(565 puan) tarafından
450liraya çektirdi eşim ölüyordu ağrıdan devlette bi hafta sonra randevu vermişlerdi dayanmamisti ozelde çektirmiş ti 
0 oy
(802 puan) tarafından
Çekiyorlar canım bende çektirdim 2 diş 17 aylıktı bebeğim
0 oy
tarafından
200e çektirdim özel klinikte
(841 puan) tarafından
Ne zaman
tarafından
1-2 ay oldu
(841 puan) tarafından
Bende bugün klinik gittim 500 cuma çektircem
0 oy
(864 puan) tarafından
Yaklaşık 7 8 ay önce konya da özel klinikte çektirdim 500 tlydi . Emzirirken sorun oluyor mu bilmiyorum bi kaç saat emzirmemen gerekiyor sanırım
0 oy
(1,157 puan) tarafından
Çürük değilse çektirmeyin bence biraz yavaş çıkıyor sadece. 
(841 puan) tarafından
Yok çürük değil ama yarıldı damak apse yapıyor yiyemiyorum çıkınca mi çektiriliyor
0 oy
tarafından
Benim dişçide biri cektirmisti geçen gün 2500 kaziklanmis gibi geldi bana 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 70 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabiaadarrrr (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
5 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 96 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,583 cevap

34,777 kullanıcı

...