0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
26haftalik hamileyim. Kalcalarimin dipleri agriyor yurudugumde oturub kalkdigimda. Normal mi? Erken dogum ola bilir mi? Daha 6aylik(

4 Cevaplar

0 oy
(872 puan) tarafından
Korkma panik yapma canım. Mutlaka doktora git. Ama bu zamanlar bana doktor magnezyum yazmıştı. Benim de sen anlattığın yerler ağrıyordu ve ayaklarına kramp giriyordu. Bu dönemde bebiş hızla büyüyormuş ve senin vücudundan daha fazla minerallar alıyormuş. Ama ben doktor değilim, doktoruna sor.
(174 puan) tarafından
Haklisin canm cok sagol
-Reklam-
0 oy
(755 puan) tarafından
Kasıklarına da şiddetli yürümeyi zorlaştıran ağrı giriyorsa bebek pozisyon değiştirip döndüğünden oluyormuş canım benim başıma da o gelmişti
(174 puan) tarafından
Tam bikini bolgesinin kalcayla birlewen dip yanlari var ya oralar agri veriyor. Yurudugumde oturub kalktigimda. Birazda cok. Haraketliyim. Korktum canm
(755 puan) tarafından
Kusura bakma canım çok yoğunum bu ara giremedim nasıl oldun doktora gittin mi alt kasiklardan bahsedince bende telaslandim bı sıkıntı yoktur İnşaAllah
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Çatı ağrısına benzettim ben eğer öyleyse normal bir durum yine de kontrolünde doktoruna danış derim. Benim o haftalarda başlamıştı hala devam ediyor
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Bendede vardı yattığımda sağdan sola soldan sağa donemiyirdum kalkamiyordum oturup kalkmam yürümem bile çok kötüydü benim tek taraflı vardı hamilelik yeli diye birşey varmış öyle olmuşum usutmeden falan değil hamilelik te olurmuş bazı kadınlarda doktor magnezyum yazdı bı süre kullandım sonra geçti sende bı doktoruna Danış canım 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
0 oy
1 cevap 43 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 681 göst.
20 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 675 göst.

381,059 soru

11,407,862 cevap

34,944 kullanıcı

...