0 oy
96 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından

Günaydın kizlar sabahın bu saatinde post açıyorum ama :(

Çok şiddetli baş ağrım var ama öyle böyle değil berbat bişey adam akıllı başımı kaldırıp Dabi lokma bişey yiyemiyorum hamilelikten önce de böyle ağrı olurdu ama gece bı ağrı kesici alır uyurdum geçerdi bı de 12+6 haftalık hamileyim parol aldım dün ama bana mısın demedi çocuklarıma bile adam akıllı bakamıyorum başımı kaldirsam afedersiniz çıkarıyorum hemen bı de şöyle bişey var bizde aile de beyin tümörü cikti babam da abim de ve iki kardesimde Ankara da ki doktor aile bireyleri emar ve tomografi çekilsin demiş ama ben hamileyim bu 3 gündür gecmeyince acaba diyorum bende de mi var çünkü abim  şiddetli baş agrisi  ve kusma şikayetiyle acile gitmişti orda tomografi de  çıktı işte bende bı acile gitsem hiç yoktan bı serum dahi olsa vermezler mı 

1 cevap

0 oy
tarafından
Rabbim hatıra çıkarsın kız sen böyle kendini öyleyim diye düşünme Allah uzak etsin olmazsa git bir acike durumu anlat duramamaktansa bir önlem almış olursun cnm Rabbim esirgesin çok geçmiş olsun
(18 puan) tarafından
Şimdi bı de hamilelik ya gitsem De bişey yapmazlar diye gitmek istemiyorum canım ama bı yandan da dayanamıyorum nasıl bir ağrıdır bu gözlerim ağrıyor ya sanki yerinden çıkacaklar gibi
tarafından
Sen yinede git aklın kalmasın illa söyleyecek bişey vardır normal desede psikolojik olarak sen rahat edersin belkide öyle düşünmekten iyice stres yapıp ağrıyı tetikliyorsn
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 100 göst.
18 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Munevver (424 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 93 göst.
0 oy
0 cevap 34 göst.
24 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
26 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,228 soru

11,289,332 cevap

34,698 kullanıcı

...