0 oy
224 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (810 puan) tarafından
hanımlar hava vok sıcak evde duramadık 15dk dışarda güneşlensin vitaminini alsn dedim cocugu vıkardm kafasında bonesi vardı eve gelince kusmaya başladı normalın bi tık üstünde kustu üst üste kustu benım kız öyle kolay kolay kusan bı bebek degil güneşmi geçmiştir cok tedirgin oldum ne yapmam gerekıyo bu durumda

8 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Güneş geçmiştir devam ederse doktora götürürsün 
(810 puan) tarafından
Yaa ciddi midir 15dk cok degilki ama:(
(25,224 puan) tarafından
Öğlen vakti canım şimdi güneşin zararlı ışınlarının en dik geldiği saatler güneş fayda sağlamaz hasta eder vitamin alması için saat 3 ten sonra çıkar güneşe ayak ve el bilekkerinden alır vitamini zaten
tarafından
Bencede saat 3 ten sonra rahatsız eden yanı kalmıyor gunesın bende  bırazdan  oglumu toprakla oynamaya cıkarcam oglen saati çarpar
-Reklam-
0 oy
tarafından

Güneş geçmiştir canım 

(810 puan) tarafından
ya ne yapmam gerekır aceba
tarafından
Eğer kusma şiddetli ise hiç birşey yapamazsin direk doktora göster canım
(810 puan) tarafından
Yok 1de girdik eve suana kadr ıkı kere kustu
tarafından
Fışkırıyor tarzında ise bekleme canım bir daha olursa direk götür. O zamana kadar yoğurt falan yedir serin serin
(810 puan) tarafından
Alerjısı var ayran aklıma geldı ama tuketemıyor malesef takıp edıcem sagol canm❣️
0 oy
tarafından
Güneş geçmiş 
(810 puan) tarafından
Ne onerıyosunz napmam lazım
tarafından
Midesini bulantısından geçirecek uygulamalar ama sen bir şey yapma bir doktora götürsem bakalım canım
(810 puan) tarafından
Tm sagol canm
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Güneş geçmiş olabilir. Yediği dokunmuş olabilir. Düşme v.s yaşadı mı
(810 puan) tarafından
Dün düşmüştü saglıkocana götürdüm ılk 3saat onemli dedi gün boyu takıp ttik sükür bi sıkıntı oluşmamıştı bugun de bısı yoktu oglen güneşe cıkardım eve gelince başladı kusmaya
(5,492 puan) tarafından
24 saat önemli cnm  inşallah ondan kaynaklı değildir
0 oy
(162 puan) tarafından
Canim cocugum dun dustu demissin saglik ocagina goturmussun. Neresini vurdu. Kafa bolgesi ise 3 saat degil 24 saat onemli 24 saat icinde fiskirir tarzda kusma gozlerde kayma anlamsiz bakma gibi bulgari takip etmen gerekli
0 oy
tarafından
Canım normdld tek güneşten ise korkma derdim ama dün düştü demişsin 24 saat çok önemli hatta 48 saatte kadar dikkat etmek gerekli
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Güneş geçmiştir bence 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah Dr götürün derim kusma ciddi 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 636 göst.
2 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 19 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 323 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde Nzl123 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
15 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde 28.08.ecrinim (810 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,576 cevap

34,954 kullanıcı

...