0 oy
979 göst.
Diğer kategorisinde (522 puan) tarafından
Kaynima nisan yapacaklar damatligini giyecekmis eşimin vermek istemiyorum siz olsanız verirmiydiniz

69 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Niye canım kardesi değil mi verse nolcak
-Reklam-
+1 oy
(10,957 puan) tarafından
Verırım ben bır kıyafet 
+1 oy
(2,537 puan) tarafından
Neden yenisini almıyor durumu yoksa veririm neden vermiycem
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Veririm ne olcak
0 oy
(839 puan) tarafından
Hayir veremezdim 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ben olsam verirdim sonra geri getirin satacam derdim ;)) 
0 oy
(65 puan) tarafından
Geri verecekse bi mahzuru yok verirdim ha geri vermesini de damatlığın bi anısı olduğu için isterdim 
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Bizde vermeyi düşündük vallahi geçen. Eşim söylüyordu veririm nolcak yani 
(7,945 puan) tarafından
Olabilir ama kardeşi sonuçta sen bilirsin artik
tarafından
Cnm o zaman sana kalmis bir sey ben olsam hatirasi var diyip vermem cunku zarar gelebilir ve ozel gununuzden kalan bir sey mesela benim esim hep der 2. Cocugumuz da dogduktan sonra zayifliyicam resim cekimine gidicez  ben gelinlik o damatlik giyicek cocuklarimizla dogada resim cekimi yaptiricaz bence verme icine sinmiyorsa asla
(7,945 puan) tarafından
İyide ne zarar gelicek giyer geri verir alt tarafı düğünde giyicek yani ne gibi bı zarari.olabolir bazen çok abartiyorsunuz herşeyi
(1,455 puan) tarafından
Annemler aldı demişsin linç etmek için demiyorum ama yanlış bi düşünce gelinliğini isteseler vereceksin o zaman sonuçta onlar almıştır. Eğer alacak durumları yoksa herkesten önce ben kendim derdim onu giysin diye
tarafından
Annenler alsın ozaman evden hicbirşey goturmezsin kocan aldı dıye
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Verdim yani ne olacak sanki 
(522 puan) tarafından
Annemler aldi ama
(2,405 puan) tarafından
Olabilir kuzum sonuçta bir kaç saatliğine giyilecek yıkayıp tekrar yerine koyarsın ha içinden gelmiyorsa da diyecek bir şey yok
0 oy
tarafından
Veririm niyeki demekki alacak durumu yok zaten herşey olmuş ateş pahası onu da giysin bir günlük ... Bazen çok saçma şeylere takıliyorsunuz canım 
(522 puan) tarafından
Annemler aldi ama
tarafından
E alsın balım giydikten sonra geri verirler kuru temizlemede yikatirsin tertemiz olur yani sonuçta kötü bişey dememiş damatligi istemiş :)
(522 puan) tarafından
Ne bileyim işte içimden hiç gelmiyor
tarafından
E orda durunca ne olacak ver bir günlük giysin .. ne kıymetli malımız var :):) kız şaka ama ver  geri al n'olacak amannn ölünce damatlikla gelinlikle almıyorlar diğer tarafa saklasam n'olacak
0 oy
tarafından
Valla ben gelinliğimi bile sattım canım. Ben olsam verirdim aman nolcak anısı manısı gelinliğin yok mu sanki kutuda niye beklesin. Biz takıma dönüştürülen damatlık aldık. Ama bu seferlik giymelik falan verirdim sonra geri verirdi onlarda
tarafından
Bizimkini de bizimkiler aldı canım. Ama diyorum ya bi seferlik ne olacak. Arayıp sormasalarda o ömür boyu laf olur vermesen. Eşinin arkasından da laf ederler. Verirsen iyi olursun. Dersin verirken geri verirsiniz diye
tarafından
Ama kizin kendi ailesi almış damatligi onlar alsa hadi neysee yirtilsa bir sey gelse basina parasini da verirlermi bilemedim simdi
tarafından
İstediklerine göre vücut yapısı aynı ya zaten kime giydirecek oğluna mi saklayacak amaan kendi bilir
tarafından
Kiz oyle deme hatira kalsin diye cekim yapmak isteseler yapamazlar bence gelinlikte duruyorsa damatlikda saglam dursun bence .d
tarafından
Oooo ne o adam onu bidaha giyer ne de o çekimi yaptırır varsa öyle erkek ben karşılarım masrafı hahahahha
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet veririm ne var bunda 
0 oy
(248 puan) tarafından

Veririm aman dert etme böyle şeyleri 

0 oy
tarafından
Veririm ne olacak ki kaynima dedik düğünde giy diye ama olmadı uzun boylu olduğu için 
0 oy
tarafından
Niye vermiyon dolapta durup curucegine
(522 puan) tarafından
Bizi arayıp sormaz işi düşünce vermek istemiyorm
tarafından
Onu bilmem ama esin knusuyordur illa
0 oy
(7,412 puan) tarafından
kıyafet konusunda hasasım vermen ben
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Veririm canım niye vermiyim
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Ver ne olmus bizde vermstk 
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Verilir geri verecekse
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Kardeşi tabiki versin lafı bile olmaz böyle şeylerin sorman bile yanlış buraya sen kardeşine vermezmiydin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 166 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,613 puan) tarafından soruldu
+1 oy
44 cevap 864 göst.
2 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ben anne (3,692 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 304 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gul25 (96 puan) tarafından soruldu

380,087 soru

11,378,471 cevap