0 oy
980 göst.
Diğer kategorisinde (522 puan) tarafından
Kaynima nisan yapacaklar damatligini giyecekmis eşimin vermek istemiyorum siz olsanız verirmiydiniz

69 Cevaplar

0 oy
tarafından
Verirdim ne olcak ki. 
-Reklam-
0 oy
(3,678 puan) tarafından
Ver gitsin kız napacaksn
0 oy
(568 puan) tarafından
Yani ben dünya malina hiç düşkün biri değilim. Cevremde biri uzerimdeki kıyafeti de begense çıkarıp veririm. O yüzden damatlıği da verirdim yani. 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Ben olsam vermem çünkü bizim durum farklı kaynana 6 bilezik dedi 3 tane verdi çeyiz var dedi tencere tava bırak bir çift çorap bile almadık paramızın 15 binini kesmiş yalanla dolanla nişan ayakkabılarını bile vermedi sakladı eşimin o yüzden ben olsam vermem belki sizin durum farklıdır birşey diyemem
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Kuzenim nişanlandı ben hem Nisan hem düğün takımını verdim eşimin. Sonra tertemiz teslim ettiler ne olucak ki
0 oy
(33 puan) tarafından
Ne olacak ki verin bence. 

Biz evlenirken eşimin arkadaşının damatlığını almıştık hatta üstelik tadilat görmüştü damatlık hiç sorun etmediler

Bizim için çok iyi olmuştu zaten bir ton masraf oluyor bir de ona para vermek zora sokacaktı bizi.

Bence tekrar kullanmayacağınız birşeyi vermekten çekinmeyin. Anısı kalsın istiyorsanız geri istersiniz olur biter. 
0 oy
(175 puan) tarafından
Verirdim nie tekrar alıp para versinler bu pahalılıkda düğünde damatlık alınır yeniden verin ne olck 
0 oy
tarafından
Veririm ama geri getirceklerse 
0 oy
tarafından
Ben olsaydım geri vermek şartıyla verirdim
0 oy
tarafından
Niye vermiyorsun ki 
0 oy
tarafından
Veririm tabiki yiyecek degilya giyip getirir getirmesede olur kardeş sonucta
0 oy
tarafından

Ayy buda bişeymi kaynanam benm gecelik takımımı istedi eltimin çeyizine koycakmış :) 

tarafından
Maalesef ciddiyim canm :) çeyizime gecelik koymış bende saten giyemem sen onu giymiyosan ver ver die başımın etini yedi
tarafından
Valla kıza verdiğinde kaynanam çeyiziyle söylücem benmdi die :)

Canm ben iri yapılıyım bana s beden almış göz var nizam var l xl giyene  s olurmu ayrıca canm dolabımda kutusunda gördü sen bunu giymiyonmu die sordu bnde bana s beden alırsan nasl giyebilirim dedim . Ve şöyle bişeyde var evlencek olan kaynımın sevgilisi benden kilolu hahahahah :)
tarafından
Valla kime söylesem şok oluyo . Ne olursa olsn giymiyosam bile çeyizde gelen bişey geri istenmez hep geçiştirdim alana kadar söyledi 3 kere bende aldm sinirle al senmi giyinşyosn omu giyiniyo hangisinş giyiniyosanıx giyinin dedim
tarafından
Hahahq güle güle kullan canm :) ben çeyiz istememiştim canm kendisi yapmış kendi kafasına göre o yapımca bende eşime yaptm mecbur . Kız bu gene bişey değil kaynımın sevgilisine yatak örtü takımı almış resmini atmış bunu senin çeyizine aldm sakın sen alma tekrar die daha sonra kaynanam küçük kaynımın sünnet mevlütünde yatağına sermiş sünnet olan kaynımda yatakta yatıyo ben dedimki bunu neden serdin bişey olmaz 1 gün kullancam dio ben sert çıktm benden gecelik bu kızdan yatak örtüsü nasl bişeysim sen ya die bana dediki ben ona alfm demedimki diyo kaynım gelfi tartışmamıza annesine kızdı ayıp sen kıza yollafn bunu buraya sermişsin die .

Çok değişik bi insan muhattap olmuyorm artk
0 oy
(13,935 puan) tarafından
Bi kiyafete fazla anlam yüklemeyin verin nolcak yani. Birde yuva kurmaya çalişan insanlara destek olmak lazim niye vermek istemiyorsun. 
0 oy
(7,268 puan) tarafından
Bu eşimin vermesi gereken bi karar bence 
0 oy
(409 puan) tarafından
Bedenleri aynıysa ne gerek varki masrafa heleki bu devirde :D üstelik eşin tekrar damat mı olacak, ver gitsin, zaten geri verirler :) 
0 oy
(913 puan) tarafından
Ay versin ne olacak bi kere giyiliyor zaten
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Benden ziyade eşimin kararı eşimde verir hatta geçen bi arkadaşı komonda için görüşmeye gitcekti iki takımınıda verdi ayakabisinj da verdi hemde şuan başka ilde gelince getircek ne olcak canım herşey pahalı işine yararsa ne mutlu bize bir daha giymiycek onu ver gitsin bn gelinligimide anneme dedim gücü olmayan birine verin bana hiç sormayın bile herşey çok pahalı bol bol dua ederler size 
0 oy
(907 puan) tarafından
Niye vermiyorsunuz ki anlayamadim !! Yani neden caput cul bu kadar onemli ki ? Ne yapacaksin o takimi omrunce saklayip curumesini mi bekleyeceksin
0 oy
(252 puan) tarafından
Niye bu kadar abartıyorsun ki 1 seferligine giyecek  ailen aldı diye ne olmuş onlarda sana kıyafet almadılar mi  bacın istese vermeyeceksin kaynanan aldı diye bu kadar takılma  elbiseyi yemiyecekler ya 1 kez giyecek sonrada yıkar yerine koyarsın  hem sevabı ailene pozitif düşün
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ver gitsin ne yapacaksın sanki 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 166 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,624 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 511 göst.
10 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nur343746 (597 puan) tarafından soruldu
+1 oy
44 cevap 874 göst.