0 oy
118 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,360 puan) tarafından
6 ay önce sezeryan doğum yaptım. Şuan az bir şey sıkıştığım zaman idrarımı kesinlikle tutamıyorum. Günde kaç defa iç çamaşırı değiştiriyorum sayamıyorum artık. Aynı durumda olan var mı acaba?

5 Cevaplar

0 oy
(4,589 puan) tarafından
Bende öyle bir durum olmadı bir doktora görün istersen geçmiş olsun. 
(2,360 puan) tarafından
Sağol canım.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamilelikten hemen sonra bir süre tutamama oluyor ama altı ay uzun bir süre canım ben de sezeryan olalı yedi ay oldu öyle bir problem yok şu an ilk aylarda oluyordu ama evet
(2,360 puan) tarafından
Ya aslında başlarda yoktu böyle. Ben çok fazla su içiyorum birde zırt pırt tuvaletteyim ondan mı kaynaklanıyor ACABA yaa.
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Bende sezeryan oldum ama hiç öyle bişey olmadı ama geldiği zamn sezeryan olan yer aşırı sizliyo ama benim daha iki ay oldu senin çok olmuş bı doktora görün istersen
(3,599 puan) tarafından
Ay o uyuşukluk çok pis bişey ya
(2,360 puan) tarafından
Malesef ya dokunamiyorum
(3,599 puan) tarafından
Kız kasiniyo kasıyorum his yok parcaliyasim geliyo
(2,360 puan) tarafından
Arada kaşınıyor benimki yaaa. İyileşiyor mu acaba o yüzden mi kaşınıyor.
(3,599 puan) tarafından
Valla ben kasiyinca eşim iyilesiyo ondan kasiniyo diyo ama sjsjjs beni yiyo gibime geliyo bazen
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Seni korkutmak istemem ama eşimin kuzeni 2. Sezeryanında senin gibi idrar kaçırıyormuş tutamama sorunu varmış 3. Çocuğunu sezeryan ederken doktor farketmis idrar torbasını yukarı dikmiş önceki doktor ondan kaçırıyormuş, doktor duzelttikten sonra kendine geldi normale döndü hatta ben doğumdan sonra gitmiştim baya zor durumdaydı doktor düzeltince zor ameliyat olmuş.
(2,360 puan) tarafından
Ya böyle sıkıştığımda oluyor tek . İdrarım hemen geldiği zaman değil. Onunki de öyle miydi acaba ya.
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Bende öyle oldum halada öyleyim gitmedim de dokgora
(2,360 puan) tarafından
Ne zaman doğum yaptın peki.
(2,366 puan) tarafından
1 buçuk sene oluyor
(2,360 puan) tarafından
Of Allah'ım yaa. Peki sıkıştığın zaman mı tutamiyorsun
(2,366 puan) tarafından
Evet çok afedersin ama birlikte olurkende kaçırdığım oluyor bnd son zamanlarda daha çok fark etim ama şuan hamileyim oyuzden de gitmedim doktora doğumdan sonra gidicem belki rahim sarkması olabilir diye supheleniyorum
(2,360 puan) tarafından
Hmmm anladım canım. Benim ilişki sırasında bir şey olmuyor ya. O hamile olduğum zaman oluyordu ama.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 244 göst.
10 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 332 göst.
15 Aralık 2020 Aile kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 570 göst.
17 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.