0 oy
243 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Akşam yemeği yedimmi ardından kraker süt Burger bisküvi halley vesaire hergece yemeden duramıyorum canım çok çekiyo zararlıda fazlası ama oldum olası tutkumdan vazgecemiyorum kilo aldı basını gidiyo varmıdır ben gibi olan

13 Cevaplar

+1 oy
(51 puan) tarafından
Yemek sonrası çay Faslı var ve çayı asla boş içemiyorum illa tatlı abur cubur türü olacak malesef 
tarafından
Çay sevmem ama kahvenin yanına ne bulsam koyarım kızlarımın abur cuburunu hep ben tüketiyom
(51 puan) tarafından
Bende inan özellikle çay önü
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kraker falan sevmemde. Bende çayi boş içemem. İlla yanında abur cubur olacak. Çikolata cips falan. Bende kilo aldım. Şuan diyetteyim yemiyorum
tarafından
Tutamıyom kendmi 70le gebe kaldm suan 6aylık 79kgla devam
tarafından
Ha bide hamilesin sennn. Anamm hamileyken yeme kız onlari. Ha yede abartmadan ye bence. Boşver sonra verilmiyor kilo
(1,140 puan) tarafından
Kız yine iyi 9 kilo.ben ilk gebeligimde 18 kilo aldım.sekerim riskli değil di ama bi tık sınır ustuydu.korkup kesmiştim.evde kendim yapıp az yiyordum
tarafından
Ama daha 6 aylık gebeymis. Zaten son 3 ayda alınıyor kilolar daha cok
(1,140 puan) tarafından
Ben son 2 ayda sadece 2 kilo almıştım.ayda 1 kilo yani.herkeste farklı olabilir tabii
0 oy
(12,662 puan) tarafından
Tatlı aram hiç yok da biz 2.3 ten aşşa uyumayız o saate kadar yiyom evde ne varsa
tarafından
Aynn tatlı baklava pasta türü sevmem ama aburcubur oldumu löp löp götürüyom
(12,662 puan) tarafından
Yok hayatım ben paket gıda yemiyorum canım da çekmez yemeğe hamur işine dayanamıyorum
0 oy
(13,884 puan) tarafından
Akşam değil ama gündüz bende öyleyim. Şekerli bişeyler yemezsem kötü oluyorum. Bana iyi geliyor. 
0 oy
(20 puan) tarafından
Sen yine ufak tefek şeylerle kurtarıyorsun, ben tabak tabak tatlı gömüyorum resmen :((  
tarafından
Eşim iki günde bir 10tane puding kasesi koyar dolaba nasıl gidiyo bilmiyom
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Ben de yemekten sonra tatlı biseyler çikolatalı yiyordum genelde.hamileyim bu ara pek iştahım yok.yoksa ben de yemek sonrası yerdim hep.aslinda dediğin gibi hem zararlı hem çok kalori li.iyi bı alışkanlık değil ama yapacak bişey yok
0 oy
tarafından
Ben 1 aydır tutuyorum kendimi inan ki canımda istemiyor 
tarafından
Diyet nasıl gidiyor canım bi ara paylaşmıştın sanki neler yapıyorsun haftada kaç kilo gidiyor lütfen anlatır mısın bende diyet spor yapıyorum
tarafından
Kuzum şimdi yatucam bana mesaj at ordan yazayım okur mu :)
tarafından
Nerden mesaj atayım canım özelden mi
0 oy
tarafından
Bende öyleyim ya illa tatlı bişey yiyecem
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Eve almamak kendini tutmaya calismak yada yerine daha saglikli seyler koymak. Malesef  baska bir sey yok
0 oy
(9,622 puan) tarafından
Hamileyim yemek bile yemem çay içmem atıştırmalık apzıma sürmem bu çocuk nasıl bğyğyecek içimde bilmiyorum 
0 oy
(3,903 puan) tarafından
Ahamda bu bennnnn... minnakım uyusa hemen sercem gececem o moda...isin kötüsü  benim diger iki minik  de soruyorlar cay saati yok mu diye. Cay saatini  yapip öyle  uyuyorlar :D  bazen kendi yaptıklarim oluyor bazen hazır. Ama boş içemeyengillerdenim ben de
0 oy
(163 puan) tarafından
Aynı ben :) yemekten sonra illaki birşeyler yerim cay yani kahve yani bos gecirmem ille bişeyler  olacak malesef kilo alamıyorum ağzım hiç boş durmaz keşke bende kilo alabilsem 
0 oy
(457 puan) tarafından
Ne yesem kilo alamayan ben 50 kiloyla herseyi yiyorum saglıksız ama tutamıyoruz boğazımızı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 330 göst.
30 Aralık 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Ecemasel (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
13 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alisimm (2,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 332 göst.
15 Aralık 2020 Aile kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 568 göst.
17 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,198 soru

11,382,633 cevap

34,882 kullanıcı

...