0 oy
128 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Kızlar eşim hep beni haksız buluyo oğlum çok hasta  bu gün tan 3 gün oldu 3 defadır acile götürüp geliyorum doktor antibyotik yazdı günde 3 defa ver dedi ve ilaçları oğluma verdim o anda görücem geldi ilaçları iştedi kızına vermek için neymiş efendim kızı ağlıyormuş sağlık ocağına götürmüş doktor sadece ağrı kesici vermiş ve görücem her annesine geldiğinde çocuklarımın ilacını istiyo götürüyor bitirip geliyo annesine çocuklarına eltimin çocuklarına hepsine veriyo bu defa kusura bakma veremem oğlum hasta dedim bi kızdı kapıyı çarpıp gitti eşim şehir dışında aradım olayı anlattım bana yapmadığını bırakmadı annesiylen elimlen en ufak sorunda beni suçlu buluyo ne yapcam bu adam lan ya çok sinirliyim 

5 Cevaplar

0 oy
(267 puan) tarafından
Gorumcen o koca kıçını kaldırıp kendi gitsin yazdırsin ilaçları. Onunki çocuk seninki değil mi esin de bi acayip kendi çocuğu hastayken nasıl Gorumcen savunabilir
tarafından
++++++
(20 puan) tarafından
Anlam veremiyorum valla en ufak tartışmada beni suçluyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah o ailenin cümlesine akıl fikir versin kafaya göre ilaç nedir ya
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Aaa karıya bak hem suçlu hem güçlü bide kapı çarpıyor  köpek 
(20 puan) tarafından
Yemin ederim ki kafayı yiyicem ne olursa olsun hep beni suçluyor
(1,634 puan) tarafından
Eşin  mi suçluyor
(20 puan) tarafından
Evet yeri gelince seviyorum ölüyorum diyo bu tür durumlarda ise beni suçluyor hep
(1,634 puan) tarafından
Aman onlar hep işine geldiğinde davranırlar zaten
0 oy
tarafından
Senın cocuguna yazılan ılacı gelıp alıyor kafasına göre ılac kullanıyor

Basında kocan yok gelıp yardımcı olacaklarına ıalcı hastaneyi onlar halledeceklerıne tek basına kosturan senın aldıgın ilaca göz dikiyorlar

Kaynanan olacak kadın her defasında kızdan alıyosun olmaz oyle vs diyemiyor kızına 

Kocan yanında degıl herseye tek basına kosturuyosun cocugun hasta  ama o kız kardesını haklı buluyor..

Cümleten akıl fikir vıcdan versin  Allah
(20 puan) tarafından
Amin canım valla bende anlamadım  şaka gibi 4 çocuklan 1 yıla yakındır tek başımayım eşim 3 4 ayda 1 geliyo oda 5 6 gün kalıyo kaçıp gidiyo üstüne herşeyden benim sorun çıkardığımız söylüyor
0 oy
tarafından
Gorumcenin yaptigi sacmaliga bak bir kere saglik acisindan asla bi cocugun ilaci baska bir cocuga verilmez esinin yaptigida ayri terbiyesizlik. Senin cocugun hasta adi ustunde duzenli kullanmadan gecmez 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 54 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Serapse (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kubrabas (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir343434 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 364 göst.