0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
4 yasinda oglum var surekli satasiyor cok fena sinirli oldu 1 aydir daha kotu huylar edindu hic paylasmiyor herseyi dedigim dedik olcak dior 17 aylikta kardesi var napcgmi sasrdim cok zor durumdayim bi goturebilcegim yer veya baska yaoabilcgim birsy varmi dua edin lutfen 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Anaokuluna gonderseydin keske cnm
(19 puan) tarafından
Bilmiorum cok kafm karisik ya sapittim iice
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Kreşe gönderebilirsen çok güzel olur 
(19 puan) tarafından
Fayda edermi diorsun
(4,089 puan) tarafından
Tabi canım paylaşmayı öğrenir büyük ihtimal ilgini çekmek istiyor kalabalık ortam onun için daha iyi olur şimdi kreşe ver yazdan sonra bi anaokuluna yazdırırsın
(19 puan) tarafından
Ins saoln fikriniz icn
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Sen beni gör, kafayı yemiş durumdayım, akşama kadar temizlik yapmıyorum onlara bakmama rağmen ayaklarıma kara sular iniyor sen düşün, şuan ayağımın altına karıncalanıyor uzandıkça. 2 bebe var oğlan beni çok zorluyor oda 4 e girecek gün içinde çok kızıyorum hiç durmuyor
(19 puan) tarafından
Ayni durumdayiz Allah omurlerini versin 2 siide oglan benimkilerxd ayni bilmiom artik napccmmm
(1,777 puan) tarafından
Babası kızdı bugün, dur yerinde artık diye. Kuyruk gibi ben tuvalete gitsem hırçın kapıya vurur, sevmesi bile hırçın
(19 puan) tarafından
Aynen cnm simdiki cocuklar bi degisik gercktn eskiden anneler den babalardan korkulurdu simdi yok
0 oy
tarafından
Kreşe götür 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 224 göst.
0 oy
13 cevap 157 göst.
14 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde B. Sema (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
0 oy
5 cevap 151 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde birerkekannesii41 (95 puan) tarafından soruldu

380,167 soru

11,380,829 cevap

34,871 kullanıcı

...