0 oy
1,076 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kendisi veteriner hekim deli gibi para kazaniyo ama bir buçuk yıllık evliyiz bana bir kere olsun al sana para veriyorum deyip beş kuruş vermiş değil ben alırım cüzdanından aldım derim soylenir o aldığım da biter gider yüz lira filan alırım ayda. Bugün ben harçlık istiyorum dedim parayı napacan ne istesen aliyom dedi bende ayrı ihtiyaçlarım var birikim yapmak istiyorum dedim günde beş lira veririrm dedi dalga geçer gibi bende haftada yüz lira ver biriktirim senin kazandığın ilaç almaya gidiyor kliniğe gidiyor ben ayrı biriktirim dedim o da dilenci gibisin beş lira verirsin dilenciye o da az verdin der seni kovalar ya aynı öylesin dedi cok zoruma gitti kalbim sikısiyo üç aylık bebeğim var öğretmenlik mezunuyum calisamiyorum da. Hep maddi olarak beni dış kapının mandalı görüyor ama ayağıma ayakkabım bile olmuyor doğum sonrası kilolardan ötürü. Evde tüpüm bitse tüpçü gelse cebimde beş kuruş yok çok üzülüyorum ağlıyorum şuan bana el safi dileyin dayanamıyorum

28 Cevaplar

0 oy
(630 puan) tarafından
Anneniz babanız sizi neden okutmak için uğraştı. Elinizde mesleğiniz var çalışmıyorsunuz. Bizim de var bebeğimiz ama onca yıl çalışıp uğraşıp emek verip meslek sahibi olmuşuz tabiki çalışıyorum.  Elin oğlu ihtiyaçlarınızı karşılamayacak üstüne bir de 3 kuruşun lafını edip size dilenci diyecek. Yazık çok yazık. Bir an evvel paranı kazan ki onun da çenesi kapansın. Bu arada eşinin yaptığı cidden çok ayıp benim eşim ben çalıştığım halde sorar paran var mı diye ki olması gereken  de bu.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne kadar terbiyesiz 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
6 yıl sevgilindi hiç mi anlamdin cnm 
0 oy
tarafından
Tam aksine napcam biliyon mu hergun şu eksik bu eksik diyip para alacan alıştır canım para vermeye cimri adamla ömür geçmez 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Bacım sen artık boşansana çocugunun hayrına
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Sende o zaman fazla para al cebinden soyliyerek evini gecindirip sana para vermek zorunda sende boşuna istemiyorsun ki sonuçta yatırım için istiyorum diyorsun al karşına konuş sen dış kapının mandalı değilsin 
0 oy
tarafından
Kocan okumuş ama adam olamamış tam öküzz 
0 oy
(2,174 puan) tarafından

Ay ne güzel En azından sen okul okumuşsun ileride gidebileceğim bir mesleğin var bence bu adamdan sana hayır gelmez hiçbir zaman:ermm:

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 240 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,408 puan) tarafından soruldu
+3 oy
29 cevap 848 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde Kumru_80 (897 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 683 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,749 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 352 göst.