0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (1,387 puan) tarafından
Bizim geldi bende kapıyı açmadım durbunden baktım aşağı kata inince bir kes daha kutledim eşini duysun evdeyiz mahiyetinde açmıyorum korkudan siz açar mısınız 

13 Cevaplar

0 oy
(6,205 puan) tarafından

Komşumun evine geliyor kadın kapıyı aralamis eve almamış diye kadına saldırmış yüzünü gözünü çizmisti hep:D

(7,434 puan) tarafından
Ayyyy korkar insan ya
(1,387 puan) tarafından
Bende valal korkuyorum açmıyorum hiç ama evdeyim mesajında vermek istiyorum belki evi yokluyor evdemiyiz manasında
(6,205 puan) tarafından
Vallahi cidden insan korkuyor Çünkü kadın kapıyı kapatmak istemiş kadını darp etmişti köyün girişinde O yüzden yazıyor eskiciler falan giremez diye gelince şikayet ediyorlar anında Evet evleri falan da yok diyorlar kimse var mıdır falan diye de ben açmıyorum Eğer bahçedeysem görüyorsam da teyze kusura bakma veya amca verebilecek bir şeyim yok eşim Jandarma anca ucu ucuna yetiştiriyoruz O yüzden pek yok diyorum yani biraz korku da salıyorum Hatta bir gün yanımda komşum vardı o kadar güldü ki Ne yapayım Ayol dedim ben de mi darp etsinler
(1,387 puan) tarafından
İyi diyorum kuzu bizim bahçe yok kim aşağıdan kapı açıyor bunlara bilmiyorum ya kamera taktirdik yine adamlar aynı
(6,205 puan) tarafından
Demekki zile basıyorlar onlar da acıyor ben köydeyim ya rahat hem öyle boş olduğunu da anlasalar gelemezler kalabalık etraf 3 kaynim kaynanam var evleri
Ama oyle tersine denk gelince de pisler Allahın cezaları
-Reklam-
0 oy
(7,434 puan) tarafından
Acmam ben gelse
(1,387 puan) tarafından
Bnde açmıyorum ama duysun diye kapı kitliyorum
0 oy
(469 puan) tarafından
Ben açmam kapıyı açınca sprey falan sıkmayacakları ne malum. Dilencilik meslek olmuş ihtiyacı olan bu kadar yüzsüzleşmez diye düşünüyorum. 
(1,387 puan) tarafından
Ay bende öyle düşünüyorum ya
0 oy
(417 puan) tarafından
Açmıyorum dilenci oldugunu bilirsem  bikere açdım para vermedim makarna 1L yağ verdim para istedi onlarıda vermedim yok para dedim kapattım 
(1,387 puan) tarafından
Ay ben bişey yapar diye korkuyorum
(417 puan) tarafından
Yaparlar valla
0 oy
(4,928 puan) tarafından
Kapımı açmam,birşey vereceksemde balkondan veririm sepetle
(1,387 puan) tarafından
Bndekapi açmak istemiyorum balkondan da veremem yeşillik kilitli kapı kitliyorum dilenci zile basonca
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kapıma gelen hiç bir dilenciyi boş göndermiyorum canım ben kapıyı açık tutmam bir dk derim para veririm ama yiyecek falan vermem bazıları yağ ver makarna ver onu vermiyorum komşular çöpe attığını görmüş bi kaç kez o yüzden 
(1,387 puan) tarafından
Bn korkudan açmıyorum ya
(6,441 puan) tarafından
Ay zemin kat benim bazen camdan veriyorum ama yapışıo tv falan açıksa açana kadar basıo bazende kız uyuyo oluo hemen açıyorum
(1,387 puan) tarafından
bizimde bugün hem zile basiyor hm.eliyle vuruyor ayıp birşey ya snaki tanıdık biri gelmiş gibi iyice sinir geliyor baana birde koca adam yani
(6,441 puan) tarafından
Ay öylesi ne itici
0 oy
(4,391 puan) tarafından
canim bizim etrafimiz kapali. öyle herkes gelip çıkamaz ve kameralar var
(1,387 puan) tarafından
Ne güzel ya bende korkuyorum ama güvenlikli bir siteye taşınmak gerek
(4,391 puan) tarafından
bizim site değil, kendi evimiz
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Ay aklıma ne geldi.Geçen görümcem bize gelmişti.Köye dilencileri bi tane servisle bırakıp sonra geri topluyolar.Sonra bı tane adam geldi buğday fln verdik.Sonra o gitti bi tane kadin geldi.Annesi diye tahmin ettik.O kadın da biseyler istedi.Görümcemde verdik tmm yeter dedi.Annesi verelim dedi bu izin vermedi.Kadina git burdan dedi.Kadın buna demesin mi seni çıktığın deliğe geri sokarım diye ajsjsjaja 

Yerin dibine girdi utancindan
(1,387 puan) tarafından
Ay iyiki bir şey yapmaması size ahsjsjsj
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Acıyorum ayakkabilari almasın diye git çalış elin tutuyor diyorum elimede beyzbol sopası tutuyorum çocuk kar var diyor çocuklar var bak yanında değiller demekki çalışabilirsin diyorum bir tabak yaptığım yemekten yediriyorum gönderiyorum boş çevrilmez ama para vermem 
(1,387 puan) tarafından
Ay seni beyzbol sopası bir tabak yemek ajaajaj nasıl yediriyosun kız ay ben kapı bile açmıyorum korkudan elinden bişey olur eve gorer filan diye onca şey görünce insan korkuyor
(7,121 puan) tarafından
O benden korksun ağzının üstüne vurdummu  biter işi ... Kuzu önce şeyi 12 yaşında gorunce hayatta iki ayaklardan  korkmuyorsun ❤️
(1,387 puan) tarafından
Öyle ama ne bilem ya sprey filan sıkar açtığım givi diyorum açmıyorum daha da kitliyorum evdeyima acmiyorum.havasi veriyorum dilnciye snsjsjsj
(7,121 puan) tarafından
Hdhdhhdhd
0 oy
tarafından
Açmıyorum ben 
(1,387 puan) tarafından
Bende daha da kitliyorum dilenci gelince kapıyı ajajajsj
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Güvenlikten geçemez 
0 oy
(770 puan) tarafından
Açmıyorum allahtn burda güvenlik var gelemiyor ama eskiden de acmazdm herkes çalışsın zaten gercektn ihtiyacı olan öyle gezemez bence tabi gercektn ihtiyaclari oldgnu dusunmuyorum
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben acmiyom hic :D gidip calissinlar
(1,387 puan) tarafından
Bende kiz korkudan açamıyorum ajajaj

İlgili sorular

+1 oy
29 cevap 818 göst.
1 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Biskivili14 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 461 göst.
16 Temmuz 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu