0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (996 puan) tarafından

Kızlar kızıma 4 gündür tuvalet eğitimi başladım hep altına kacirirdi ama bugün çok şükür kaçırmadı hiç daha tuvaleti geldiğini söylemiyor ama ben saat başı götürdüm yaptı sanırım tutmayı öğrendi bu gece ilk defa bez bağlamadan uyuttum gece yatmadan çişini yaptı tuvalete götürdüğüm saatleri de not aldım sizce gece ne zaman götürmem gerekir 1 saat önce uyudu 9.30 da uyanır genelde 2.5 yaşında tam genelde geceleri bir kere uyanır su içmeye çoğu zaman da hiç uyanmaz 

image

6 Cevaplar

0 oy
(1,154 puan) tarafından
Onu bilmem de bu uygulamayı şöyle bende takip edeyim geceye başlamadım gündüz tamam bitti hallettik
(996 puan) tarafından
Bende ilk defa bu gece bağlamadim uyurken yapmazsa daha da bağlamam inşallah anca dışarı çıkarken bağlarım
(1,154 puan) tarafından
Ben dışarda bağlamıyorum gündüzde ama gece korkulu rüyam 2 buçuk yaşında ama 6 aylık küçüğüm de var işerse temizlemek zor olur bana
(7,189 puan) tarafından
Dışarı çıkarken bez takılması çocukta sorun yapabilir ama bir tak bir çıkart
(996 puan) tarafından
Daha yeni başladıgimiz için dışarıda bağladım o sa yapmamış zaten hiç 4 saat gezmiş olmamıza rağmen ileriye doğru bende bağlamam
-Reklam-
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Kız bu uygulamanin adi ne
(996 puan) tarafından
Şuan kullandığın uygulama da mevcut canım :) soru cevaba girmeden önce ana sayfa da bez yazıyor ordan
(1,019 puan) tarafından
Ben uygulamadan değil direk googledan açıyorum burayi o yüzden görmemişim demek neyse bu vesileyle indireyim :) sağol canm
(996 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Canım uyurken çiş yapmaz uyandığında götür yada sürekli yatakta dönmeyr başlarsa götür sürekli döndüğü zaman çişi oldugu için rahatsız oluyor 
(996 puan) tarafından
Sağol canim öyle yaptım su icmeue kalktı o esna da götürdüm yaptı şükür
0 oy
(48,634 puan) tarafından
ilk basta iki saatte bir götür benim sidiklim.geceyi zor ogrendi ben bez bagladim en basta baglanmamasi gerektiğini bildigim halde bagladim uyku problemi var diye. disari cikarkende baglama 
(996 puan) tarafından
Simdi götürdüm ilk çişini yaptı çok şükür bir daha kalkar mı bilmiyorum normal de bezliyken bezi çok dolu olmazdı çünkü
0 oy
(119,248 puan) tarafından
ogrenene kadar saat basi
0 oy
(2,787 puan) tarafından
Canım ilk günden beri bez bağlamasaydin ya bende pazartesi başladım 30 aylık kızım yani 2 bucuk yaşında hiç bez baglamadim gece altına alt açma bezi Serdim çarşafın 2 saatde bı baktim ne kadarlık kızın bilmiyorum ama canım ona kızım cisin geldi zama haber ver de ısrar etin zaman kaçırıyor inadına yapmiyolar bende soruyodum  2 dakika sonra altına yapardı Kendi hâline bıraktım artık ne zaman derse o zaman götürüyom

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 279 göst.
13 Ekim 2023 Aile kategorisinde Papatya02 (867 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 409 göst.
22 Nisan 2024 Aile kategorisinde Busra05 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 576 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 383 göst.