+1 oy
408 göst.
Aile kategorisinde (97 puan) tarafından
Kızlar kaynanam bu akşam köye gidicek beni aradı görüntülü zehranura sor bakalım köye gitmek istiyor mu dedi bende sinirlendim bozuldum aniden bana sormadan etmeden küçücük çocuga soruyu soruyor annesine soracağına . Sonra bende bozuntuya vermedim kamerayı döndürdüm kızıma kızımda haklı olarak gitmek istiyorum dedi sonra hazırlan ozaman dedi çocuga sonra bende dedim ki anne dedim sen yabancı değilsin ama içim el vermiyor yanında ben yokum dedim sonra demez mi şimdi mi aklına geldi felan diye ne alaka anne 3 4 sene önce de anne değil miydim ben dedim ciddi bir şekilde sormadı gülerek söyledi ama saman altından su yürütüyor aklı sıra eşimde duydu konuştuklarımızı . 1 2 sefer babaannesi ile köye gitmişti ayıp olmasın diye göndermiştim ama bu saaten sonra olmak istediğim gibi biri olduğum için o cevabımı yediremedi kendisine gerçekten saygısızca söylemedim saygılı bir şekilde söyledim yaranamıyoruz bu kaynanalara sizce doğru mu yapmışım?

11 Cevaplar

+1 oy
(4,158 puan) tarafından
Tabiki doğru yapmışsın köy yeri yaşlı insanlar senin verdiğin özeni veremezler her an peşinde olamazlar her gün TV de  görüyoruz çocukların başına neler neler geliyor asla gönderme kendin olmadığın yere çocugunu 
(97 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum canım kaynanam torun konusunda çok hassastır çok düşkündür torununa ama bu yaptığı cahilllik oldu
(4,158 puan) tarafından
İstediği kadar ilgili olsun canım bi kere yaşı gereği sen kadar koşamaz her an peşinde olamaz çocuk bu göz ayırmaya gelmez oğlum 2 yaşında daha ama büyük de olsa bensiz Bi yere yatıya yollamam
-Reklam-
+1 oy
(4,554 puan) tarafından
10 yaşına girecek kızım bir kez dahi bizsjz gidip kalmadı ben nereye çocuğum oraya babası ile gidip gelirler o kadar kendi ailemdede kalmadı hastalık sağlık vs olmadığı sürece yayili gidemez 
(97 puan) tarafından
Benim kızım hep babaanne ile büyüdür canım biz birlik oturduk 3 sene ondan bu kadar bağlı
(4,554 puan) tarafından
Sizinki alıştığı için canim gitmek istemesi normal
+1 oy
(2,264 puan) tarafından
Haklısın tabikide annesi sensin göndermek istemiyorsan göndermezsin emrivakilere sinir oluyorum 
(97 puan) tarafından
Bende ona sinir oldum zaten canım ilk önce annesine sorulur kızım böyle böyle götürmek istiyorum sen uygun görüyor musun diye bana bile sormadan küçücük çocuga soruyor soruyu gerçekten yaranamıyoruz bu büyüklere
+1 oy
(840 puan) tarafından
Doğrusunu yapmışsın. Annesi nerdeyse çocuğu orada olmali
+1 oy
(938 puan) tarafından
Kızım 3.5 yaşında hastane dışında  asla öyle kalmalı bir yere gönderemem 
+1 oy
(798 puan) tarafından
Benim kayinvalidemle kayınpederim de hep söylüyorlar bana. Yaylaya götürelim, tarlaya götürelim diye. Bensiz kalacakmış günlerce onlara. Ben her seferinde söylüyorum. Benim kızım annesiz hicbir yere gidemez ben neredeysem kızımın yeri orası diye. Kesin cevap ver çocuğa sorma. Ne işi var ki. 
(97 puan) tarafından
Aynen öyle canım çocuğa soruyor gitmiş bana soracağına
(798 puan) tarafından
Kız benim ki küçük daha 22 aylık. 1 yaşına geldi başladılar söylemeye.
0 oy
(19 puan) tarafından
Ben de yollamam kaç yasında bilmiyorum ama yollamam
(97 puan) tarafından
5 yaşında canım :)
(19 puan) tarafından
Küçük daha canım iyi yapmışşın :)
0 oy
(19 puan) tarafından
Csnım kızın 2 yaşındamı:((( 
(97 puan) tarafından
Hayır canım 5 yaşında :)
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Annesi izin vermiyormuş derdim :) ne alaka ona sor geliyor mu diye henüz kendi kararlarını verecek yaşta değil annesine sorması lazım de öyle bir şey olursa 
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Hastalık sağlık olmadıkça bırak kötü buradaki evlerinde kalamaz. İzin vermem. Ben kalırsam ancak. 
0 oy
(1,346 puan) tarafından
İyi yapmışsın bende gondermezdim benim olmadığım yerde çocuğumun işi yok aklım kalır gece uyuyamam acmi tokmu pişmi temizmi aklımda deli sorular
(97 puan) tarafından
Aynen öyle canım :)

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 576 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 383 göst.
0 oy
6 cevap 144 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
+1 oy