0 oy
301 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (516 puan) tarafından
Kizlar bugun 5.gun tuvlet egitimindeyiz bazen kaciriyor hatta çoğu zaman bazen yapiyor bazen söylüyor ama tutamiyor ama disari cikarken bezliyorum erkek cocugu ama daha oyle ayakta yapmayi falan bilmiyor ee yanimda lazimlik gotrcekte deilim ne yapmayalim bağlamakta istemiyorum suan gece bagliyorum gündüz alisir alismaz cikartcam gecede 

12 Cevaplar

0 oy
(33 puan) tarafından
Ben tuvalet eğitimi yaptığım sırada mümkün olduğunca dışarıya çıkmamaya çalışıyordum  çok mecbur olduğum durumda da bir kaza olmasın diye mecburen altına bağlıyordum
-Reklam-
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Benim de 4. Gün bende 4 gündür dışarı çıkmıyorum hiç değilse 2 3 hafta daha evde kalacağım 
(286 puan) tarafından
Çok mantıklı en azından 10 gün sonra kısa kısa çıkardık biz markete vs derken alıştı
0 oy
(2,471 puan) tarafından
1 hafta 10 gün çıkmamak en iyisi ben birtek kapı önüne çıkıyodum iyice alışınca evden çıkmadan tuvalete götürüyordum disarda geçirdiğim zamanı ona göre ayarlıyodum uzun kalacaksam mutlaka tuvalet  bulup götürüyordum 2 saati gelmemeye özen gosteriyodum ki kaçırma olmasın hic bez bağlamadım cikarken
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Ca im sakın bez takma ben bı yıl oldu bırakalı ama dışarı çıkarken ve gece bez taktım hala gece ve dışarda bezliyorum alıştırma sakın yanında yedek kıyafet al bol bol isterse dona isesin rahatsız olacak olunca yapmaz çiş yakar bacağını öylede unutur kelin başına ilacı olmazmış ;)
0 oy
tarafından
asla bezlemeyin bezi unutun gece gunduz.cunku çocuğun kafasi karışıyor bi yapıyor bi tutuyor.ben ilk gunler disari cikmadim.5/6 gun snra yarim saat snra eve geldim denemek icin cikmistik.ama hep sordum cisim gelince soyle diye.eve gelene kadar kuruydu gelince yaptırdım .sonraki gun 1 saat ciktik.ama hep sordum ara ara CIS var mi dye.gayet guzel tuttu.eve gelince yaptirdim.babaanneye veya gezmeye gidecegimz zaman alt acma bezi aldim yanima birkac da kiyafet kaza olursa dye.cok sukur olmadi.alt acma bezinu seriyordum arabadayken falan.geceleri de ilk zamanlar 2 saatte bir wc ye goturdjm bir hafta falan snra zamanla seyreklesti smdi 6 ay oldu gece de iki sefer tuvalete kaldırıyoruz.gündüzleri belli ediyor veya kendi soyluyor veya sık olmamak kaydıyla ara ara beni soruyorum hic halıya yapmadı cisini mesela.sabir istiyorum sık sık sormak götürmek gerekiyor sıkmadan oyunlastirarak.ayicikla gittik mesela kitabini almistim onu okuduk beraber teşvik edici oluyor.
0 oy
(2,356 puan) tarafından

Al sana göstereyim canım:))))))))

image

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Canım ya evden cikmican ya da bezlicen yapcak.bisi yok bende bezliyordum çıkarken anlatıyordum kızım bunu takalım kaza oluyor ya kaçınca üstün batar ayıp olur insan içinde eve gelince çıkartırız yine diye
0 oy
(286 puan) tarafından
5. Gün çok erken bı kaç gün daha çıkmamaya çalışın . Biz bı kaç ay lazimlikla gezdik :)
0 oy
tarafından

3 ay öncesi başlamıştım iyiki baslamisim simdi cıs tutmayi öğrendi disari cikmadan yapiyoruz eve hemen girer girmez yapiyoruz o kadar 

alisana kadar disari cikarmamaya calis bence cikarirken de bağlama yaparsa da hemen değiştirme ki rahatsiz edici oldugunu anlasin
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Tuvalet eğitimi oturana kadar ne dışarı çıkın, ne misafir gidin, ne misafir kabul edin. 15 gün sabredin ancak oturuyor. 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Küçük pet şişe taşıdım yanımda hatta hala taşıyorum erkek bebek olunca daha kolay oluyor evde de oyun yaparak pet şişeye çok yaptırdım ne renk çiş yapicaz hadi yapalım annecim dedim
0 oy
(516 puan) tarafından
Kizlar hepinize ayri ayri teşekkür ederim cikmamaya çalışıyorum. Anneme bile gitmiyorum ama hem annemlere hemde babaannesine alcam lazimlik dursun iste bizimki büyük klozetten korkuyorboturmuyor 20 gun sonra ciksamda oturmaz sanmıyorum avmde falan uzun sure gidemicem galiba

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 85 göst.
12 Haziran 2022 Aile kategorisinde RAVZAMM (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
31 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gokce09 (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 219 göst.
18 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Sevgi25 (1,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 143 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu

379,476 soru

11,359,967 cevap

34,838 kullanıcı

...