0 oy
137 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Canlarim 4 qylik kızım  var qma masallah boyu uzun. Kışa 12 18 aylık birsey almak istiyorum. Dışarı ciktigimizda  giymesi için. Ama ne alayım bilemiyorum. Mont mu tulum mu Örgü kazak mi bir fikir verin bana  lütfen? ❤

9 Cevaplar

0 oy
(2,598 puan) tarafından
Ben astronat tulumu giydirdim hep 
tarafından
Kız ben lc nin sitesinden bakıyordum.  Bende civile  bakayım bi netten.  Mağazaya gidemiyorum.  Biz ilçede oturuyoruz
tarafından
Evef lcwde baya pahali trendyolda bile ucmus fiyatlar İnternet sitesinde vardir umarim
tarafından
Yok ay bulamadim ben.
(32 puan) tarafından
https://ty.gl/wmxd6z7ojx 270 TL canim ben 3 6 ay aldım çok begendim
tarafından
Sagol canım bakayım bende
-Reklam-
0 oy
(12,603 puan) tarafından
Benimkide 3 bucuk aylık kararsızım kiş için ne almakta . Boyu kaç sm bebişin
tarafından
63 canım
0 oy
(3,006 puan) tarafından
12-18 büyük fazla büyük olabilir 9-12 bakmanız tüm kıs ve ilk bahara giriş dönemine kadar iyi olur diye düşünüyorum (bazı firmaların kalıpları dar extrem durumları haric tutuyorum) ilk sene en güzeli astronot tulumlar içine ince şeyler giydirecek bile sıcacık oluyorlar.(arabanız  varsa astronot tulumu bile gerek yok hatta daha ayına göre güzel ici welsoftlu mont da bakılabilir)

Kazak almayın ciltleri çok hasasa kazak yer çocuğu kucuk olduğu için en güzeli eşofmanlar (2 iplik -3 iplik) tulum sweatshirtler oluyor bence bir kactanede ayakli pijama ,uyku tulumu,eviniz sicak oluyorsa penye yelekler vs 
tarafından
O sandıklarını aldim canim. Kendim de ördüm yelek hirka şapka.  Ben disariya  çıktığımız  da ne giydirsem diye düşünüyorum. İki tane uyku tulumu  almistim onlarda olabilor aslında.
(3,006 puan) tarafından
Aynen uyku tulumlarida kalin basini güzelce  orterseniz dışarısı için sorun olmaz.
0 oy
(48,657 puan) tarafından
ayicikli komple tulum oluyo ya ondan almıştı arkadaşım rahattı her yeri kapanıyordu bide ustune battaniye alıyodum
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Kalın giydirdim yün hırka giydirdim battaniyeye sardm mont falan almadım ben. Şu an 14 aylık artık mont giyer.
0 oy
(770 puan) tarafından
Ben gecen sene iki aylikken hep uyku tulumuyla ggezdirmistm bu sene de oyle mi yapssm dye dusundm zaten cikmiyoruz ciksakta arabayla gdiyoruz cok nadir giydiriyorum astronot montta o kdr para vermek istemedim 
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Canim 1 bucuk yas mont al elleri icinde kalsin daha iyi üşümezde onunla cikarirsin seneyede giyer 
0 oy
(970 puan) tarafından
Canım dolap uygulaması varsa bebek tulum mont yaz uyguna çok güzel şeyler var sıfır gerçekten bu devirde çok zor etiketli yada az kullanılmış alırsın iyice yıkanir kullanılır bence senin kararın ama ben yinede söylemek istedim 
0 oy
tarafından
o donemlerde tulum cok iyi kullanisli oluyor kont gibi cocugu tutarken devamli yukadi cikmiyor

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 301 göst.
13 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens-annesi44 (516 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 497 göst.
0 oy
7 cevap 589 göst.
21 Temmuz 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 190 göst.
18 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...