0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızlar pazartesi gününden beri öksürüyorum. Cuma günü de boğazım ağrımaya başladı. Bugün boğaz ağrım şiddetlendi. Öksürük hala devam ediyor. Tad koku alma var. Burun akıntım var ama öyle çok değil. Hiç böyle olmazdım ben. Hele boğazım hiç ağrımazdı. Korona mı oldum acaba yaaa 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tat koku bazen gitmiyor bazen geç gidiyor canım bende tat hiç gitmedi koku 5. Gün gitti diger belirtiler aynıydı 
(9,623 puan) tarafından
Ahaa eşimde de koku kaybı 5. Günde gitti canım
tarafından
Ağır grip geçirdim 3 kere Dr a gittim grip grip dediler bana kuzum koronada burun akıntısı olmaz dedi en son kızıma asi yaptırdım sağlık ocağındaki Dr a dedim verdiğiniz ilaçlardan geçmiyor test almıyorlar diye eve geldim akşamına koku gitti
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Polen alerjin varsa ondan olmus olabilirsin canım.  Benim ilk gozlerim kızardı sonra migde bulantilarim olmaya basladi qfedersin ishal de oldum sonra koku ve tat kaybim oldu
0 oy
(102 puan) tarafından
Baş ağrısı geçmek bilmeyen ve migren gibi bı bölgesi ağrıyordu sabah başladı akşama kadar devam etti dizlerim ağrıyordu. Acile giderken midem bulanıyordu ihtimal vermemiştim ama malesefki kalmıştım hamileydim birde ozman şükür sıkıntısız atlattım ana bende konu kaybı tat kaybı olmadi
0 oy
(2,791 puan) tarafından
Grip gibiydim
0 oy
(142 puan) tarafından
Halsizlik ve cok afedrsin ishal oldum ondan sonra günde güne arrtii cok gebeydim bide o zamanlar ay allahim cok kötü geçti
0 oy
tarafından
Test yaptr canm 

Bende boğaz ağrısıyla başladı sonra burnum tıkandı sonra vicud ağrısı en son tat koku gtti 6 ay oldu korona olalı hala tat koku alamıyorm 
0 oy
(267 puan) tarafından
Şubatta geçirdim normal bi soğuk algınlığı gibi boğazım ağrıdi önce sonra nezle oldum ağır geçmedi ilaç bile içmedim yani. Eşim ateşlenince test yaptırmaya gittik ki Covid olmuşuz tat koku yerinde bildiğin soğuk algınlığı gibiydi bizimki
(267 puan) tarafından
Bu arada 3 aşımızı da olmuştuk ondan hafif geçmiş olabilir
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Muhtemelen covid değildir. Bahar alerjisidir geçmeyen öksürük ve burun akıntısı kaşıntı. Bi acile git canım. Covidde ben çok ciddi ağrı yaşadım 2 haftadır da bahar alerjisi ile uğraşıyorum 
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Koton ben olmadım ama olanlar sırt bel ağrısı şiddetli olduğunu koku tat iştah değişiyor . Çok halsiz yorgun oluyor lardi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 125 göst.
7 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Anneadayadayi (1,563 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
+1 oy
0 cevap 30 göst.
25 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 145 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde VB. (442 puan) tarafından soruldu