0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından

Merhaba kızlar benim adetim 4-5 gün düzensiz yani ya 28 ya 33-34 o günlerde oluyo o yüzden belli değil sağı solu bugün 30. Gün kasıklarım 2-3 gündür ağrıyo baya ha geldi ha gelecek tuvalete koşuyorum yok akıntı var sadece normalde böyle hissettiğim an ya 1 gün sonra ya o saatlerde gelirdi ama kendimi kaptırmak istemiyorum çünkü bizim bi takım sorunlarımız çıktı eşimde sperm yavaşlığı çok yüksek çıktı vs hatta ultrasonumuz var cuma günü varkosel var mı diye son doktor çok güzel konuştu böyle de kalırsın toplumda böyle hamile kalıp bilmeyen çok insan var diye ama tabi biz yıkıldığımız için hem ben olumsuz düşündüm neyse..

Şimdi şöyle kızlar benim bacağımda ağrıyo kasıgımda özellikle yumurtlama  olduğunda sol taraf ağrımıştı suan da sol kasık ağırıyo bu aralar cildim çok güzel ayna da bakıyorum ay ne güzel parlıyorum diye tabi bu bi sebep değil.. 

ekstra benim günlerdir burnum kaşınıyor ve sürekli hapşırıyorum hatta bir ara kaşımaktan burnumu kanatmışım ve gözlerimin içi hep dolu dolu gibi parlıyo beyazları sanki her an ağlayacağım gibi ..  bu şekilde belirtiler yaşayan oldu mu hiç ? 

Test yapmak istemiyorum çünkü daha önce çok yaptım çok yıkım oldu en azından suan ha geldi ha gelecek diye sakın kapılma diye kendimi telkin ediyorum yaparsam eğer büyük yıkım olur 

Bana dua ederseniz sevinirim su mübarek günlerde..

Ve böyle belirtiler gören oldu mu hiç ? 

4 Cevaplar

0 oy
(5,308 puan) tarafından
Kızımda öyle olmuştu benimde adetim bir hfta falan gecikiyor adet oldum olacam dyordum tuvalete grydirim beyaz akıntı çok gazim oliyordu gogsum agryordu snra kanda çıktı şok oldum ama bu ikinci çok bulantı oldu goguslerim sis basım çok dönüyor ha bide iki gebeligimdede aşırı susuyorum hep şu içmek istyorum sancı arada gryor valah yalan degil geçenlerde çok oldu
(18 puan) tarafından
Sürekli adet olmuş olacak hissiniz oluyor muydu çünkü aynı böyle oluyorum tam diyorum oldum bir gidiyorum akıntı veya bir şey yok
Kasıga batma oluyor hafif böyle çok hafif ağrılar oluyor bende de insallah yanileyimdir :( çok istiyoruz 1 senedir
(5,308 puan) tarafından
İnşallah vardır cnm ben soğan kürü içmiştim ilk hamilelgimde benim öyle olmuştu dyordum smdi adet olacam kesin senin gbi olunca hisedyirdum bnde hep şişkinlik hissi vardı beyaz akıntı zaten hamilelik belritisi benim adete yakın pembe akıntı olirdu bacağım agryordu sancım vardı uyku halsizilk snra gttim dedi hamilesin darısı başına inşallah bir yıldır evlisin galiba
(18 puan) tarafından
2 yılık evliyim ama 1 sene gezdik 1 sene sonra dedik hemen olacak  sandım cahillik :) olmadı işte
(5,308 puan) tarafından
İşte dyorlar ilk korununca snra geç oluyormuş bende 5. Ayına kadr snra hamile kaldım rabbim kucağını boş bırakmasın cnm adetin geciksin test yao
(18 puan) tarafından
Amin insallah teşekkür ederim ❤️
-Reklam-
0 oy
(2,647 puan) tarafından

7 aylık hamileyim ve ramazan günü hic canını sıkma olmaz dediğin yerde çiçek açar umutlar kuru dala can veren Rabbim öncelikle senin sonra isteyen ve dileyen hakkıyla evlat büyütecek herkesin kucağını boş koymasın ❤

Ben olduğunu hissettim sende sabret bekle test yapma olsada belki çıkmaz üzülme diye az daha sabret mesala ay sonuna kadar diren 
(2,647 puan) tarafından
Hadi hayırlısı bakalım takipteyim inşallah unutmamda görürüm seni ya kac gün gecti şuan ben bile merak ettim yada gecmedimi günlerin düzenliyse hemen belli olurda aksamaliysa emin olmakta zor olur benim düzenli oldugu icin hep testsiz anladim benim 4 cu gebeligim ama benimde arada 2 düşük var
(18 puan) tarafından
Normalde ben 28-33 gün arası oluyorum o yüzden kestiremiyorum yani bugün 30. Günümdü
Yani 2-3 gün gecikirse eğer test hemen yapacağım  :) evde olsa test dayanamazdm kesin yapardım ama yok iyi ki de yok yarın olursam falan üzülürdüm çünkü erkenden tek çizgi görüp :)
(2,647 puan) tarafından
Aynen en dogrusu ay sonunu bekle garanti olsun ben 8 gün dayanmistim kizimda herkes dogurmayimi bekliyon diyodu ama ben emindim zatende yanilma olmasın diye sabrediyodum ☺
(18 puan) tarafından
hissettn mi nasıl anlamıştın
(2,647 puan) tarafından
Benim adetim hiç gecikmez ben hep anlarım adetim 4 kez gecikti ve hepsinde hamileydim tabi ikisi sorunlu oldu
0 oy
(397 puan) tarafından
İki hamileligimdede hasta olarak belirti gösterdi grip soğuk algınlığı üşüme titreme içten içe sinirlilik biri bisey desede patlasam bütün sinirimi atsam diyordum resmen aşırı gergindim birde çok sık tuvalete çıkıyordum devamlı idrar sıkıştırıyordu adetim iki gün gecikmisti ama her an olacakmışım gibi kasiklarimda ağrı oluyordu ilk gebeligimdede aynı durumu yaşayınca hiç umudum olmasada gittim test aldım yaptım sonuç pozitifti Rabbim mübarek günler hürmetine hayırlısıyla sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah sanada kardeşim 
(18 puan) tarafından
Amin insallah rabbim bana da tattırır o duyguyu bende o çift çizgiyi görmeyi o kadar istiyorum ki nasıl bi his acaba hep düşünüyorum hep hayal kuruyorum :)
İnsallah bende yaşarım teşekkür ederim
(397 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum seni canım benim ilk kızımda 2.5 yıl sonra oldu çok zor zamanlardan geçtim bir  hevesle sayısı belirsiz test edip her defasında hayal kırıklığına uğradım ikinci kizimda 10 yıl aradan sonra oldu Rabbım geciktiriyorsa vardır bir hayır hayırlısıyla en kısa zamanda sevindirsin inşallah seni
0 oy
(94 puan) tarafından
Bende adet ha olurum baktım birşey geldi hemen lavobaya kaçıyordum bakıyorum akıntı adet günüm 1 hafta gecikti test yaptım çıktı 2. Silgi tam kırmızı değil bugün kan vereim yarın ogenicem bakalım hakkında hayırlısı olur inşallah 
(18 puan) tarafından
Çizgi gördüysen hamilesindir silikte olsa Allah sağlığıyla getirsin :) hayırlı olsun insallah bende senin gibi sevinirim

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 336 göst.
0 oy
3 cevap 85 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde ceylan_38 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 330 göst.
19 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 175 göst.

378,391 soru