0 oy
250 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
Yazıp yazmama konusunda çok kararsız kaldım ki ama şunu öğrendim ki wn güzel sohbet hiç tanımadıklarına oluyormuş 

Problem şu ramazanda kaynnam gilde kaldık bayramdan sonra wve gidelim dedim tamam falan dedi wşim ama annesine karşı eve gitmek istemiyorum falan dedi ona naz yapıyor yani ben şöyle düşünsün istedim biraz bir birimize vakit ayıralım gibi qma düşünmeyin yada yansıtmayıncq sinirlendim eve gelirken ***** falan gibi kelimeler kullandım  oda sinirlendi çok stresli Bi dönemden geçiyoruz ev yapıyoruz 1 Ay sonra taşınacak 6 aylık bebeğim var şuan hasta eşimde onu anlayamadım falan gibi Bi durum yok iyisem iyi değilsem konuşalım çözelim gibi Bi durum yok ve kendimi inanılmaz yanlız his ediyorum eve gelince Bi yabancı gelmiş gibi sabah bana sen çok nankörsün fesat geçimsiz Bi insansın diye Bi mesaj okudum onu o kadar çok idare ediyorum ki maddi açıdan manevi açıdan yaşıtlarım gezip toparlan ben ev yapıyırız diye çok şeyi idare ediyorum ama görmüyor yani üstesinden gelinecek şeyler ama ben onun hareketlerini kabullenemiyırum 7 yıl konuştuk hiç böyle değildi şimdi bu hareketlerinden dolayı görmek istemiyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(854 puan) tarafından
madem nanakor luzumsuz bos masraf yapan biriymissin aynn oyle ol bacim ne kadar haksizlik ettigini kendi gorsun kisma birseylerdenviste yapsin neden boyle yapiyon dersede nankorlugumden fesatligimdan dersin 
(77 puan) tarafından
Bende her şeyi idare etme huyumdan vazgeçecem ya konuşmak istemiyorum görmek istemiyorum görünce üstüne saldırıp dövesim geliyor ben daha nqsıl eskisi gibi olcam ona karşı çok soğuttu kendinden
(854 puan) tarafından
olamazsin canim istesende eski sevgin saygin yerine gelmicek nende yasadim cok kotu seyler ayrildim su an o kadar mutluyum ve beni gercekten seven bi ese sahibim cok sukur boyle hayat gecmez ben yedigim dayaktan kahkaha atiyodum o dereceye gelmistim kopardim ipleri iyikide bitti diyorum cekmek zorunda deilsin canina yazik gencligine yazik
-Reklam-
0 oy
(784 puan) tarafından
Ne o diğer postta zormu geldi dediğine cevap vermemiz orayı silip bu şekil ekledin 

Sen daha bu kafayla çok şey yaşarsın diyeyim
(77 puan) tarafından
Seni tanımıyorum şahsi Bi problemin mi var benim HİÇ ÖYLE Bİ POSTUM OLMAS*****AK MISIN
(77 puan) tarafından
Kıt mısın ben değilim diyorum var mı kafanda
(784 puan) tarafından
Çok tehlikeli bir insansın Allah kocana yardım etsin
Sanada acil şifalar diliyorum
(77 puan) tarafından
Sen cidden kimsin beni tanıyor musun bu ne kin ne öfke ne yazdığı okuyamıycqk kadar anlama kapasiten yok mu
(77 puan) tarafından
Sana hakkmı helal etmiyorum bana söylememe rağmen iftira atıyursun
0 oy
tarafından
Hayat şartlarını bilemiyorum ama kendi değerini kendin belirlemesin. Sen kendine eş değil sanırım anne kuzusu almışsın malesef. Eşine ne dediğini bilmem kapanmış ama yine de bu tarz hakaretlere, imkansızlıklara katlanmak zorunda değilsin. İdare etmeyi bırak maddi de manevi de, sen kendinden ödün verdikçe hep daha fazlasını isteyip değerini bilmeyecek çünkü. 
(77 puan) tarafından
İdare edince ödü  verince daha çok seveceğini daha iyi olacağımızı düşünüyorum aslında çünkü fedakarlık yapıyorum onun için
tarafından
karşındaki değerini bilecek olsa bilirdi. herkes için fedakarlık yapılmaz.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 306 göst.
0 oy
10 cevap 451 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 379 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 522 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu