0 oy
516 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Merhaba hanımlar 16 aylık oğlum var dün kaynanam bana geldi torununu görmek için neyse.cocuga abur cubur almış akşama.kadar abur cubur verdi verme.dememe rağmen çocuğun eline şeker vermiş şekeri yalıyor kaynanam sonra oğlumun suratını yalıyor sigara içiyorlar agiarindada çürük var bişey demedim o.an ama eşime çok kızdım.bide.kaynanami hiç sevmiyorum hamileyken üstüme düşmeyen smdi oğlumu yere göğe sığdıramiyor.kaynanam.bana çok yaptı smdi yalandan iyi olmaya çalışıyor ama ne yapsa bana yaranamiycak...... Oğlum dün öğlen uyandı kaynanamda  yanında uyudu oğlum uyanmış.kucagina almış oğlumda.sarilmis.ben giydirmeye çalıştım terlemiş die.ogluma şey diyor korkma.korkma.ben vermicem annene seni Allah'ım bu kadından nefret ediyorum 

15 Cevaplar

+1 oy
(85 puan) tarafından
Valla okurken sinir krizine girdim bunun tek yolu kararli ve net bir sekilde uyarman.Ben cocugumu kendim buyutuyorum lutfen benim kurdugum duzeni terbiyeyi bozmayin aramiz bozulmasin de.eger israrla devam ederse tartis ve mesafe koy arana.Netice de oglunu senden sogutacak cumleler sarf etmis gicik oldum ya ne bicim bir insan
-Reklam-
0 oy
(273 puan) tarafından
Bu kadar şeye neden sustun canım hiç mi cevap vermedin. Hayal görüyorsun herhalde o benim oğlum deseydin 
(146 puan) tarafından
Kız aynen eşim için sustum ama artık dayanamıyorum sanki kendi evladı gibi sahipleniyor
0 oy
tarafından
Biz oluyoz zaten canım kaynana diye seven azdır gerçekten boşver senle olan problemi oğluna yansıtma ama deseydin o nedemek diye tersle canım onldan anlıyorlar 
0 oy
(35 puan) tarafından
Kendi çocukları zannediyorlar bnmki de ilk başta çocuk halasinda ya da babasında  ağlardı bana verin susturayım derdi  ben de dedim ki annesi bnm o bende susar bazen ağlardı bnde de susmazdı verin bn sustururum derdi bn de annesinde susmayan sende mi susacak yapma allah aşkına dedim daha öylesi şeyler soylemiyor ve yapmaması gereken şeyleri gördüğüm de hemen uyarıyorum surat falan asiyor sonra geçiyor istediği kadar assın çocuğum herkesden kıymetli bn öpmeye izin vermiyorum kaldı ki yüzünü yalayacak kıyameti koparırım valla uyar engel ol önünü alamazsın yoksa
0 oy
(449 puan) tarafından
Herseyi geçtim yalamak nedir ya. Hep bebek mi kalcak hiç mi düşünmüyorlar ilerde psikolojisi nasıl olcak diye. Hayatta müsade etmem böyle bir şeye. İster kızsın ister küssün.
0 oy
(144 puan) tarafından
ay hayatım okurken bile sinirlerim tepeme çıktı iğrenç ya rezalet kesinlikle böyle birseye izin vermem elini dahi süremez iyi dayanmışsın valla okurken kendimi zor tuttum 
0 oy
(123 puan) tarafından
Okurken bunaldm ya ne biçim bir kaynanan varmş
0 oy
tarafından
Korkma korkma anneye vermeyecem ne ya, tüm bunlar oldu da sen sustun mu yani pes 
0 oy
(551 puan) tarafından
Bunların hepsi ayni b.kun laciverti yeminle kendilerini bisey sanıyorlar suanda bnde benimkine sinir olmuştum bunuda okuyunca hepsine sinir oldum yalamak ne ya iğrenç susma canım sustukça kendilerini bisey sanıyorlar kesinlikle izin verme binbir çeşit hastalık var ya
0 oy
tarafından
Bunun onda birini yapacak eşimin annesi ya da annem uzaktan izler cocuğu. Benm çizgilerim çok net kimse ihlal edemez. Kızımın babası bile dahil buna. Düzenimi bozamaz. Hele şeker vermek ya da annene vermem korkma falan. Yemez yani yürek lazım.

Evlatlarınız bu kadar mı kıymetsiz bunlara izin veriyorsunuz? Sırf sıkıntı hır gür olmasın başınız ağrımasın diye mi anlamıyorum anlayamıyorum. 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Arana mesafe koymadık ca kaynanan dan hep nefret edeceksin. O da seni sinir etmeye devam edecek. 
0 oy
(4,944 puan) tarafından
Niye yedirmesine izin verdin ki? 'verme' demekle olmuyor o iş hepsini toplayıp kaldıracaktın. İkincisi de niye çocuğunla birlikte uyumasına izin veriyorsun. Babaannesi olabilir ama çocukla eğer gerek yoksa kimse uyumamalı. Bence suç kadında değil sende. Engellemen gerekir..
0 oy
tarafından
Kız niye kaynana bişey senedinde eşine kızdın adamın suçu ne ki 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Ben de sevmem kaynanamı ama çocuğumu sevmeleirne engel olmuyorm eğer bişi vericeklerse yada dışarı çıkacaksa benden izin alırlar ver dersem öyle eşimde dahil buna yemekten snra istediği abur cuburu yet dışarı çıkabilir gbi :)) asla biriyle de yatırmam beşiği bnö yatağın yannda kendi yatağında uyur 
0 oy
(1,500 puan) tarafından

Ahh ya kıyamam sana bacım kız sen bilmiyon mu bizim doğurduklarimiz aslında onların çocukları yani bizle alakası yok ? Onların çocuğu istediğini yaparlar yaani biz kimiz ki :angry:

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 445 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 203 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 325 göst.
9 Mart 2023 Aile kategorisinde Bircis (2,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,056 göst.