0 oy
185 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimin işi çok ağır ve stresli .bircogumuz aynıyız zaten .akşama kadar bunaliyor insan iki kelime laf etmek istiyor adam ruh gibi

8 Cevaplar

+1 oy
(2,475 puan) tarafından

Nerde çalışıyor ki ? Hayat çok zorlaştı gerçekten dün klima sorduk o da küçük boyutu 9 bin dedi adam çok şaşırdım 

Bakalım ne olacak böyle gidecek mi
-Reklam-
+1 oy
(2,769 puan) tarafından
Maalsf yanlız değilsin benim eşimde sabah 5 te çıkıyor akşam 7 de geliyor 18. Katta dış cephede çalışıyor. Gelir gelmez bayılıp yatıyor. 
tarafından
İşte insan birşeyde diyemiyor ama çok sıkıcı gerçekten ben konuşuyorum klasik cvplar veriyor zaten oturduğu yerden uyuyup kalıyor
(2,769 puan) tarafından
Hiç sorma benimki de öyle ezbere konuşuyor. Ama ne yapsınlar ev geçindirmek zor heleki bide bebek olunca çok daha zor.
0 oy
(9,617 puan) tarafından
Ayy Allah'tan eşim erken geliyor eve kızıyla oynuyor bende biraz nefes alabiliyorum yoksa çekilmez gerçekten haklısın 
0 oy
(913 puan) tarafından
Aynı durumdayım sabah 7de gidib akşam 9da geliyo 10da uyuyo. Inşaatçı adam. Tüm gün sessizliğimde boğuluyorum
0 oy
(12,856 puan) tarafından

Yine de Allah onları başımızdan eksik etmesin bizler için çocukları için çalışıyorlar <3

0 oy
(1,946 puan) tarafından
Lokantamiz var esimle kayinvalidem calisiyor sabah 4 te gidip akşam 11 12 de geliyorlar esim çocuğumuzu bile zor goruyor gece geldiğinde seviyor gündüz foto atınca çok özledim diyor gelir gelmez uyuyor zaten.Kac aydır birlikte oturup kahve bile içemiyorum bi disari çıkıp gezemiyoruz  hepsi ekmek parası için bacim Allah çalışanların işini kolaylaştırın bolluk bereket versin Rabbım evlerimize 
0 oy
tarafından
Markette calisiyodu cok yoruluyordu eşim ama hep ilgilenir bizle simdi fabrikaya girdi bi haftadir sbah 6 da kalkio 5 bucuk gbi evde oluyo ama uykusuz kaldigi icin gelip uyuyor dünde sabah 6 da gitti mesai kaldi gece 2 de geldi sabah bidaha 6 da gitti uzuluyorumda ama mrmleketimizdr hayat okdar zorki malesef Allahim yardimcimiz olsun 
0 oy
tarafından
Onların işi daha zor şükür eşim erken geliyor ama yinede yorgun oluyor bizim için çabalıyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 134 göst.
1 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Merirem (2,468 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 225 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,093 göst.
2 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤️Derin❤️ (2,722 puan) tarafından soruldu

380,170 soru

11,380,969 cevap