0 oy
389 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Kızlar kaynım 31 yaşında çalışmıyor. 4 senedir evde. Çalışmayı düşünmüyor. İş begenmıyor.Kaynanam ve kayınpederim maaş kartlarını kaynıma verdi. Öyle yaşayıp gidiyorlar. Evi arabası olan bir sevgilisi var. Haftada 3 gün onda kalıyor. Diger günler kaynanada.İstedigi kadar çalışmasın beni ilgilendirmez. Ancak ileride bu adama biz mi bakacagız. Şuan hep evde. Ne ssksı var ne birşey. Annesi babasıda çalış demiyor

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Siz niye bakıyorsunuz koca Adams ? 
(169 puan) tarafından
E kaynana falan ölünce nolacak
tarafından
Cocukmi kız bu kendine bakar
(169 puan) tarafından
Ee geliri olmayacak ama
tarafından
Onuda kendi düşünsün bir zahmet essek kadar adam olmus
(169 puan) tarafından
Umrunda degilki.
-Reklam-
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Niye siz bakasınız ki. Herhangi bir sağlık sorunu yoksa. Körmü herkes kendi kendine baksın. Oh ne güzel dünya. 
(169 puan) tarafından
Yok hayır saglıklı gayet. Sadece çalışma götü yok. İş begenmiyor.Küçümsüyor.
0 oy
(7,973 puan) tarafından
Sen bakmiyonki annesi babası bakıyor senle ne alakası var
(169 puan) tarafından
Onlar ölünce nolacak. Bu çalışmaz hayatta
(7,973 puan) tarafından
Cnm ozaman bakmak zorunda değilsin tabiki de koca adam yaniq q
(169 puan) tarafından
İşte eşim onun elektrigi falan ödemek ister
0 oy
(913 puan) tarafından
Anne babanın  "seviyoruz, kıyamıyoruz" adı altında yalnış büyütme yöntemi bu işte
(169 puan) tarafından
Dimi. Odasında bilgisayarda akşama kadar oyun oynuyor. Kaynanam paşam, kuzum diye ölüyor. Hizmet ediyor. Tüm kartlar onda. Paraya ihtiyacı yok
(913 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin hiç mi geleceyini düşünmüyorlar
(169 puan) tarafından
Yok ya umurlarında degil
0 oy
tarafından
Anası babası daha versin kartlarını oglusuna 

Daha çok sikini devirip yatar 

Ağustos böceği ya 
tarafından
Aklı olan onunla evlenmeyi bırak arkadaşlık bile yapmaz. Ama maaş kartı varmış işte neden çalışsın havadan para gelio
tarafından
Hahaha sinir oldum oğlunu bir kaz tüyü yastıklara sarmadiğı kalmış
(169 puan) tarafından
Öyle ogullarına çok düşkün kaynanam
tarafından
He yaa adam olmaz zaten o
(169 puan) tarafından
Yok olmaz. Evlenmeyi falanda düşünmüyor. Herhalde anne babasını ölümsüz sanıyo
0 oy
(752 puan) tarafından
Sevgilisinde mi kaliyo niye bu kadar geniş biri senin kaynın?  evlenmeden barklanmadan yani ateşle barut bir arada olur mu bı evde çok tehlikeli sonra istenmeyen bebekler öldürülen bebekler haberini aliyoz aileden gizli dunyaya getiriliyor valla sinir oluyorum böylelerine .bakma böyle kayina tahammül mu edilir belesci yaşamaya başlamış baksana . Yüz verme yüz verdikce astarıni da isterler 
(169 puan) tarafından
Yüz vermiyorum Vala. Kız onun dogum günü hedıye sı olarak bayramda tatıle goturdu. Kızda evlilik ıstemıyor. O da ıstemıyor. Anne babası hep pohpohladı, şuan calısmıyor.
(752 puan) tarafından
Kız Kaynanangil ölürse  kayinin zaten size gelmez tatile götürdüğü sevgilisi bakar sana falan bırakmaz onu  tamamen başıboş takilirlar o zaman bekar bekar çoluk çocuğa da karışırlar evlenmeyecem biz özgürüz biz düşüncesiyle takilirlar gayri
0 oy
tarafından
Herhangi bir engeli yoksa anası babası ölünce sevgilisi baksın yoksa sen niye bakican
(169 puan) tarafından
O zamana sevgılısı kalırsa tabı
0 oy
tarafından

sevgilisi bakar:D

0 oy
(3,419 puan) tarafından
Eve bile sokma ne bakmasi
(169 puan) tarafından
Zaten ben mesafeliyim
0 oy
(183 puan) tarafından
Burada eşinin bakış açısı önemli. Annesi babası için bir şey diyemem ama eşinin yaklaşımı da aynıysa geçmiş olsun. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 49 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bilgevgi (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
31 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeyneb.Ali (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 83 göst.
30 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 783 göst.

380,590 soru

11,395,189 cevap

34,913 kullanıcı

...