0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi

Biraz önce doğum günü postu gördüm. Doğar doğmaz çekilmiş bir foto. Murlu yılları olsun inşallah <3

Onu görünce aklıma doğum yaptıktan sonra bizi servis bölümüne aldılar. Dogumhaneden çıktık. Kanamami durduramadiklari için zor geçmişti doğumum. Annem refakatçi kaldı yanımda. Doğumdan sonra hemşireler kızımı tartıp sonra üstünü giydirdiler. 

Servis bölümüne geçince annem kızımın altını degistirirken uzaktan baktım. Ayyy zıbın giydirmeden alt ust takımlarını giydirmisler. Ne kufretmistim ordakilere :woot:

Belki lohusalık diyeceksiniz bilmiyorum ama . Çok üzülmüştüm. Aldım alası giydirip bırakmışlar bebeğimi. Bende kötüyüm diye hiç bakmadım. Hemşirelere güvendim. Cokkk içime dert olmuştu. İçten içe çok üzülmüştüm. Halen hatırladıkça kalbim ve burnumun direği sızlıyor gözlerim doluyor :'(

Ayyy nerden aklıma geldiyse :blink:

6 Cevaplar

0 oy
(119,262 puan) tarafından
baslik hatali uyarimmj
tarafından
Başlık bulamadım kız uyarma :D
-Reklam-
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Asistanları içerde beni dikerken benim doktor oğlumla dışarıda fotoğraf çekip Instagram a atmıştı bende ona sinir olmuştum bana sormadan iznim olmadan 
tarafından
İznin olmadan böyle birşey yapmaları çok saçma ve gereksiz.
(1,988 puan) tarafından
Anneler gününde doğan ilk bebekti altına da Anneler günümüzü kutlamaya gelmiş paşa yazmış. Ben el kadar bebek sakliycam belki yüzünü nerden biliyon . Ertesi gün lafımı dedim ama kontorle geldi çınara sen ne güzel bebeksin herkes çok beğendi seni falan dedi bende gördük boy boy fotoğraflarını afiş gibi dedim
tarafından
Terbiyesiz . Tamam beğenmiş olabilir bebeğini Allah bağışlasın canım. Ama yinede izin alması gerekir. Kafasına göre bu şekilde rahat davranması çok yanlış
(12,856 puan) tarafından
Çınarın annesi hangi doktora gitmiştin
(1,988 puan) tarafından
Şehir hastanesinde özelden yazayim sana adını
0 oy
tarafından
1 saatten fazla kendime gelememistim refskatcim yoktu dikiş toplanmam masadada çok durdum bebeğim oylecene beklemiş bir havluya sarılı beni odaya aldılar yanıma geldiler öyle giydirdiler 
tarafından
Ayyy yavrum yaaa çok üzüldüm kizz vicdansizlar yaa anne zaten kendinde olmadığı için ben olsam giydiririp temizlerim kiyamam bebeklere :/// dusuncesizler
tarafından
Sabah 6 buçukta doğurdum 8-9 a geliyordu odaya geldim nasıl bebeğimi o kadar beklettiler hayretler icersindeyim
tarafından
Böyle insanlar doktor hemşire olmasın yaa valla
tarafından
Olmasın valla tamam hastane sıcaktı ama bebek yani ☹️bak yine üzüldüm
tarafından
Bende üzüldüm canım yaa sonuçta Dünya'ya gözünü yrni açmış. Adapte almaya çalışıyor. Belki üşür. Anne karnında sicacak. İllaki garipsemistir bebegimm benimm yaa ❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Ayy annelik iste dert olmuş içine ikinci de daha tecrubeli olursun
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Benım yanımda odada giydirdi ebeler. Sordular hangını gıydırelım dıye. 
0 oy
(238 puan) tarafından
Bacım şükret takımı giydirmisler bizim buradaki devlette giydirme yok refakatçiye çıplak veriyolar o giydiriyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 70 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 235 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,058 göst.
0 oy
18 cevap 445 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Deryaa Alya (109 puan) tarafından soruldu