+5 oy
1,160 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar dün bir posta denk geldim ve çok icerledim 

Lütfen ama lütfen kızınızı yada oğlunuzu kimsenin kucağına oturtmayın 

O bişey yapmaz bu bişey yapmaz demeyin

Gerekirse oturduğu anda gel buraya deyip kucağınıza alın ve bunu tekrar etmekten asla çekinmeyin 

Kendinden bir yaş  büyük bile olsa aynı odada yalnız bırakmayın 

Size yemin ederim ki yapmaz dediginiz insan belkide sapiktir bilemezsiniz o yüzden koruyun evlatlarınizi herkes yanlış anlayabilir ama nolursa olsun onun incinmesine izin vermeyin amcası ...dedesi ... Yaşlısı ... Genci .. yeğeni .. çocuklusu ... Yapmaz demeyin 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Haklısın cnm kimse ye guvn olmaz+++++verdim 
-Reklam-
0 oy
(27,516 puan) tarafından

Annelik hissi ile artık herşeye korkuyla bakar olduk Rabbim korusun

0 oy
tarafından
Bize halamiz yaptı sapıklığı o zaman aklım ermiyordu şimdi hatırlıyorum üzerimize çıkıyordu kardeşimle benim ağzımızdan öpüyordu 
tarafından
Yani oda cocukmuydu yoksa genç aklı başında miydi
tarafından
Benden 5 yaş büyüktü ama o da çocuktu annem oyun oynuyoruz sanıyordu ben 5 yasindaysam o 10 yaşındaydı ama çok uzun sürdü bu olay aklım başıma gelene kadar hala travması üzerimde kimseye güvenemiyorum benim akrabam böyle bir şey yaptıysa herkes herseyi yapar diye düşünüyorum insanlarla ilişkilerim çok kötü
tarafından
Bence oda bilemediği için yapmış aklı daha ermiyormus... Tabi olgun birinin yapması daha kötü cunkunonlar bilinçli ... Yine zor olmuş sana
tarafından
Evet ama yaşıtı hemcinsi diye çocukları da yalnız bırakmamak aynı yatakta yatirmamak lazim
tarafından
Aynen bir yaş büyük diye aynı odaya koyulmamali ...

İlgili sorular

+1 oy
55 cevap 1,886 göst.
10 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Kuzeybebesi (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 164 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 372 göst.
24 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
+2 oy
35 cevap 715 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ikbal (48,880 puan) tarafından soruldu

382,179 soru

11,442,823 cevap

35,014 kullanıcı

...