0 oy
165 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Geçen yıl oğlum bir buçuk yaşında iken ailecek korona olduk 

Küçük oğlumda korona oldu ama iki gün ateşi çıktı hafif bir şekilde atlattı korondan yaklaşık 4 hafta sonra 

Bir gün aniden ateşlendi kusmaya başladı hastaneye götürdüm günlerce ateşi düşmedi 40 derecede sabit kaldı iki kez havale geçirdi 

Hastalığın adı mis c diye bir hastalık çocuklara birşey olmaz demeyin Allah korusun Allah düşmanıma bile yaşatmasın zorlu bir süreçti günlerce hastanede yoğun bakımda yatti çoklu organ tutulumuna sebep oluyor bu hastalık her çocukta olmuyor ama lütfen bilinçli olun kovid geçirdikten sonra çocuklarınızi Takip edin Rabbim kimseye yaşatmasın inşallah 

1 cevap

0 oy
(4,093 puan) tarafından
Geçmiş olsun haberlerde çıkmıştı koronadan 1 2 hafta sonra mutlaka kontrole gitmek gerekiyor bebeklerin tüm kan tahliline bakılması lazımmış biz gitmiştik hatta çocuk kardiyolojiye gidip kalbine bakılmasını da söyledi doktorumuz ona kontrol ettirdik bende bundan korkmuştum korona olduğumuzda 
tarafından
Kışın çok sık hastalandı. Zaturreden 1 hafta hastanede yattı ilk film bata kötüydü ama çıkmadan tekrar çekildi sorun yoktu çok şükür. Ama kalp fln deyince bilemedim Allah korusun . Yakında dra gitcez sorayım bakalım ne dicek.
(634 puan) tarafından
İlk dört haftayı geçtiyse hiç birşey olmaz canim
(634 puan) tarafından
Zatürre nin şimdi tedavisi var oda zor bir hastalık ama bu ağır bir hastalık korkmayın tedbir bizden takdir Allahtan
tarafından
Atlattık canım geçen yıl Eylül'de korona olduk ailecek, aralik sonu zatürre oldu. Bütün bebekler iyi olsun Rabbim hepsini korusun ins. Size de çok geçmiş olsun
(634 puan) tarafından
Geçen sene ise korkmana gerek yok her çocukta olmuyor 1000 çocuktan birinde
-Reklam-

İlgili sorular

+5 oy
24 cevap 1,211 göst.
14 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 453 göst.
3 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde My Rose (429 puan) tarafından soruldu
+1 oy
55 cevap 1,932 göst.
10 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Kuzeybebesi (1,305 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 379 göst.
24 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,762 puan) tarafından soruldu

396,267 soru

11,853,973 cevap

35,947 kullanıcı

...