0 oy
585 göst.
Diğer kategorisinde (2,366 puan) tarafından
Ya eşim bu nasıl uygulama diyor kızım öğün anne ayıp şeylere bakma diyor kaynanam gilin yanında Allahtan gösterdim ama alışmış habire aynı şeyi diyor bnd sıkıldım artık yaaa nolur onlarca reklama var ya şu suven reklamında burası Arabistan i diyenler vardı bunu istiyorlardı herhlde

18 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Adamlar reklamlardan para kazanıyor,bı sütyen gördük diye bir şey olmaz 
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Rahatsız olan kişiler toplanıp reklamlardan kazanılan parayı uygulamaya öderseniz bu dertten kurtulursunuz. Sonuçta buranın da bir gelir gider dengesi olması gerekiyor değil mi?
(4,298 puan) tarafından
Hajahj aynn:)e bide cogunlukla  kadinlarin girdigi platform  hatta fake erkek yoksa tum kullanicilar kadin.ne koysunlar reklam kadinlara yonelik koyacaklar tabi.
+1 oy
(7,996 puan) tarafından
Aynen öyle sürekli don sütyen içim sıkıldı
0 oy
tarafından
Selcannn ne diyon gı
0 oy
(784 puan) tarafından
Kız sakin ol kaçıncı post bu aldjaksk
(2,366 puan) tarafından
Kız bilerek değil hep kabul etmedi başlığı olustuadi şimdi Bi baktım bj suru
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Bende hiç çıkmıyor reklamlar bir de siz neye bakarsanız onlar çıkıyor
(2,366 puan) tarafından
Asla bakmadım ya neyine bakayım ama tek reklam bu bende
(1,785 puan) tarafından
Yani pembe sütyen çıkıyor sütyen bakmamız da çok normal ama yüzlerce kişi südyene mi bakıyor sanki şimdi de araba çıktı meseka
0 oy
tarafından
Kız kac post açtın 
(2,366 puan) tarafından
Bilerek değil ya oluşturmada değiştir dik sıra başlığı Bi baktım böyle oldu
0 oy
(91 puan) tarafından
Bende kendimi tek sanardm bu açık seçik reklamlardan hatta dizilerden bile kisknrdm kavga çıkardı artk umursmym başka yapck bişe yok heryerde pislikler 
(91 puan) tarafından
Eşimde sen dusunuyon diye karşıma çıkıyor dyr
0 oy
(385 puan) tarafından
Hahahah yerim ben o fıstığı ya herşeyi de bilmeyiversinler sanki ne var 
0 oy
tarafından

Gormedigimiz bisi degil don sutyen nolcak bisi olmaz :D

0 oy
(119,533 puan) tarafından
uygulamayi reklamsiz satin alin
0 oy
(10,459 puan) tarafından
İç çamaşırının nesi ayıp? Kızına açıkla bu durumu. Suwen reklamı da dünyanın en saçma reklamı. Reklam da uygulama için şart. İnsanlar da para kazansın yani 
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Bendede aynı.   
0 oy
tarafından
Sen uygulamayı eşine niye gösteriyorsun ki. Benim eşim telefonuma asla bakmaz haberi de yoktur böyle bir uygulama olduğundan. Niye bilsin ki gerek yok. Ayrıca bı sütyen külot gördük diye ne alaka arabistan , değil tabiki . Yakında bütün dünya niye  nefret ediyor daha iyi anlicaz ama ins korktugumuz başımıza gelmez. Hergun sosyal medyada orda burda gördüğümüz tehdit ve sapıkça videolar çok daha rahatsız edici ve mide bulandırıcı. Arada istisnalar vardır tabi onlar da Avrupa'ya gitti. 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Aman aman ışın Karaca'nın kızı külot görmesin seninkide sütyen  yoksa pisikolojileri bozulur.
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Sen dua et daha beter reklamlar çıkmasın + 18 filan
0 oy
(752 puan) tarafından
Bana bende bıktım bu Penti den elim yanlışlıkla deyiyor kocaman ekrana dank diye geliyor sinir oldum iyice 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Bildiğin sütyen külot niye abartıyosunuz bu kadar anlamadım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 310 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Busenurbade (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 156 göst.
4 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
6 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
22 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,695 cevap

34,977 kullanıcı

...