0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde (435 puan) tarafından
Bilen bilir kizlar ben esimden boşandım 17 aylik bebemle su an kizim 23 aylik ailemin yanina geldim biz arkandayiz dediler geldigimden beri tamam yiyorum iciyorum kimseye yuk olmamaya calisiyorum kendi aldigim esyalar vardi diger evde onlari satarak elime gelen para ile onlara hic yuk olmasim arada 3 5 kurus istediysem istedim simdi is ariyorum nasip olursa calisicam annem kizima bakicak ama cok sorunlari var ailemin ben isin icine girmezken hep beni isin icine sokuyorlar arada ben kayniyorum kizim bu yasa gelene kadar eline hic tel vermedim annem alistirdi tele evde hep kavga ediyoruz verme annesi benim benim sozumi dinle kizim yemek yemez gider abur cubur verir gene kavga artik dayancak gucum kalmadi surekli evde baska mevzulardan bile kavga edioruz 1 sene daha zorlana zorlana cekicem calisip para biriktirdimmi kizimida alip gidicem buralardan :((((

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun. Valla tek maaşla geçim çok zor canım. Yine en güvenli yer ailenin yani.eskidendi o tel maaşla 5 kişi geçinmek 
(435 puan) tarafından
Ben para mevzusu yapmadim ki kuzu
tarafından
Yok canım para biriktirip gidicem demişsin ya ina dedim. Çok zor kiz çocuğuyla bir başına bir maaşla
(435 puan) tarafından
Ama boylede olmuyor inan aile aile dersin ama ailede bir yere kadar maalesef yavrum kizim geldik geleli telefona alisti hircinlasti yemek yemez oldu abur cubura alisti hep diyorum vermeyin elinden aliyorum bu sefer kizim başlıyor aglmaya onun dışında huzurum hic yok hep evde kavga gurultu
tarafından
Canım haklısın. Ama bunlar asilabilecek şeyler.heryer sapık pedofili dolu bu durumda evlenerek rahat edebilir misin bilemiyorum ama dışarısı hic tahmin ettiğin gibi değil. Maalesef bosanmalarda çocuklar hep mağdur ve bu sorunlarla baş başa.  Şu an kötünün iyisi ailenin yani
(435 puan) tarafından
Asabilicek seyler olsa zaten dert yanmam ki asla su an evliligi zaten düşünmüyorum ki. 1. Den kurtulmusken 2.yle basimi agritamam
-Reklam-
0 oy
tarafından
O eve girdiğinde o bebek senden çok onların oluyor kendimden biliyorum sözümün hükmü olmuyo şuan seni çok çok iyi anlıyorum 
(435 puan) tarafından
Ah sprma canim sorma daha baska neler var neler anlatamadigim.biktim artik
tarafından
Rabbim yardımcımız olsun bacım ne diyim
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun da böyle şeyler inan evdeyken de oluyor bende babamiza diyorum verme diye ama veriyor yani abur cubur o yerken o da yiyor.naoayim başka mevzulsriniz varsa bilemiyorum tbi
(435 puan) tarafından
Iste baska mevzularimizda cok anlatamadigim dayancak gucum kalmadi
(13,824 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,024 puan) tarafından
O yüzden kızıma bir ev bırakacam bir anahtarı cebinde olacak her zaman ne bana gelsin ne gidecek yerim yok desin bir oda da olsa ona bırakacam bu hayatta.. benim yok ama kızımın olacak ve bunun için çalışacam gece gündüz olmezsem Allah'ın izniyle:( 
(435 puan) tarafından
Aynen oyle yap kuzum bende oyle yapicam insallah cok zor çünkü
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun 
(435 puan) tarafından
Amin teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 896 göst.
6 Kasım 2021 Aile kategorisinde Alyazar (25 puan) tarafından soruldu
0 oy