0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (101 puan) tarafından

İyi geceler hanımlar.. dertleşmek istedim. Eşim olucak beyinsize çocuk var sigara içme dememe rağmen  paket sayısını çoğalti nargile başladı her akşam gece eve gelir TV açar cocukmu ağlıyor sesini açar duymamazlıktan gelir nargile közü hazırlar neskafe yapıp üstüne de sigarayı yakar telefonla takılır çocukla bile oynamaz her akşam gına geldi rahatsız oldum artık arkadaşlar la ortam kurup iciyodu bugün de arkasının nikahına gittik ağızdan ağıza sigara içtiler yada kafa bulmak için kokusu ni değişik di yemek iptal olmuş rakı sofrası kurulucakmis bebek olduğu için bizi saat sekiz gibi eve bıraktı fazla içme erken gel dedim tamam dedi saatt oldu 9-10-11 aradım tmm geliyorum saat 1e geliyo mesaja cvp yok görüntülü aradım sıfatına sictugim içmiş de içmiş yüzü kaymış konuşamıyor kimse ayık değil sinirlendjm konum at taksi yolluyorum diyorum tm geliyorum Beyoğlunda yüksek binada kutlama görseniz Allah muhafaza sarhoş biri düşse kime aciklican bıraktılar eve garajı açmadım girişde basıyor zile (apartman kamera var izliyorum) çocuk da uyuyo basıyor da basıyor sonra merdivene çömeldi gel git yapıyor bir ara hiç kimildamadi bekledim açtım dördüncü acısda ayildi girdi içeri nasıl iniyor merdivenleri kan ter içinde kslmis kuşmus daha ağzımı açmadan elini ağzına koyup sus yapıyo daha çok sinirlendim anadan doğma soydum itip kakip soğuk suya bir ayildi bir gitti gldj dedi sıcakla yapım biraz dövdüm hak etti çünkü millet mangal yaparken ben yarım saatlik iki evet için onca hazırlandım bekledim yarın da doğum günü muhtemelen ise gidicek bizi unutup arkadaşım da yok burda varsada yaşlı teyzeler camdan cama ama o gelmiş 30 yaşına subyanlarla knki olmuş bı baba koca olamadj :ermm:

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
O kadar haklısın ki yazıklar olsun kendini bu hale getirene senide 

Yokmu annesi babası konuşsan 
(101 puan) tarafından
Babası da ulaşamamış bana yazdı bende söyledim kızdı yarın gelinde kalvaltiya onu yanında fircalim diyor herkezin derdi farklı yeminle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız şaka mısın sen. Birak dişarda gebersin mikrop. Ne aldın eve. Allah ıslah etsin. Böylelerini baba ediyoruz ya bize de yazıklar olsun. 
(101 puan) tarafından
Bebeğim babasjna çok düşkün bütün gün ben varım ama gel gör ki ilk kelimesi baba oldu onunla oynamak istiyor benj dışliyir ağlıyor onda susuyor önceki postlar da çektiğim sıkıntılar var yeri gelir görmem konuşmam ama bebeğimle aradaki bağı koparamiyorym
tarafından
:/ ah biz anneler.. Bu adam neden böyle yapiyor peki tedavi yardım falan almaz mı
(101 puan) tarafından
Hep söylüyorum senin tedavi olman lazım diye tm diyo randevu kendine de al birlikte gidelim diyor
tarafından
Ee birkte gidin işte ne güzel. Gelmiyor mu
(101 puan) tarafından
Dalga geçiyor gidermi
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Rabbim hayırlı eş nasip etsin. Doğruya iletsin eşini. Üzüldüm sadece bi insanın bu kadar alçalmasına..
(101 puan) tarafından
Amin bacım. Allah'a havale ediyorum yapicak bişi yok gibi
0 oy
tarafından
Çok zor çok zor çok zor çok zor .... Rabbim yardımcın olsun ayilinca konuş balım anlamasinj sağla vazgeçirmeye çalış ... Az iç çok iç demekke maaalesef olmuyor ya icmeyecek yada içince aha öyle içecek .... Ne diyeyim üzüldüm yaşadıklarına ... Her zaman derim ki .... Kendini bilmeyen ... Kendini yetiştirmeyen ... Ve daha kendine bile yetemeyen erkekleri evlendirip neden kadınların hayatını yakarlar ki 
tarafından
Ay güldüm kız ... İyi yapmışsın ben olsam her yerini mosmor ederdim sabah nolmus bana derdi ... Tecavüze uğramışsin den anlattın derdim hahahhaha
(101 puan) tarafından
Benim vurduğum dan nolur kız sinekmi ısır mis der geçer.  salona kovmusdum kedi gibi yatağın ucuna gelmiş bornozla yatıyor arada itiyorum düşsün diye de banamisin demiyo meleğimi yanıma aldım korusun beni ლ(´ ❥ `ლ)
tarafından
Yaaa ... İttir az az o sizmistir şimdi saçını falan kes ama delil bırakma
tarafından
Al eline makası kırp .... Sabahta ne bu halin naptınız siz de :):)
(101 puan) tarafından
Ah saçı olsa dirzo gibi kestirdi tepede az var  blli olur:d sabah ola hayrola
0 oy
tarafından
Yani kocanın çok kötü alışkanlıkları var ne diyim,benim bile burdan midem bulandı Allah yardımcın olsun.
(101 puan) tarafından
Amin canım . Alışkanlıklarina keşke bizide dahil etse eve ekmek getirmekte olmuyor cidden o bile insanın boğazın da kalıyor
0 oy
tarafından

Allah yardımcın olsun Allah onu ıslah etsin inşallah

(101 puan) tarafından
AMİN \(^o^)/
0 oy
tarafından
Hazır elin değmisken iyice dovseydin hahshcb

Allah yardımcın olsun valla çok zor durum
(101 puan) tarafından
Kolları çizik olmuş bilmemezliktrn geliyorum sen yaptın diyor dayak yemek hoşuna gitmiş ki ayikmis
0 oy
(916 puan) tarafından
Bir şey sormak istiyorum evlenmeden önce bu adamın bu denli içtiğini bilmiyor muydun 
(101 puan) tarafından
Biliyordum içmediği girmediği ortam yoktu ama tövbe etti bı senedir sigara dışında başka bisy icmiyordu arkadaş ortamı bozdu ayar çekmem lazım sonuçta küçücük bebeğim var zarar görebilir
(916 puan) tarafından
Eee orspunun tövbesi k.rhaneyi görene kadar mışş
(101 puan) tarafından
:D :D
(101 puan) tarafından
Doğru diyon bacım
0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çok haklısın canım baya sinir olunmayacak gibi değil ben bile çocuğa baktığı halde bazen yorgun olur eşim öğle uykusuna yatar ona bile sinir oluyorum hayatım ben yatayım mi çok yorgunum der bilir kizdigimi çok uykusuzluk çektiğim için evde uyuyan oldumu kızıyorum ki bu senin dediğin hem zile basınca çocuk uyanabilirdi hem sarhoş hem sizinle ilgilenmiyormus hem evde sigara iciyormus yani kizilmayacak gibi değil huyları Allah kolaylığını versin canım senin zor o kocayla 
(101 puan) tarafından
Birdehakine olursa ayilana kadar ıslak odunla dovucem konuşmak çözüm değil
0 oy
tarafından
"Ağızdan ağıza içtiler, farklı kokuyordu." dediğiniz şey esrar. 

Allah size sabır versin.
(101 puan) tarafından
Vereni görürsem çok pis dovucem adami eve bağladık ca daha çok pisliğe çekiyorlar gerçekten bıktım
0 oy
tarafından
Canım bence konuş baktın olmuyo burnu sürtsün al çocuğunu git annene bi kaç gün öyle adamla bi ömür geçmez ki düzelmesi lazım çocuğunuz var bide çok zor Allah yardımcın olsun umarım tez vakitte düzelir
(101 puan) tarafından
Anneme gitmemi hep kendi söyler ki kafa dinlemek ister ama ben biliyorum gidersem götu başı salicak sonra ben ugrasiyroum
tarafından
Hmm burnunun sürtmesi lazım onun belki sensiz duramaz diye düşünmüştüm ama durabiliyomuş demekki ne ypmayı düşünüyorsun canım o zaman :(
(101 puan) tarafından
Bilmiyorum cocukca şeyler belki ama  ilk başta bı iki ay yakınlaşmayı kestim dokunmak bile yok burnu surtermi bilemem akılları hep öyle şeylere çalışır
tarafından
O zaman öyle yap canım kocanı tabiki en iyi sen bilirsin bizim ki mesela ayrı duramayız ordan yola çıkarak söylemiştim bende senin eşinde öyleyse diye ama değilmiş bu seferde sen hiç yanaşmayınca dışarıya daha çok düşmesin canım snin kocan biraz değişikmiş valla bence konuş doğru düzgün
(101 puan) tarafından
Öyle bişi sezersem keser eline veririm. Konuşurum gerekirse

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 296 göst.
0 oy
8 cevap 374 göst.
12 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 615 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy