0 oy
788 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhabalar. Fikrinize ihtiyacım var. Eşimle tartıştık benim de eşimin de haklılık payımız var. Kızgın olduğumuz için eşim oturma odasında duruyor yatak odasına gelmedi bende o gelmedi diye başka odada yatacağım yatak odasına onsuz gitmek istemedim. Yaptığım doğru birşey değil mi? 

17 Cevaplar

+3 oy
(7,176 puan) tarafından
O gelmiyor diye niye rahat yatağından oluyorsun ki 
-Reklam-
+2 oy
(7,791 puan) tarafından
Esini de al yatak odasina gotur ve de ki bosanmak icin başvurana dek bu yatak ayrılmayacak.  
0 oy
(8,552 puan) tarafından
Ne alaka.   Boyle yaparak araya soğukluk sokarsnız
0 oy
tarafından
Doğru bişey cnm bence en azından yarın sende böyle bişey yaparsa aklına gekir bu durum bende öyle yaptım bı kere asla bı daha eşim ayrı yatmadı kus olsak dahi
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Siniriniz geçtiyse odaya git çağır yanına yatakta küslük olmaz sarılın uyuyun 
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Yatak odasına git bence o uyumak için gelir nasıl olsa sinir geçince 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
İkinizde yanlış yapiyosunuz canim küste olsanız ayrı yatmayın birbirinize sırtınızı dönün ama yatağınızda beraber yatın..konu cok ağır bi konu değilse mesaj at yada yanına git,lütfen uyumak için odaya gel buralarda yatma de,emin ol sabaha hic bise olmamış gibi uyanirsiniz
0 oy
tarafından
Ben bunu çok yanlış buluyorum ne olursa olsun o yatakta beraber yatın 
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Deli deli olma git uyu ben hiç umursamıyorum yatarsa yatsın yatmasada yatmasın Başım yastığa çeyrek kala uyuyorum ben 

0 oy
(1,015 puan) tarafından
Haksızda olsam öyle durumda ya o benim yanıma gelir sarılır hiç konuşmayız uyuruz ya da ben onun yanına gider girerim kolunun altına uyurum ertesi güne de konu asla geçmez geçer gider küs duramam asla ya 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Yanlış nenolursa olsun tartışma o kapi arkasında kalmali yoksa sogukluk olur
0 oy
(198 puan) tarafından
Ben olsam yatardim kendi yatagimda. Ilk gelmeyen o ben neden rahatimi bozayim. Valla onceden takardim sanirim bende ama bebek olunca canimin kiymetini daha iyi biliyorum 
0 oy
tarafından
Yayaginizi ayirirsaniz bir şaka beraber yatamassiniz sen git çağır neden çağırıyorsun barışın hemen
0 oy
(305 puan) tarafından
Bence sen orda kal gelmezse ilerde ben yattim sen gelmedin kozu olur elinde yataklari sen ayirmadin sonuçta diger türlü ben gelcektim sen gitmissin baska odaya diyip kendini hakli çıkarabilir 
0 oy
(5,359 puan) tarafından
Eşlerin yatağa küs girmesinde melekler sabaha kadar lanet edermiş bizim de oluyo ama ben bunu duyduktan sonra daha çok dikkat eder oldum 
0 oy
(800 puan) tarafından
Çok yanlış 

Küs olunsa bime aşla ayrı uyumak yatak ayıdmak doğru değilmiş.

Bu durum uzatılırsa nikah düşmesi bile olurmuş die duydum
0 oy
tarafından
2 nizden birinin adım atması lazm sen gt de hadi gel yatağımızda yatalım die 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 618 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 576 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy