0 oy
241 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Kızlar evim arabam var iki tane dünya tatlısı oğlum var beni seven el üstünde tutan kocam kaynanam kayınpederim ve gorumcelerim var her zaman yanımda olan ailem var şimdi diyeceksiniz ki daha ne istiyorsun velhasıl ben son 7 aya yakındır hiç iyi değilim devamlı bı bıkkınlık var üstümde kimseyle görüşmek konuşmak istemiyorum kimseye gitmek kimsenin evime gelmesini istemiyorum 

Tahammülsüzlük hat safhada hiç bir şeyden zevk almıyor günü bitirme derdindeyim hiç mutlu hissetmiyorum sadece yalnız kalmak istiyorum kendimi hiç bir yere ait hissetmiyorum kendi evimde misafir gibi hissediyorum geçici süreliğine burdaymisum gibi hissediyorum en ufak bir şeye kofke patlamaları yaşıyorum neredeyse bütün gün hiç gulmuyorum ben ki yemek yapmaya bayılıyorum şimdi oda bana işkence gibi eski halime dönmek cıvıl cıvıl olmak istiyorum ama olmuyor sizce destek almalıyım 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Eğer kılmıyorsan halis bir niyet ile namaza başla canım Allah bütün kapıları açacaktır içinin sıkıntısını gidercektir. 

Yanlış anlaşılmasın destek alma demiyorum tabi ki destek te alabilirsin ama önce abdest namaz ❤️
(337 puan) tarafından
Yıllardır kildigim namazı bıraktım içimden gelmiyor
tarafından
Ahhh kuzumm işte bunu yapma kendine. Neden huzura varamiyorsun seni ordan Alı koyan ne. Bunu düşün o alıkoyan neyse onu bir kenara bırak secdeye var. Rabbim içini rahatlatacak emin ol
-Reklam-
0 oy
(319 puan) tarafından
bence aksatmadan destek al. bizler bile o kadar sıkıntının icinde mutlu olabiliyoruz. ben kendimden yola cikayim bas belasi es, kaynana kayinbaba dertleri evdertleri 2 cocuga bakma falan fklan derken evet bende senin gibi oluyorum ama cocuklarimla mutluyum. yemek yaparken mutlu oluyorum, muzik acip kendimi iyi hissediyorum her kotulugun icinden guzel bi yani cikarip kendimi mutlu edebiliyorum. dayak yesem oh rahatladim ya diyip gulebiliyorum. veya evden calisiyorumgecem gunduzim kalmadi parayi kazanip kocaya tekme basicam diyip kendimi mutlu edebiliyorum git destek al 
(2,062 puan) tarafından
Canan dayak yiyip oh rahatladım diyorum yazmışsın
Lütfen destek al.
Mazoşist belirtiler var
(2,267 puan) tarafından
Sende hiç normal degilsin canan
(9,625 puan) tarafından
Cananin kafa uçmuş qsdgahajaj
(319 puan) tarafından
dalga gecmek amaciyla soyledim onu. gunler sonra dalgasini geciyorum yani. gercekte oyle bisey yapmiyprum ama kotu yasantilardan sonra kendimi gidip kapatmiyorum cocuklarimla eglenebiliyorum yemeklerini hazirlayabiliyorum manasinda dedim
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Almalisin tbki..her seyin basi saglik git bi destek al mutlaka boyle olmaninda sebepleri vardir 
(337 puan) tarafından
Teşekkür ederim bakicam muhakkak
0 oy
(73 puan) tarafından
Bu bir ara bana da olmuştu, en mutlu olmam gereken anda bile sanki o olayı ben yaşamıyorum da başkası yaşıyor gibi. İçim bosluktu tamamen ve havada asılı kalmış gibiydim. Dışarıdan gelen her müdahale beni çıldırtıyordu. Eşimle hafta sonu kahvaltı yapacağımı düşünmek bile beni yoruyordu, çünkü kahvaltı hazırlamam gerekecekti. İstiyordum ki sessiz bir ortamda günlerce yatayım iş olmasin ses olmasın. O sıra maalesef imkan bulamadım psikologa gitmeye ama çok istedim. Kendi kendime birşeyler yaptım şuan çok şükür iyiyim ama destek alsam daha kısa sürede toparladım. Bu çoğu insanda belli dönem oluyor ama sebebini bulmak lazım bence kesinlikle imkanın varsa git 
(337 puan) tarafından
İçimde kapanmayan bir boşluk var sanki hiç bir yere sigamiyorum
0 oy
(7,476 puan) tarafından
Güvendiğin nefesi kuvvetli birine okut kendini bence sende nazar da olabilir bende bir kere deli gibi gece gündüz ağlama tutmuştu hoca okudu nazar var yıldızın düşük demişti o okuduktan sonra daha öyle olmadım muskada yazmıştı . Allah razı olsun talebeden beş kurusta almazdi.
(337 puan) tarafından
Kız İstanbul gibi bı yerde nerde bulup okutacam
0 oy
tarafından
Tükenmişlik sendromu gibi bisey olmuş birazda rabbine sigin canım namaz yoksa basla mesela İnşirah oku rabbim icine kalbine hizur versin inşallah
(337 puan) tarafından
Namazmi bıraktım tekrar tekrar denedim ama kilamiyorum
0 oy
(3,951 puan) tarafından
Kesinlikle almalısın canim. Insan ne kadar mutlu olursa olsun bi yerden patlak veriyor ınan. Hele cocuklar küçükse ondan da kaynaklaniyor. Surekli biseyler yapmak isteyip hic bisey degismeyince insanin morali bozuluyor.  Mesela ben evi topluyorum duzeltiyorum ama cocukalr her yeri dağıtıyor bu bile moralimi bozuyor hele ki bi kısır döngü haline gelince yıpratıyor insanı. Bi doktora git mutlaka
(337 puan) tarafından
Evet bende kahvaltı bulaşık çocuklar temizlik yemek çamaşır ütü derken gün bitiyor ertesi gün tekrar aynı
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Kuzucum bu anlattıkların depresyon belirtisi. Hafife alınacak bi durum değil. Durumun da varmış hemen güzel bi klinik bulup destek almanı tavsiye ederim. Emin ol çok iyi gelecek <3

(337 puan) tarafından
Depresyon damiyim bilmiyorum bakicam gidicem
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Evet destek al belirtiler anhedoni ye benziyor
(337 puan) tarafından
O ne demek

İlgili bir soru bulunamadı

397,101 soru

11,877,130 cevap

35,992 kullanıcı

...