0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
8 aylık bebeğim yiyen bir çocuktu herkes çocuk yiyor senin bu çocuk çok yediriyorsun bik bık derken şuan hiç birşey yemiyor neler verdiysem yemedi ne yedirecegim ben bu çocuğa

8 Cevaplar

0 oy
(6,687 puan) tarafından
Belki hasta falandır?
tarafından
Yok canım daha yeni doktor kontrolüne gittik birşeyi yoktu değişik şeyler yemek istiyor herhalde portakal suyu üzüm hoşafı böyle şeyler seviyor onlara hayır demiyor
-Reklam-
0 oy
(2,397 puan) tarafından
Diş çıkarıyor olabilir 
tarafından
Yarım yarım dişleri olabilir canm yada değişik şeyler istiyor olabilir
0 oy
tarafından
Bazen nazar da olur bazen dişi çıkar yemez . Bazen ağız yarası olur yemez . Bak bı ağzına dişlerini kontrol et 
tarafından
Sevmiyor çocuk değişik seylermi istiyor acaba .. hep aynı şeyleri yemekten et yemeği yapıyorum suyundan verirdim içerdi içmiyor çorba yapardım yerdi yemiyor yoğurtlu makarna yaptım yutabilecegi şekilde öyle verdim konussada istediklerini söylese baktım dişleri yarım yarım altta iki diş üstte iki diş yanağını parmaklıyor azı dişi mi çıkacak acaba
tarafından
Olabilir valla canm kızım alttan ikinustten iki çıkardı bişey yoktu diğerleri çıkmaya başlayınca yemekten oldu
0 oy
(3,879 puan) tarafından
Hislerime tercüman olmuşsun resmen ... aynı şeyleri yaşıyorum evet diş çıkarma da oldu ama ağzına çorba koymuyor ya önceden ağzına ne versem asla geri çevirmez yerdi artık o kadar zorlaniyorum ki yemek konusunda ... 
tarafından
Ne yapsak da yeseler makarna yaptım yoğurtlu artık yutabilecegi kadar kaşıkla kestirip yedirdim çok şükür sevdiği birşey olsa tamamda ne yapacağımı şaşırdım artık pilav yiyeceği günleri görmek istiyorum
(3,879 puan) tarafından
Pilav ilerde çok yer bu defa da pilav dışında başka bisey nasıl yedirsem diye düşüneceksin ... ben şu an onu yaşıyorum makarna pilav seviyor ama çorba asla yemiyor
0 oy
tarafından
Bnm kızımda ilk başlarsa yerdi şuan 16 aylık olcak yemiyo zorla yediriyorm 
tarafından
Nazarami geldi ki bu çocuklar sen yine zorla yediriyormusun benimki ağzını kapıyor yoğurtlu makarna yaptım biraz önce minik minik bölüp yoğurtla yedirdim varsa yoksa portakal suyu birtek onu içer oldu
0 oy
(2,060 puan) tarafından
Benmki ne zamn dişi patladı yememeye başladı önceden kase kase yemekler yerdi şuan 13 aylık 2 3 aya yakındır ağzına götürdügumu itiyo yaa
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Benim oğlum iki buçuk yaşında önceleri gayet iyi yerdi günde 3 öğünü yerdi arada meyve çubuk kraker falan verirdim ekine hepsini yerdi son 2 haftadır sadece su ve süt iciyor neyle yaşıyor nasıl yaşıyor bende bilmiyorum sanki icime öküz oturmuş o yemek yemeği için bende yiyemiyorum eşimin bile yemesini istemiyorum dün gece o uyuduktan sonra yatağının ucunda bi saat bekledim ağladım kendi kendime oğlum niye yemek yemiyorsun dedim cuma günü hastaneye götürdüm doktor çıkmıştı yarın için randevu aldım bakalım doktor ne önerecek 
tarafından
Bende merak ettim neden yemiyorki seninki buyukmuste acaba danone falan mı seviyor farklı tatlar mi arıyor bu cocuklar
(1,270 puan) tarafından
Yok ya bence onunla alakası yok 2 haftadır denemediğim yemek kalmadı dün köfteyi mangalda pişirdik onu bile yemedi ağzına alıyor gidip koltuğun dolabın arkasına atıp geliyor
(1,270 puan) tarafından
O kadar meyveyi seven çocuk onu bile reddediyor bisey var bu cocukta ama bilmiyor ne
0 oy
(121,294 puan) tarafından
haah sende hosgeldin aramiza yemeyene cozum bulan banada desin
tarafından
Değişik şeyler istiyor gibi geliyor bana keşke konussalarda istediklerini söyleseler :-D
(121,294 puan) tarafından
eline salatalik havuc elma falan ver bakalim ne edcek

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 811 göst.
22 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde HASRETiM160121 (2,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 236 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Beratcinar (2,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 347 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 440 göst.
4 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde seraps (32 puan) tarafından soruldu

399,782 soru

11,958,232 cevap

36,124 kullanıcı