0 oy
403 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (32 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.........gitti

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Devlette değil ama özel bir klinikte estetik operasyon yaptitirrsab onlar sana bir çalışma sunuyorlar. Görsel içine sindi dr ona göre yapar .

Dini boyutu için birsey diyemem :/
(32 puan) tarafından
eger saglik sorunu olursa  caiz olurmuş estetik yaptırmak o zmn bnmkide  oylemi oluyo
-Reklam-
0 oy
(158 puan) tarafından
Bence bunu en iyi kendine sor canım. Bana kalırsa zaten aklına yer etmişsin yaptırmayı yaptır derim. Ama dini konulara inersen işin içinden çıkamazsın. Böyle durumlarda tek taraflı olmak gerekiyor 
(32 puan) tarafından
cok teşekkür ederim.  cok kararsiz kaldim eşim normalde kabul etmezdi ama etti acaba o da mi begenmiyo dedim burnumu soruyorum ama beğeniyorum seni diyo bnm kendime özgüvenim kalmadi disari çıktığımda maskemi bile indirmek istemiyorum zayif oldugum icin burnum on plana çıkıyor bu yuzden daima kilo almak icin cok ugrastim ama alamiyorum. artik ugrasmak istemiyorum bunun icin
(158 puan) tarafından
O zaman yaptır canım. Hem böyle hayat devam etmez. Kendini nasıl iyi hissedeceksen onu yapmalısın. Unutma ki dünyaya 1 kere geliyoruz :)
(32 puan) tarafından
ewt ahireti de bi kere yasiycaz. bi tarafim nasil olsa öleceksin yaptırıp gunaha girme diyo ama sabahlari da kendime bakımca kararimi değiştirip yaptirayim diyorum
(158 puan) tarafından
Bence sen en iyisi biraz daha düşün :)  ona göre yaptır yada yaptırma. Ama iyi karar ver canım. Kararsız kalma
(32 puan) tarafından
aynen haklisin iyice düşünmem lazim  
cok teşekkür ederim
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Arkadaşım 1 ay önce oldu ve gerçekten hiç güzel olmamış o kadar sivri yapmışlar ki böyle bir şey olamaz bence hiç kalkışma böyle birşeye ya bilmiyorum :/
(1,766 puan) tarafından
Daha yeni o burnun oturması 6 ay buluyor
(14,030 puan) tarafından
Şişliğinden falan bahsetmiyorum ya ucunu çok sivri yapmışlar inşallah düzelir ama dayım da yaptırdı mesela onun ki güzel
(14,030 puan) tarafından
Yok özelde oldu
(1,766 puan) tarafından
Cnmm o sivrilikte bazen tam oturmuyor.bide kalın derili olanlar uzun sürüyor burun oturması
(14,030 puan) tarafından
İnşallah düzelir yaa moreli bozulmasın diye birşey de diyemiyorum :D
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Bir insanın en güzel Fetvası Kendi Vicdanidir.
(32 puan) tarafından
bn cok kararsızım
0 oy
(1,301 puan) tarafından
İzmir'deysen yardımcı olurum
(32 puan) tarafından
istanbuldayım teşekkür ederim
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Nefes almanı etkiliyormuş yaptırmalısın bence .
(32 puan) tarafından
nefes alışım icin yapicam ama estetik ayriyeten yaptircam ama yaptirmali miyim bilmiyorum
(7,935 puan) tarafından
1taşla 2kuş diyorsun yani ayrı 2ameliyat değilde ikisi aynı ameliyatta olacaksa kaçırma derim .Hastaneyi ve doktoru , doktorun daha önce yaptığı benzer ameliyatları iyi araştır .Güvenilirse yaptır , içine sindiği gibi canım.
(32 puan) tarafından
ewt hem sağlığım duzelicek ama görüntüm ayri olarak degsicek ama estetik de ayri bi ücret
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Dinen haram tabi ben günahına giripte git estetik yaptır diyemem.
(223 puan) tarafından
Kız beni konuşturma şimdi herkes öyle çekiyor bende yoksa normal   cekmem bende ahahah ozaman  bütün vücudumuzu değiştirelim ahahaha herkesin var canım kusuru vallahi benim de var surdan şuraya kiyamete nekadar kaldi he bide ölümün sati de Yok onda ne mosver öz güveni tavanda tut ben gibi ahaha sanırsın dünya güzeli seçilmiş hafasina gir ünlüleri gormuyonmu yapa yapa mav olmuş yüzleri ve ilerde de sıkıntı yasanirmis diye duydum belki beni kandir mislar bilmiyorum:)
(223 puan) tarafından
Rica ederim güzelim
(32 puan) tarafından
:)) aynen vala onlara bakınca bazen vazgeçiyorum ama hakkini yemiyelim bazilari cok guzel olmus o ajda pekkan falan hepsi botokstan o hale gelmisler botoks düşünmüyorum;)) burnum normal dogal bi  burun olsun sadece istiyorum ve kendimi guzel hissetmek istiyorum yandan istedğim gibi fotoğraf cekmek istiyorum  uzaktan çekince kötü oluyo yakindan guzel duruyo o fa renkli kamerayla yani. bilmiyorum ki dedigin gibi ölüm var ama niyeyse akşamları huzunlenip ölümü düşünüyorum ama sabahlari o hüzün kalmiyo ölüm de aklimxan cikiyo ve bn yine güzel olmak isityorum. neyse senin de kafani şişirdim kusura bakma. bu arada yaşın kaçtı sana abla mi demeliyim baya konustuk da :)))
(223 puan) tarafından
Yok kiz kafam niye sissin vallhi canım ajda pekanmis o bu istedikleri kadar güzel olsun ben nedense hiç özeniyorum imreniyorum  yani doğallık kadar bişey yok bence  bilmem niye ama bu ara ölümü hiç unutmuyorum bu ara kendimi çok farklı hisediyorum belki ondandır  düşüncelerim bilmiyorum  21 de girdim Allah'ın izniyle gecen ay canım adım berivan
(32 puan) tarafından
aa bnden kucukmussun :) bn 23 yaşındayim.
sandım ki bnden büyüksün bide sizin gelini anlatınca dedim heralde büyük bi kadın
0 oy
tarafından
Çok aşırı mı kötü foto atsaydın sen rahatsız olmadıysan biri diydne kadar yaptırma ( gunah olmasa ben de yaptırırdm belki) 
(32 puan) tarafından
kemerli burnum ucu da düşük biraz. bazıları guzel oldugumu söylüyor ama bnm ozguvenim kalmadi artik
tarafından
Çirkin olsa herkes çirkin der hem özguven kaşla gözle olmaz canım övmek için demiyorum benim kaşım gözüm düzgün özguveb sıfır kendini mutsuz hissedersin o ayrı eğer sonra gubah diye pişman olmıcaksan yaptır mutlu ol :)
(32 puan) tarafından
bnde gözlerimi cok beğeniyorum. gözlerim yeşil herkes cok beğeniyo ama diyorum hep bsyim eksik burnum da güzel olsa cok guzel olurum. bi taraftan ameliyatlar da riskli ya istedgim gibu burnum olmazsa ya bunu yaptığım icin Allah bni cezalandirirsa kötü bir burunla die korkuyorum
tarafından
Canım bence bu gecici psikoloji ve sen de maşallah önemsiyorsun dini boyutunu bi süre sonra unutursun belki mükemmel olmak zorunda değiliz ya boşver
(32 puan) tarafından
ewt ama bekarligimdan beri bu psikoloji gecmedi ailem halen bnmle dalga geciyo ozellikle zayıfladığımda cok zayoflamissin burnum ortaya cikmis falan diyolar. bn duzelsem onlarin bakis acisi degismiycek
0 oy
(294 puan) tarafından

Yani allah bizi öyle yaratmış öyle ölcez günah vucudumuzla oynamak ama kıl almakta günah diyorlar kaş bıyık almakta günah sen almıyormusun yani bende diş teli taktıracam yapıcak bişey yok Allah affetsin :D

(32 puan) tarafından
hayir kaşlarımın ortasini alirim sadece. tabi hepimiz gunaha giriyoruz ama bu geri donulmez bi hata olucak
(294 puan) tarafından
Hata değil geçerli sebebin var cnm
0 oy
(417 puan) tarafından
Önemli olan senin ne istediğin nasıl mutlu olacağın kendini öyle beğeneceksen olabilirsin bu yanlış birşey değil 
(32 puan) tarafından
dinen yanlis olmasindan korkuyorum
(417 puan) tarafından
O kısım da düşüncenize karışamam. Şahsen ben yaptırdım çokta mutluyum
(32 puan) tarafından
peki cevreniz nasil karşıladı. bna estetikli demelerini de istemiyorum bu durumdan da cekiniyorum biraz
(417 puan) tarafından
Bu çevremi ilgilendirmez ki bu konu da söz sahibi olamazlar benim kararım sonuç olarak. Ama gören de çok beğendi yakıştırdı zaten artık çoğu kişi yaptırıyor yıllar öncesi gibi göze batmıyor ama yaptırınca huzursuz olacaksanız yaptırmayın derim
0 oy
tarafından
Ben burun ameliyatı oldum 4 yıl oldu çok memnunum ve hiç bir sorunum yok .Bende kemik vardi ve nefes alisimi emgelliyordu.devilasyon ameliyati oldum kemik alındı ve nefes sorunum çözüldü. Burnum değişince haliyle ifadem değişti. Evet zor bir ameliyay olacak ama zorluğu 3 4 gün yada tamponlar  çıkana kadar korkma. Allah yardımcın olsun 
(32 puan) tarafından
cok teşekkür ederim peki yeni haline alistinmi pisman oldunmu
tarafından
Alıştım söyle düşündüm eski halinden daha kötü yapamaz doktor dedim banada burnun güzel wen kompleks yapıyorsun diyorlardı qma insan taktı mı takıyor e birde nefes alamayınca oldum.hoc pişman değilim
(32 puan) tarafından
iyi yapmissim bn bunun bnm icin bi şans olduğunu düşünüyorum estetik yaptirmam icin
tarafından
Özelden oncesini ve sonrasını atardık ama beceremedim  .karar senin düşün taşın gerçekten mi istiyorsun psikolojik olarak mı sağlık için mı
(32 puan) tarafından
saglik icin de istiyorum cunku burnumdan rahat nefes alamiyorum daima agzimdan aliyorum bide psikolojik de olarak istiyorum.
sen hangi sehirde oldun . bide ozelde ucreti ne kadardi
0 oy
(749 puan) tarafından
Dinen ni insan kendi binizvunu begnmiyorsa ve bu onu gerçekten aşırı derecede rahtsz edecek boyuttaysa  günah degl bana dedogim gibi aşırı boyuttaysa onu gerçekten aşırı rahatsız ediyorsa toplumda farklı uargilniyorsa
(32 puan) tarafından
herkes tarafından degil ama ailem cok dalga gecerdi etraftan bikac kişiden de duydum suan evliyim baska sehirdeyim kimseden duymadim aksıne guzel oldugumu söylüyor lar bnm artik inancim kalmadi özgüvenim de kalmadigi icin inanamiyorum
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Sadece eğri kemiği düzelttir ve eti aldır hem estetiğe girmez ama yamukluğu düzelir hem sağlığına kavuşursun hem de günaha girmezsin
(32 puan) tarafından
burnumun yamuklugu hic belli olmuyo kemerli ve önü de biraz büyük
(1,455 puan) tarafından
Kemerli olması kemik eğriliğinden işte

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 665 göst.
26 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde 65966916 (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 278 göst.
15 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Gencanne2018 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
16 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oti annesi (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
16 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oti annesi (7 puan) tarafından soruldu

379,532 soru

11,361,669 cevap

34,839 kullanıcı

...