0 oy
689 göst.
Aile kategorisinde (392 puan) tarafından
Benim eski postlarımı bilen arkadaşlar var eşim tarafından darp edilip boşanma davası açmıştım kızım için annem huzur vermediği istemediği için tekrar bir araya gelip davamı geri çekmiştim kızlar 

Ve şimdi 3 aylık hamileyim anneler gününde yine şiddet gördüm kızımın gözü önünde kanlar içinde bıraktı beni ve kızımıda alıp kaçtı size anlatmaktan bile artık utanıyorum ama aklımı oynatıcam içime ata ata da beni o halimle bırakıp gitti kızımı bulmak için kendimi unutup o halde peşine düşmeye çalıştım ama bulamadım babamı aradım beni hastaneye yetiştirdiler ailesini arayıp kızımı getirmelerini söyledim öyle Kansı ******** bir aile ki özellikle o kaynanam bin türlü belasını versin rabbim onun kimse kızımı getirmedi ve merak edip gelip bana bakmadı lar bile darp raporu alıp şikayetçi oldum alnımda başımda dikişlerim var hastaneden çıktıktan sonra kendim kızımı almak için ayaklarına gittim babam aldı getirdi bir kaç gün sonra arayıp ağzımı aramak aslında amaç nasıl oldun diyor kaynanam şikayetimden sonra ifadeye çağırmışlar eşimi o aradığında diyor neden kaza geçirdim demedin de dayak yedim sen diyor kaynanam Allah belanı versin kahrınan gazaba uğra karnındaki de yanındakide sen de bin beter olun diyor bana öyle şeyler söyledi ki şok oldum şimdi dava açmak için adliye kapılarındayım hergün dua edin bana avukat versinler ve dua edin bu kez tez elden bu kansız ailesinden kurtulayım önceki dava gibi uzayıp bir yılı aşkın sürmesin hayatımı mahvettiler yine anne evine döncem annem asla gönüllü değil ne yapıcam bilmiyorum kısır döngü gibi başa dönüyor herşey canımdan bıktım :((

24 Cevaplar

0 oy
(1,783 puan) tarafından
Sizin eski post larinizi okudum kusura bakmayın anneniz öz anneniz mi size olan öfkesi nedir üvey dahi olsa böyle olunmaz yada babanız başkası mı biseye karşı var öfkesi sizin gibi bir tanıdığımız var oğlunun babası kocası değil başkası oğluna hayatı zindan ediyor 
(1,783 puan) tarafından
Kocanıza gelince 2.cocuk olmamalıydı ne. Yapıp ne edip korunmaniz lazımdı zor Allah yardımcıniz olsun ailenize donseniz 2 çocuk çalışamicaksiniz yani napcaksiniz maddi imkanıniz nasıl olcak 2 çocuk bezi üstü başı var bu hayat şartların da kocanızin durumu iyise onla aranızı iyi tutacaksınız başka seçenek yok
(392 puan) tarafından
Korunurken oldu isteyerek kalmadım aramızı iyi tutmak için herşeye susuyordum zaten ama öyle olduğu halde bu hale getirdi canım
-Reklam-
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Boşan boşan boşan ! Anan istemiyosa devlete sığın git esra Erol Müge anlıya bile sığın o lanet herife sığınma 
(392 puan) tarafından
Bu darp raporuyla daha hızlı olucak boşanma inşallah bu kez yakamdan düşer
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Kaç yaşındasın fotoğrafta çok küçük duruyosun 

Rabbim karşındaki zalimlere cezasını versin senin yardımcın olsun annenin yüreğine de merhamet versin
(392 puan) tarafından
Allah razı olsun canım teşekkür ederim amin inşallah 32 yaşındayım
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun o vicdansizlarinda bin türlü belasını versin inşallah
(392 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim vicdan merhamet versin doğmamış bebeğime beddua ediyor kocaman kadın burdkai kadınlar da o kadına beddua ettim diye bana yükleniyorlar kims eyaşamadan anlamaz deyince de zorlarına gidiyor çok adaletsiz bir dünyada vicdan yoksunu insanlarla yaşıyoruz maalesef kadın kadının düşmanı
tarafından
Boşver sen onları onlar oturdukları yerden ahkâm kesmeye bayılıyor
(392 puan) tarafından
Yaşayan bilir yaşadığını bir de Allah kim keyfine acı çeker çektirir gerçekten böyle konuşabilen insanlar nasıl korkmadan konuşuyorlar hayret ediyorum

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 350 göst.
21 Mayıs 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 449 göst.
19 Kasım 2020 Aile kategorisinde Busemmmnaz (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 106 göst.
0 oy
3 cevap 43 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,084 puan) tarafından soruldu

379,727 soru

11,367,337 cevap

34,850 kullanıcı

...