+1 oy
632 göst.
Diğer kategorisinde (7,251 puan) tarafından

Kizlarr ilk defa ağda yapicam vücuduma hamile kalmadan önce hamam otu tozu yada krem kulaniyodum ama hamilelikte zararlı oldundan kullanamıyorum kocaman göbeğimden goremiyimda jiletle alerji olmuş :Donun için acitmayan,kolay bı ağda önerisi istiyorum :P

Gerçi kimin yapcagida muamma ama :ninja:

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hamile iken zor olur canım ya kalınlaşmıştir baya tüyler 
(7,251 puan) tarafından
Kız utanırım ben :D
Eşimde kuaför ona yaptırırım :)
tarafından
Tamam süper iste eşin yapsin o zaman.ben hamile iken eşime yaptırdım ama cok acıttı yarım bıraktırdm ağdayi yavastan çekti bebeğe bisi olmasin diye:-D
(7,251 puan) tarafından
:))) kuaföre gidersem açısından kadınlarla kavga ederim en azından eşime istedimi derim :D
tarafından
O zaman şimdiden kolay gele:-D
(7,251 puan) tarafından
Saol cnm :D
-Reklam-
+1 oy
(22,070 puan) tarafından
Kağıt agda oneririrm daha kolay oluo canim
(7,251 puan) tarafından
Alır demi kız onlar :)
(22,070 puan) tarafından
Alir tabi kiz :DD bi yapisitrmada cek direk
(7,251 puan) tarafından
Ayyy okuyunca bile icim tuhaf oldu kız :D ben herifi kesin döverim bugün :))
(22,070 puan) tarafından
:DDD yanacak pufur pufur:D
(7,251 puan) tarafından
Sus kizzz :D bide herife yaptircam :O :D
+1 oy
tarafından
Ağda yapma cildin tahriş olur. Bence jilete devam et gebelikten sonra halledersin
(7,251 puan) tarafından
Şuanda tahriş olmuş şekilde cnmya :/
tarafından
O zaman yap gitsin battı balık yan gider :)
(7,251 puan) tarafından
Aynen :)
+1 oy
tarafından
Ben hep kuaförde yaptırıyorum. 
(7,251 puan) tarafından
Ben kavga ederim kesin ya acıyo diye :D eşime yaptircam o yüzden :)))
tarafından
Canım sakın. Onun tek seferde uygun yönde çekilmesi falan lazım. Bence sakın eşine yaptırma. Çok çok daha fazla canın acır.
(7,251 puan) tarafından
Kuaför kız kendi biliyo benden daha iyi hemde :D
tarafından
Heee öyle desene :D
(7,251 puan) tarafından
:D :)) sjjsjs
+1 oy
(15,853 puan) tarafından
Korkutmak gibi olmasın ama hiç ağda vurmadıysam vuramazsın malesef çünkü acitmayan ağda masal efsanedir. Sonuçta kökten her türlü çıkacak o tüyler. Acimamasi mümkün değil 
(7,251 puan) tarafından
Acisada yapcak bişey yok cnm şuan tahriş olmuş durumda jileten kaşıntı yanma çok kötü agdayla bikere yaparım bı mudet kafam rahat eder en azından
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Aslında en iyisi kuaföre gitmek ama canım sesu ağda güzel oluyor
(7,251 puan) tarafından
Markasını cnm sesu
(12,854 puan) tarafından
Evet canım markası ılık olanı kullandım daha önce
(7,251 puan) tarafından
Tamam cnm bakayım onada :) çok saol
0 oy
tarafından
İnci ağda kullanıyordum çok memnunum pembesi hassas ciltler için bi an cesaret edip çekemeyince bekleyebiliyordum normal ağda gibi donup çıkmamazlık yapmadı hiç 
(7,251 puan) tarafından
Kagitsiz ağda dimi cnm dedin isitilanlardanmi
tarafından
Evet kağıtlı kullanamadım bir kere kullandım yarısı cildimde kaldı ağdanın hemen dondu çıkmadı
(7,251 puan) tarafından
Anladım cnm dediğine bı bakayaim
0 oy
(872 puan) tarafından
Hamilelikte ağda yapamadım.  Çok hassas oldu canım çok yanıyordu. Jiletten başka bisey yapamadım.
(7,251 puan) tarafından
Hemde ne hashas cnm şuan kesikmi dersin isilik gibi bisilerde çıkmış :/
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Hamile iken cok zor olur kuzum. İster istemez kasiyosun kendini bebeğe bisey olacak diye korkuyordum ben ☹️ venus un tras bıçağı dan kullansaydin onlar iyi oluyor
(7,251 puan) tarafından
Kulandim asko hepsinden ama yine isilik yaptı :/
0 oy
(119,139 puan) tarafından

esin yapar a acitmayan agda yok :woot:

(7,251 puan) tarafından
Kiz kim yapcak baska :D gorcez nekadar acıtıyor :D
0 oy
tarafından
Acitmayan ağda var mı yaa hahahahaha
(7,251 puan) tarafından
Bilmiyimki ilk defa kulancam :D
tarafından
Bende alerji yapıyor ağda ilk defa düğün için yaptırdım da mahvoldu valla
(7,251 puan) tarafından
Ayy çok zor kız bendede yılardır yapmayan jilet yaptı :/
0 oy
(609 puan) tarafından
Ben hep gebe kalmadan önce agda ile alıyordum hamile kalınca 2 ay falan alamamıştım düşük olur diye ( baya can yakıyor ) 

Jilet le denedim hep alerji yaptı cok kötü olmustum ilerleyince hamilelik yakınımdan cok yakın birine aldırıyorum hep daha rahat oluyor 1 ay rahatsın 

Ama senin biraz fazla can yakar canım kalınlaşmıştır ben aylar sonra alırken kendimi cok kasmıştım acıdan tansiyon 18 e kadar çıkmıştı bence de hamilelikten sonra alırsın Allah korusun bebek için 
(7,251 puan) tarafından
:/ :/ kız okadar cokmu aciyor
(609 puan) tarafından
Hamilelikte cilt daha hassas oluyor ama agrı eşiğin yüksekse korkma benim düşük agrı esiğim ondan cok çabuk hissediyorum acıyı ağrıyı sanırım canım
(7,251 puan) tarafından
Kiz tansiyon dedin körkütük beni tansiyon sorunum var zaten
Olmadı bı yerine bikere denerim acirsa jilete devam
(609 puan) tarafından
Aynen canım öyle yaparsın tansiyon gebelikte cok tehlikeli olduğunu biliyorum ben
Denersin olmadı jiletle devam edersin
(7,251 puan) tarafından
Aynen cnm :)
0 oy
(252 puan) tarafından
Eczaneden BIODER Tüy dökücü Krem var  sür 20 dk bekledikten sonra sıyır sil bol suyla yıka tertemiz oluyor .sonra pudra sür tahriş olmaması için .Ben 37 haftalıgim  dün yaptım bende tertemiz oldu ağrısız sızisiz çok kolay oldu ama sonra pudra sür pişik tahriş olmaması için . Normalde ağda yapıyordum ama kasılmalarım sancılarım vardı ağda yapamadım bunu denedim çok memnun kaldım banada ablam önerdi . 
(7,251 puan) tarafından
Agdayi az bende yapmicam gibi kizlar iyice korkutular :/ bnmde son 7 haftam kaldı zaten öyle idare ederim olmadi
0 oy
(339 puan) tarafından
Canım ben ilk kızımdada hep agda kullandım 2 ci kızıma hamileyim yine agda kullanıyorum hatta kendim yapıyorum alıştığım için zorlanmıyorum acısı çok hafif oluyor tüylerim seyrekleşti çünkü neredeyse 4 5 senedir agda yapıyorum ama ama sen ilk defa alacagın için tüyler hem sert hemde kalındır canın biraz fazla yanabilir kesinlikle kuaföre yada bilen birine yaptır bende 16 17 yaşıma kadar jilet yapıyordum birden agdaya başladım kuaför arkadaşım yapmışttı alışana kadar 1 senem geçti 1 sene sonra alışabildim malesef kendin ilkden alamazsın çok canın yanar kuaföre git kuaförler hızlı yaptıgı için birde onlar gerdirme imkanları oluyor fazla can yakmıyorlar bu arada ben rollon agda kullanıyorum vivetin azulen yeşil gayette memnunum 
(7,251 puan) tarafından
Ay olmadı doğumdan sonra son 7 haftam kaldı bide bişey olur
(339 puan) tarafından
Agdadan korkma bebege bir şey olmaz ben 2 hamileligimdede göbegimi dahi alıyorum çok şükür hiç Bir sıkıntı yaşamadım sadece canın fazla acır alışma süresi boyunca
0 oy
tarafından
Ben son ayına kadar kendim yaptım. Oluyor bir şekilde. Boncuk ağda sesunun ben çok memnunum. 
(7,251 puan) tarafından
Saol cnm bakım onada bı
tarafından
Hem geç çikariyor hem de acitmiyor bak genede
0 oy
(3,552 puan) tarafından
İlk defa yapacaksan işi bilen birine yaptirmani tavsiye ederim. Yapıştırıp çekememe ihtimalin çok yüksek çünkü 
(7,251 puan) tarafından
Hemde coooooook fazla :d
0 oy
(1,414 puan) tarafından

Ağda yapamadım jilet bende de alerji yapıyor  taktım kocamın eline eldiveni tek tek yoldu garibim :)))

(7,251 puan) tarafından
Ayy bklm bn ne yapcam :)
(1,414 puan) tarafından
Kız bide kocan kuaförmüş yapsın işte ne güzel
(7,251 puan) tarafından
Açıyorsa yicek dayağı :D hahaaha
0 oy
(2,455 puan) tarafından
İlk yapacağın için acıyacak ama sakın vazgeçme jiletle çok kalinlasiyor o yüzden kendin yapamazsın ilkini canım yardım al marka olarak da Sesu güzel vazgeçme ağda ile aldıkça seyrelecek ve incelecek 
(7,251 puan) tarafından
Denicem çok acirsa bebeği tehlikeye atmamak icin doğumdan sonra yaparım artık :)
(2,455 puan) tarafından
3 gebeliğimde de yaptırdım sorun olmamıştı
(7,251 puan) tarafından
Bakalım cnm denicem :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 281 göst.
24 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 107 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy