0 oy
797 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (4,698 puan) tarafından
Şu soyulan ağdalardan bahsediyorum acısız diyorlar ya gerçekten acımıyor mu?

12 Cevaplar

+1 oy
(1,043 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Tüm vücut için değil de koltuk altım ve yüz için kullanıyorum. Normal sir agdadan daha rahat ve acısız memnunum. Ama büyük alanlar için kullanımı zor bence kol-bacak gibi o yüzden ben oraları epilasyon aletiyle alıyorum  
(1,043 puan) tarafından
Kol ve bacak için ağda istiyorsan roll on ağda al o zaman efsanee birşey damlama akma derdi yok ıncecik sürüyor küçük tüyleri bile alıyor bekarken hep ondan kullanırdım ama evlendikten sonra bezi çekemiyorum o yüzden epilasyona geçtim. Makinesini almaya da gerek yok ben mikrodalga fırında ısıtıp kullanıyordum.
(4,698 puan) tarafından
Bu rollon ağda olarak hangi marka iyidir
(1,043 puan) tarafından
Ben sesu kullanıyordum güzel oluyor. Cilt tipine göre  seçebilirsin pudrala olanlar var hassas ciltler için olanı çeşit çeşit yani. Ama ağda yağı almayı unutma yalnızca kendi  yağı çıkarıyor kalıntılarını. Ve ağda beziyle al normal kumaşlar yirtilabiliyor veya başka şeyler oluyor ama ağda beziyle cırt cırt alıyorsun. Kız kardeşimin düğünden önce agdasini  ben yaptım kuaföre gitmedi 10 dakika bile sürmemiştir agdasi  kolları bacakları sür sür çek valla :))
(4,698 puan) tarafından
Canım çok teşekkür ederim ❤️ pazartesi günü alıp deneyeceğim
(1,043 puan) tarafından
Umarım memnun kalırsın sende :)
-Reklam-
+1 oy
(135 puan) tarafından
Canım bunun için post açmıştım ben yeni aldım bende çok memnun kaldım uzun olursa tüyler çok güzel aliyor acısı diğerlerine göre minimum
(12,884 puan) tarafından
Hangi marka kullanıyorsun
(135 puan) tarafından
Canım makine izla ağda vi vet
(12,884 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(13,614 puan) tarafından
Profil snn mi ya ne guzelsin
(4,698 puan) tarafından
Benim canım teşekkür ederim ❤️
0 oy
(140 puan) tarafından
Bekleyim burda bende merak ettim
0 oy
(92 puan) tarafından
Ben camsakisiz agdaya alisigim ama bezle cekiyorum onu oyle alistim.Boncuk agda aldim makinesinile ama bana pek kullanisli gelmedi sevmedim.cart diye cekmiyor soyuyorsun resmen daha cok aciyor cam sakisizina devam
(4,698 puan) tarafından
7 ay oldu jilet kullanıyorum ama alışamadım bir türlü ağda rahattı yada eldivenle alicam çocukla zor oluyor bu işler
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ben ben çok memnunum acısı var ama normal ağdaya göre daha hafif
(4,698 puan) tarafından
Eline falan yapışıyor mu rahat mı kullanımı
(3,527 puan) tarafından
Yok canım yapışmıyor biraz bekliyorsun soğuyunca sertleşiyor çekiyorsun
(4,698 puan) tarafından
Tertemiz alıyor mu
(3,527 puan) tarafından
Evet güzel alıyor ben çok memnunum
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Eveeet hic acimiyo ama ben illede çam sakizi manyakmiyim neyim ondan baskasiyla almam  d
(4,698 puan) tarafından
Acımıyor ama çam sakizina devam mı ediyorsun canım sen acıya bağışıklık kazanmışsın ☺️☺️☺️☺️☺️
(92 puan) tarafından
evet camsakizina devam.Bez ile.En rahati o geldi bomcuk agdanin yarisi ve makinesi duruyor;))
(92 puan) tarafından
boncuk acitti ya sevmedim soyuyorsun aciyor
(17,649 puan) tarafından
:D ahahhaha çam sakızı alişkanlik oldu yâa
(92 puan) tarafından
aynennn:))
0 oy
(578 puan) tarafından
Açıyor o bı kesin sadce bıyık bölgesine yapıyorum ora bile açıyor ama çok kolay makinesinde istiyorum şurup çekiyorum cımbızla tek tük kalanları çekiyorum 
0 oy
(373 puan) tarafından
Ben kullanıyorum acısızz bana göre ama canı tatlı olana acı olabilir :) cok rahatt diğerlerine göre bez yok bişey yok bide temiz alıyo uzun süre gelmiyor kıllarıda incelltiyor
(4,698 puan) tarafından
Tek alımda tüm kılları kökünden alıyor mu
(373 puan) tarafından
Evet canım kökten alıyor
0 oy
(505 puan) tarafından
Yuz icin olani kullaniom pudrali
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Benim kullanmadığım şey kalmadı en son onu merak edip kullandım, evet pek acı olmuyor ama derinde mum kurusu gibi kalıntılar bırakıyor o yönünü sevmedim, sesu ılık ağdanın gözünü seveyim :) 
0 oy
(1,495 puan) tarafından
Ben izla aldım amamemnun kalmadim canim. Belki ben yapamadim bilemiyorum. Sesu rolon ağda aldim ısıtıcısı ile birlikte. Ama yüzde kullanilmiyo. Kol ve bacak için cok cok iyi.. Izlayi yüzüme denemeye korkuyom. Isınınca aşırı ısınıyor cabucak soguyo kullanamadim boncuk agdayi yani

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 1,698 göst.
3 Temmuz 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 107 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 293 göst.
12 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde GamzeDerin (478 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 281 göst.
24 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu

378,196 soru

11,319,464 cevap

34,765 kullanıcı

...