0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (163 puan) tarafından
Kızlar 38+2 hamileyim 37+6 da çatı muayenem oldu o gün içinde kanlı hafif lekelenmem oldu geçti ertesi gün kahverengi sümüksü akıntım oldu nişanim geldi heralde dedim akşama doğru biraz daha açık renkte yine sümüksü akıntım oldu aynı o şekilde yani anlatılanlara göre eminim nişan olduğuna bugünde şeffaf sümüksü akıntı geldi şimdi yani yoğun bir akıntı nişan kaç kere gelebilir hala doğum başlamadı anlamadım bilenler yazabilir mi lütfen normal akıntılar gibi değil hem yoğun hem sümüksü hemde küçük akıntı değil 

6 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Benden gelmedi ama bildiğim kadariyla bir kez geliyor kanlı ya da kahverengi alıntı seklinde
(163 puan) tarafından
Kahverengi şekilde bendende geldi doktorum çatı muayenesinden sonra olur öyle yazdı ama yani bariz burada gördüğüm ve okuduklarıma göre nişandı anlamadım ki hamileliğimde de böyle yoğun hiç akintim olmadı hatta akintim çok nadir oluyodu
-Reklam-
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Bende son haftada geldi durdu sonra sürekli geldi en son kanlı şekilde geldi ertesi akşamına sancilandim 
(163 puan) tarafından
Yalnız değilmişim en azından rahatladım valla demekki sadece bir kere gelmeyebiliyor
(15,745 puan) tarafından
Yok önce sümüksü az pembe idi sonra saf sümüksü beyaz oldu sürekli geldi bir haftaya yakın eğer kanlı gelirse bilki doğum başlayacak kanlı ama kırmızı renk
(163 puan) tarafından
Tamam sürekli dikkat ediyorum peçeteye zaten teşekkür ederim
0 oy
(319 puan) tarafından

bana dogumdan iki hafta once gelmişti  ilk gebeligimde dogum yaklasiyor hazirli ol diyo sana da :D

(163 puan) tarafından
Zaten her dakika doğurucam diye bekliyorum da günümde bitmek üzere:) hayırlısıyla doğururum inşallah.
(319 puan) tarafından
Insallah kuzum bi avazda kurtul
(163 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim
0 oy
(795 puan) tarafından
Valla canım benim de kanın gelmesiyle doğum oldu hiç öyle önceden leke falan olmadi
(163 puan) tarafından
Anladım bende sürekli bekliyorum suyum mu gelecek ne zaman doğucam korkuyorum zaten doğurmaktan diken üstündeyim anlayacağın
(795 puan) tarafından
Bende senin gibiydim ama allah öyle bi yardim ediyo ki korktuğun kadar olmuyo rabim inşallah seni ve bütün hamileleri bi avazda kurtarsın
(163 puan) tarafından
Allah razı olsun içimi ferahlattın bende böyle hem kendime hemde bütün hamilelere dua ediyorum her aklıma geldiğinde valla çok zor işmiş yaşayınca anladım
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Benim ilk gece 3te geldi sonra ara ara gelmeye başladı diğer sabah 6.36da doğum yaptım doğuma kadar geldi bende ara ara her tuvalete gidişimde geliyordu sancım var mı sancin varsa git hemen

(163 puan) tarafından
Sancım da yok suyum da gelmedi sadece arada sırada adet ağrısı gibi ağrım oluyor gece uyurken falan geçiyor
0 oy
(252 puan) tarafından
Ara ara gelir ablamki   öyle olmuştu . sancından anlarsın zaten sancından sıklasırsa doktora gidersin 
(163 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 383 göst.
17 Ekim 2019 Aile kategorisinde Yargıç. (2,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 555 göst.
3 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,317 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 358 göst.
0 oy
2 cevap 92 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde mervenk (163 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...