0 oy
102 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından kapalı
41 yaşındayım ve hamile kaldım 2 oğlum var 15 ve 20 yaşında şuan 16+5 haftalık hamileyim 4 lü tarama testi yüksek riskli down sendromlu çıkardı bebeğim ama ultrason da herşey normaldi tüm taramalar tek kan da riski çıktı bebeğimin down sendromlu olmasından korkuyorum çünkü ona yetişemezsim diye çok korkuyorum planlı bir gebelik değildi benim için 4 lü tarama testi yüksek çıkıp sağlıklı bebek doğuran varmı 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim korktuguna uğratmasin canım bilgim yok 
(1 puan) tarafından
Amin inşallah canım
tarafından
Ben o Testlere hiç guvenmiyorum bana 2lide risk var dediler çevremdeki bir çok kişiyede demişler ama şükür ne bende ne onlarda bişey çıkmadı ha çıkabilirdide asla aldirmazdim Rabbim 3 sağlıklı evlat verdiğinde nasıl mutlu olduysam yine aynı mutlu olurdum vardır Rabbimin bir bildigi derdim sanada tavsiyem sakin aldırma
-Reklam-
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Yaş riski hep çıkıyor emin olmak istiyor isen nift test yaptır genetik test 
tarafından
Cnm bende haftaya gidicem benimde 19 yaşım acaba bir sorun cikarmi yasimdan dolayi ilk cocugumu 17 de hamile kalip dogurdum bir sorunu yok Allaha sukur
(2,512 puan) tarafından
Çıkmaz canım o tarama testlerinde hep yaş riski çıkıyor az da olsa ama yaş 30 u geçince çok çıkıyor risk zaten o test değil aslında istatistik en kesin sonuç genetik test ya da amniyosentez ile öğrenilir
(1 puan) tarafından
Canım bilmiyorum baba anne genler çok önemliymiş yaş riski Herzaman çıkarıyormuş bilgisayar
(2,512 puan) tarafından
Aynen Zeynep bacım
tarafından
Cok tskkrler kizlar <3
0 oy
tarafından
Cnm baska doktorlarada git bakalim ne diyicekler ins bir sey toktur ama varsada bence aldirmayi dusunebilirsin yasinda 41 ne zamana kadar bakabilirsin kendiside uzulur bu duruma ileriki yaslarda bence hasta dogması daha kotu surekli diycek ben niye diger insanlar gibi degilim birisine ihtiyaci oldugunda cok icerlenicek ama senin bilicegin iş iyi düşün 
(1 puan) tarafından
Abisi aldırma anne diyor ben 20 yaşındayım bakarım ona diyor birlikte büyürüz diyor
0 oy
tarafından
Simdi bisy diyemiyorum hic cevremde duymadim Allah yardimcin olsun baska doktorlara gt birde
0 oy
tarafından
Nift test yaptır birde yastan kaynaklı öyledir yengem 41 de dogrudu halalarim aynı hepsinde risk vardı ama sağlıklı dogurdulsr
(1 puan) tarafından
Umarım benim de öyle olur
tarafından
Gönlünüzü ferah tutun dünyaya gelecek olan her türlü geliyor ❤️sağlıkla gelsin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 90 göst.
9 Nisan 2023 Moda kategorisinde Summer33 (981 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 355 göst.
0 oy
10 cevap 163 göst.
0 oy
15 cevap 318 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,254 puan) tarafından soruldu

378,347 soru

11,324,565 cevap

34,775 kullanıcı

...