0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (288 puan) tarafından
5 yaşında oğlum asla bisey yemek istemiyor ac bırakmayı denedim sabahtan aksama kdar bi kere acıktım demedi abur cubur da yemez fazla resmen yemek yemeyi reddediyor ne isterse onu pişirmeye çalışıyorum yine de iki kasık alıp çekiliyor. Vallahi sofralarımız zehir oldu iyice iştah acıcı.bisey kullanıyor musunuz fayda gören varmı veya sizinkiler 3 ana 2 ara öğün yiyor mu meyvesi kuru yemisi. Benim oglumun yedikleri 15 kalemi gecmez o da binbir nazla

5 Cevaplar

0 oy
(119,168 puan) tarafından
bu zamanda istahli nebe hic yok galiba
(288 puan) tarafından
Valla ne yapacağım şaştım sağlığı yerinde şükür ama yemekler eziyet oldu iyice
-Reklam-
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Ooo zor valla iştahsız çocuk 
(288 puan) tarafından
Hemde nasıl zor
0 oy
tarafından
Ablam 3 yeğenime de kullaniyo hatta bekarken kilo aldiriyo diye ben bile kullaniyodum sipraktin şurup alerji şurubu yan etkisi olarak iştah ve uyku yapiyo yegenlerime kahvaltıdan 2 saat sonra veriyo ablam çocuklar 1 saate kalmadan uyuyolardi 2 3 saat hemde sonra uyaniyolardi çocuklar uyuyana kadar yiyolardi bende sabah iki lokma bişey yiyorum hemen şurup iciyodum ortalığı toplayıp süpürüp siliyodum bu banyo tuvalet yikayana kadar gözlerim kapaniyodu hemen uyuyodum bi uyaniyodum o kadar acım ki acayip sinir yapiyodu ki günlerce aç kalıp hiç bişey yemeyen ben öyle oluyodum yatana kadar yiyodum zararlı bişey değil zaten alerji şurubu faydası olur zararı olmaz dene istersen tabi doktoruna da bu Daniş 
(288 puan) tarafından
Bunu biliyorum cok uyku hali yapıyor ama çocukta denedim daha önce
tarafından
Aynen uykuyu çok yapiyo ama faydası var
0 oy
tarafından
8 yaşında oğlum var aşırı yemek ayırıyor vallah seni iyi anlıyorum 
(288 puan) tarafından
Ya sevdigini yese yapacağım hergün önemli değil ama sevdigi seyi de yemesi 1 saati buluyor yalvarmayla yiyor resmen
0 oy
tarafından
Benimkide öyleydi ama bu sene maşallah açıldı. Hiç zorlamadim. Bir ara supravit mi neydi ondan kullandım. Ama ise yaramayinca bıraktım. Sakın zorlama. İyice tiksinir

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 51 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 142 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde est16 (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
7 Temmuz 2021 Aile kategorisinde EbruMeva (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 157 göst.