0 oy
476 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
İyi geceler kızlar yardımınıza ihtiyacım var akıl akıldan üstündür derler.

Ben kirada oturuyorum üst katta ev sahibi var. Ev sahibi de eşimin eskiden tanıdıkları aile dostları ama sabah akşam bizdeler ne günümüz ne gecemiz yok. Eşimde ailesi de saygı edelim yaşlı insanlar aile dostumuz diyorlar ama ben artık yoruldum. Bazen günde 2 kere geliyorlar  E ev sahibinin kızı da geliyor her hafta torunları var. Bıktım artık ne yapa bilirim eşimi nasıl ikna ederim yada onların ayağını evimden nasıl keserim,?

14 Cevaplar

0 oy
(2,270 puan) tarafından
Her kapıyı çaldıklarında  müsait değilim de, kırılır alınır diye düşünme sen kırılıp yoruluyorsun  hiç mi düşünmüyorlar eşine de soylme bile bnce
(3 puan) tarafından
Çok söyledim arıyorlar musaitmisin diye değilim diyorum bir bakıyorum geldiler 5 aylık ta bebeğim var zaten zor oluyor her şey ne bileyim şu işin içinden bir çıka bilsem
(2,270 puan) tarafından
Ne kadar patavatsız insanlar var ya
(3 puan) tarafından
İşte anlayış sıfır. Gerçekten bıktım çözüm yolu olarak her yolu denedim yok kar etmiyor
-Reklam-
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Allah yardım etsin çok zor kırılır diye kendine bebeğine yazık etme bence 
(3 puan) tarafından
İşte ben etmem de eşimi nasıl ikna edeceğim bilmiyorum
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Korona olduk de Bi süre ayaklarını kessinler
(3 puan) tarafından
Beta virüsü salgınına yakalandık zaten onu da söyledik bizde hastayız zaten deyip geldiler birde bebek olduğunu bile bile
(400 puan) tarafından
Oha nirvanaya ulaşmış bunlar kızz
(3 puan) tarafından
Yaa. Bir Allah bilir onlardan kurtulmak için nasıl çare aradığımı yeminle artık bıktım
(1,634 puan) tarafından
Yok artık ciddi misin iyice b.kunu çıkarmış bunlar
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Ay çok zor.aradiklarinda musaid değilim de.ha illa indiler mi koş üstüne geçir bornozu aç kapıyı .buyrun ağda yapıyordum sizde gelin de.belki utanirlar
(3 puan) tarafından
Ben duştan çıkınca geldikleri de çok oldu annem Bir ara bizde kalıyordu kapıyı açmış ben bir geldim salona bornozla bizdeler
(3,329 puan) tarafından
Ayy kahkaha attım ya
(400 puan) tarafından
Pes valla :)))
(3 puan) tarafından
Bende zaten o an gülmüştüm ama sinirden
0 oy
(400 puan) tarafından
Bu hangi seviye böyle ve her gün nasıl geliyorlar hadi geldiler her gün her gün ne konuşuyorlar yani muhabbette olmaz
(3 puan) tarafından
Eşim 32 ben 26 onlar 50 yaslardalar. Bir neneleri var 80 yaşlarında birde kızları 23 oda geliyor
(400 puan) tarafından
Tövbe yarabbim bunlar hep aynı kadro mu geliyor kocası da geliyor mu
(3 puan) tarafından
Evet canım Maalesef şaka gibi ama gerçek
(400 puan) tarafından
Misafirperver davranma bide bakalım ya da direk yüzlerine söyle ya her gün gelmeyin lütfen bizim de bir hayatımız var tamam kiracıyız ama bizi satın almadınız diye
(3 puan) tarafından
Misafirperver davranmamayi hep denedim ama yok anam yok
0 oy
tarafından
Bizde kiraciyiz bizde üst kattayız ev sahipleri yaşlı alttalar arada bi ben cagirirsam çıkarlar bizde onlara öyle kadınla adam diyorlar eşime sen vardiyalı çalışıyosun rahatsız etmek istemiyoruz diye süpürgeyi bilr çalıştırmiyorlar uyuyordur diye bide çatı katı var bizim daireden giriliyo zili çalarlar öyle çıkarlar rahatsız oluruz diye.Anlayislilar Allahtan bizimde tanidik gibi sayilirlar.Herkesin kendine göre işi var sürekli girip çıkılmaz ki bide eş calisiyosa daha sıkıntı Onlarında düşünmesi lazım ben evimde rahat oturmak isterim her daim misafir istemem eşinle güzelce konuş bence sürekli olmaz böyle sıkılır insan
(3 puan) tarafından
Eşimle çok konuştuk ama maalesef onlara saygı daha önemli küçük köy yeri burası laf olur öyle yaparsak dedi
tarafından
Ya saygı duyulmasına duyulur ama süreklide olmaz ki ne düşüncesiz insanlar var
(3 puan) tarafından
Birde set diyorlar sıkmak istemiyoruz çok gelerek Allah'tan sıkmıyorlar ya her gün olurmu be
tarafından
Böyle düşünüyorlarsa bide uygulasalar keşke ah bu insanlar
0 oy
(3 puan) tarafından
Ben bebeğimi besleyip yatacağım yarın aşısı var erken kalkmam lazım nolur bir fikri olan varsa önerisi olan varsa lütfen yardımcı olun bana bu konuda iyi geceler.
(3 puan) tarafından
İşte canım eşim ve ailesi o aileyi eskiden tanıyor saygı duyuyorlar o yüzden birşey demiyorlar olan da bana oluyor
(1,125 puan) tarafından
İyide saygı duymak farklı hergun eve gelmesi farklı yani bebeginden önemli değiller yaa öyle saçma seymi olur insanın kendi ailesi bile hergun gelmez gelemez yani çok değişik..
Senden de yüz bulmuşlar ama canım istemediğini bildirmemisin belli ki
(3 puan) tarafından
Evet işte bildirmedim baştan hata yaptım şimdi ne yapacağımı bilmiyorum çünkü bu insanlar hiç bir şekilde anlayış nedir bilmiyorlar
(1,125 puan) tarafından
Anlayış bilmiyor diye kendini ezdirecek değilsin bı iki kez geldiğinden müsait değilim dersin aradığında bebeğim huysuz onunla ilgileniyorum dersin olur biter onlarda anlarlar dediğim gibi kuzum hastalık çok bebeğine evin hastalık gelir Allah korusun ben misafiri çok severim ama kış günü kimseyi kabul edemem sürekli sürekli hiç almam yani Allah'tan çevremde böyle anlayışsız insanlar yok yani
(3 puan) tarafından
İnşallah dediğiniz gibi davranacağım bundan sonra da işe yarar anlarlar inşallah
0 oy
(82 puan) tarafından
Onlar gelmeden siz onlara çıkın sürekli, eşine söyle hadi biz gidelim bak sevinir insanlar de. Üst üste olur olmaz saatte sürekli gidin ki sizin durumu anlayabilsinler,  en kötü zaten siz hizmet etmekten kurtulmuş olursunuz 
(3 puan) tarafından
Onu da denedim. Maalesef işe yaramıyor geldiklerinde yüzlerine bakmadığım telefondan başımı kaldirmadigim da oldu ama ne yaparsam yapayım çare bulamadım
0 oy
(3 puan) tarafından
Arkadaşlar yok mu bana yardımcı ola bilecek biri bu konuda Fikri olan 
0 oy
(202 puan) tarafından
Her gün hergün gelmeyin de. Tamam ev sahibi olabilirsiniz ama bizim de özelimiz aile hayatımız var de. İsim gücüm oluyor sürekli misafir ağırlayamam kusura bakmayın de . Bundan sonra davetsiz misafir kabul etmiyorum de. De yani. Ev kiraladın ev sahibini değil.
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Çat kapı geldiler mi aaa ben de yemek yapacaktım çamaşır serecektim vb de . Soğuk davran az konuş böyle böyle yapa yapa bir süre sonra kesilir herhalde ayakları 
0 oy
tarafından
Bebek konusunda ev işi konusunda yardımcı oluyor mu yoksa sadece oyle misafirliğe gelir gibi mi yapıyor 
0 oy
(48,667 puan) tarafından
aradıklarında acma geldiklerinde kapiyi gec ac musait degildim de.hixmet.etme 

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 742 göst.
12 Ekim 2022 Aile kategorisinde Mrvumt00 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 346 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bahar Şahin (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 328 göst.