0 oy
70 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (15 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar, 27 haftalık hamileyim ensem de aşırı ağrı var tansiyonum iyi normalde hep düşük oluyor 2 gün önce acile gittim birşey demediler, neyden oluyor acaba bilgisi olan var mı? 

3 Cevaplar

0 oy
(1,464 puan) tarafından
Başka belirtin var mı sol kolda uyuşukluk falan ensede ağrı genelde tansiyon yüksekliğinden oluyo limonlu su falan icsen yüksekse düşürür
(15 puan) tarafından
Tansiyonum şuan iyi acile gittiğimde de iyiydi.. Daha önce boyun fıtığı vardı yastık yatarak çözüm bulmuş toparlanmıştım ama hamile kalınca nefes alamama gibi bir sıkıntı yaşadım ve hala öyle tabi mecbur yüksek yastıkta yatıyorum acaba o tetikliyor olabilir mi?
-Reklam-
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Tansiyonun normalde düşükse normal 12 8 olduğu zaman ağır gelmiş olabilir ondan ağrır çünkü vücudun düşük tansiyona alışık olduğu için 12 8 yüksek gelir 
(15 puan) tarafından
9 6... Normalde hamilelikte hep düşük 6 3 7 4 gibi
(1,092 puan) tarafından
İşte o yüzden yüksek gelmiştir tansiyonunu çok dikkat et arkadaşımın 37 haftalık bebeği tansiyondan öldü Allah göstermesin
(15 puan) tarafından
Belki de, ay Allah korusun biliyorum yüksek tansiyon çok sıkıntı
0 oy
tarafından
Aynen 5 ayligim hala var ensede agri tansiyon gayet iyi cikio
(15 puan) tarafından
Nöroloji yada beyin ve sinir cerrahına gitmeyi düşündünüz mü
tarafından
Hayir ama sen dedikten sonra suan dusunuyorum
(15 puan) tarafından
Çok birşey yapmazlar hamileyiz diye ama düşünüyorum gitmeyi randevu alabilirsem.
(15 puan) tarafından
Sizde gidin inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
21 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
4 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eslemsareee (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
28 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 282 göst.
2 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...