0 oy
59 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (272 puan) tarafından
Oğlum 4 yaşında en son 2 yaşında görmüştüm ensesinde kafa bitiminde beşe küçük sağlık ocağına sorduğum da geçer demişti şimdi tekrar sarılırken elime ufak takıldı yoktu en son tekrar çıkmış çocuk doktoruna gitsemmi birsey olurmu

2 Cevaplar

0 oy
(472 puan) tarafından
Ben gittiğim doktorlarin hepsine sordum farklı doktorlar farklı bölümlere. Bendede varmış küçükken . Önemli değil korkma büyüklüğü ne kadar . 
(272 puan) tarafından
Şimdi baktım kaybolmuş gelmiyor elime
-Reklam-
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Götür canim goturmekten zarar gelmez bizde baya var lenf sismesi genelde hasta olduklarinda enfeksiyon da siser oglumda sagda solda aşırı var hatta disaridan bile cokca belli oluyor ultrason cektirdik 3 kere cocuk doktoru kulak burun bogaz doktoru hatta cocuk hemotoloji ve onkolojiye gittik bisey yok diyorlar zamaninda hastalandiginda sismis oyle kalmis diyorlar ama yinede gördükçe icime sinmiyor baska doktora daha gidicem sanırım nohuttan falan büyük  yanyana hepsi
(272 puan) tarafından
Rabbim çocuklarımızı bize bağışlasın öyle kuzum kendimiz neyseler onlara en ufak birsey olmasın
(1,424 puan) tarafından
Amin canim insallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 207 göst.
27 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
0 oy
0 cevap 29 göst.
4 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eslemsareee (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
28 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (272 puan) tarafından soruldu

380,296 soru

11,386,417 cevap

34,887 kullanıcı

...