0 oy
505 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar merhaba hemen konuya girmek istiyorum bugün iki akrabanın nikahı ve nişanı vardı.

İlk önce nikaha gittik eşim ve iki evli görümcem ile buraya kadar sorun yok. Sonra akşam nişan vardı eşimin teyzesinin kızının kızı nişanlanıyor normalde hiç gidesim yoktu görümcemler gel dedi eşimde git dedi gittim oğlum yaramaz olduğu için gidesim yoktu ama velhasıl kelam gittim nihayetinde neyse salona girdim hayırlı olsun falan oturduk görümce lerim dayı eşlerinin yanına oturdu kuzenler falan ben dış kapının mandalı gibi tek kaldım saf gibi oturuyorum iki görümcem ve onlar sohbet muhabbet ben bön bön oturdum sonra çok şükür farkedildim çağırdılar yok sağolun böyle iyi dedim nişan sahibi teyze kızı eşimin herkesin yanına tek tek oturdu benim yanıma gelmesi görümce ler desen hepten unuttu oynamaya daldılar oğlum Bi ara milletin içinde felekat ağladı rakıyı verip eve gidecektim karar verdim görümce gitme diye ısrar etti yine kaldım ama yüzümden düşen bin parça neyse nişan bitene kadar durduk sonra eşimde nişana gelemedi gece çalışıyor bende onlara bağlı kaldım nişan evine gittik isteksiz bir şekildeydim ben yine aynı kişiler orada var durumlarında iyi beni hiç kaleye alan yok elimde oradaydı normalde samimi olan eltim nişan evimde görümcem ile lafa daldı yine tek kaldım herkesin altında aracı var zengin tipler biz normal aileyiz yani lafın özü eve geldim geleli ağlıyorum eşime bağırdım arayıp niye beni zorladım diye büyük ihtimal millette arkada da konuşuyordur rezil oldum kızlar ağlamaktan gözlerim şişti kendimi öyle ezik hissediyorum ki analatamam

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ezik hissedecegin bir durum olmamis basligi okuyunca başka bisey sandım. Onlar toplasıp sohbet etmisler kimse kimseyi davet etmez sende katılabilirdin 
(228 puan) tarafından
Katılmadım çocukluk olur diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
O onların saygısızlığı bence neden ezik hissediyorsun ki onlar ezik hissetsin bir başkasını görünce yanındaki insanı unuttukları için. 
(228 puan) tarafından
Haklısınız ama onlar ben üzüldüm diye mutlu olacak tiplerden
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Kiz boşver üzülmeye değecek şeyler bile değil sende birdaha o gorumcelerinle arani soğuk yap hem seni götürüyorlar hem yanliz bırakıyorlar saçma seyler
(228 puan) tarafından
Aynen gitmek istemiyordum ısrar ettiler gidincede böyle yaptılar
0 oy
(810 puan) tarafından
Bunda ezık hıssedıcek durum yok canmbırdaha ısrarlara gelme unutulan yerı sende unut rezıllık bı durum yok bence takma kafana sonucta gelınsın aıleden degıl ne kadr ıyı olrsan ol o yuzden oyle yerlerde mısafırlıgı kısa tutcan helekı yalnızsan eşinin olmadı yere sende gitme ılkve son olr ders olr salla canm gözlerıne yazık valla dıs kapının dıs mandalı hepsı eşinide bu yızden kızıp aranı acma nerden bılsın adam olacakları
(228 puan) tarafından
Eşimde bilemedi böyle olacağını ama ders oldu keşke gitmeseydim ama işte yapacak bişey de yok şuan
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Sende bı sandalye çekip aralarına neden oturmadın ki sonuçta yabancı değilsin canım sen isteksiz olduğun için biraz da geri durmuşsun
(228 puan) tarafından
İsteksiz derken Bi sıcaklık göremedim kimseden gidip milletin arasına oturma gibi huyum yok işte damdan düşer gibi
0 oy
tarafından
Şimdi canım üzülme önce,ezik falan değilsin,sende bir sandalye çekip yanlarına otursaydin,inadına mutluymus gibi davransaydin kuzum,sen öyle tek kalınca onlarda sevinmislerdir,bu hayatta kimseden birşey bekleme kendin harekete geç.
(228 puan) tarafından
Öyle gidince de çocuk gibi olacaktım o yüzden gitmedim
0 oy
tarafından
Muayen gunudemisin ağlamaya yer aramissin bence birazzx
0 oy
(784 puan) tarafından
Eziklik bı durum görmedim nolmus 
0 oy
tarafından
Saygısızlık olmuş ağlama gülüm ama bidaha da aynı hataya dusme 
(228 puan) tarafından
Kesinlikle gitmem daha
0 oy
(913 puan) tarafından
Canım kimse kimseyi farketmemistir bile niye o kadar kötü hissettin eşine de huzursuzluk çıkarma senin için yapmıştır ne bilsin böyle şeyler olacağını. Bende hiç sevmem öyle durumları ama cokda büyütme sen orda yalnız kaldıkça sıkmışsın kendini ben daha bir haftalık gelinken esimin bi akrabasinin yüzüğüne gittik tanıdığım bir Allah'ın kulu yok kayinvalim sap gibi bıraktı beni ortada saolsun kaynim durdu yanimda sacmasapan esim geldi arada bende orda çok sinirlendim ama hicde uzatmadim yapacak bişey yok bazen böyle saçmalıklar yaşanıyor
(228 puan) tarafından
Kınasına ve düğününe asla gitmicem haklısınız oluyor ama çok kötü hissettim kendimi
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Sacmalamissin bence
0 oy
tarafından
Aslında sen çekimser davranmissin canım yanlarına gitseydin sen gidince tavırları değişip yüzleri düşerse kendini kötü hissederdin o zaman da haklısın derdim ama sen onlardan geri durmussun 
(228 puan) tarafından
Fazla samimiyetim yok ondan dolayı belkide onlardan bekledim

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 438 göst.
10 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 317 göst.
9 Ocak 2022 Aile kategorisinde El1997 (1,914 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 366 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu