0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar merhaba  

Hemen konuya giricem biz eltim ve kaynım ile kaynımın yaptığı bir hatadan dolayı konuşmuyoruz araba olayı yüzünden (halledildi araba olayı)yaklaşık bir senedir onlara göre onlar haklı bize göre Biz neyse eşimde konuşmuyor bende geçen sene bu olay üzerine eltimle mesaj atmıştım aslında konu eşim ve kaynım arasındaydı ama bende eşime üzüldüğüm için eltimede attım eşine söylesin diye o gün bugündür konuşmuyoruz eltim Bi silmişti falan sosyal medyadan kendimi suçlu hissettiğim nokta ona mesaj atmicaktım sinirle atmıştım işte hak diye bir şey var VS diye uzun bir mesajdı.

Neyse dün kv ye gittim eltim ile altlı üstlü oturuyor biz farklı semtte eltimin büyük kızı benimle konuşuyor sürekli küçük oğlumla falan ilgilendi ben kv ye yardıma gitmiştim yenge kahvaltısını ettireyim bize götürüp VS falan dedi. Sorum şu yakın zamanda eltimin dayısı vefat etti akşam eşim beni almaya gelince kv eşine oğlum yengene başın sağolsun niye demedin ayıp dedi bende istersen gidip diyebilirsin senin sorunun yengen ile değil abin ile dedim ve kv doğeu dedi eşim inince bende aşağı inip başsağlığı diledim oda teşekkür ederim sağolun dedi.bir senedir konuşmuyorduk kaynım olmuş olsa gitmeyecek tik zaten size sorum yanlış bir davranış veya çaba gibi mi olmuş sizce lütfen cevaplarınıza ihtiyacım var

9 Cevaplar

+1 oy
(174 puan) tarafından
 olması gerekende bu sonuçta ölüm bu  en iyisini yapmışsınız .bence o da kötü düşünmemiştir.
(228 puan) tarafından
Ya evet ama sanki kendimi barışma çabasına girmiş gibi hissettim olay kaynım ile eşim arasındaydı bende olaya çok müdahil oldum falan ama nebilim hani konuşmuyoruz ya bir adım atmışım gibi mi oldu
(174 puan) tarafından
Hiçte sıkıntı yapma ne yüzsüz insanlar var herşeye rağmen yine konuşuyorlar siz insanlık görevinizi yerine getirmiş siniz.yine eskisi gibi mesafenizi koyarsanız hiçte sıkıntı değil bana göre
(228 puan) tarafından
Doğru söyledin cnm ben üzerime düşen görevi yaptım en azından içim rahat
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayır cnm arada namus meselesi olmadığı sürece küs kalmanın uzatmanın bizlere hic bir faydası yok 

Ölüm  başka birsey siz doğru olanı yapmışsınız  cnm  
(228 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm cnm küslük  bir yere kadar ve gerçekten küs olmak günah teşekkür ederim yorum için cnm
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Hiç eziklik bir durum değil canım kanlı bıçaklı değilsiniz ya gitmeniz çok iyi olmuş bu sizin insan olduğunuzu gösterir
(228 puan) tarafından
Haklısın cnm
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Ben ortada eziklik bir şey göremedim yani insanlık eziklik mi oldu baş sağlığı dilemeseydiniz bence çok kötü olurmuş aksine sizi yükseltmiş ama böyle düşünmeniz çirkin demek ki içinizden gelmemiş kv zoruyla olmuş işte o eziklik
(228 puan) tarafından
Yani doğru söylüyorsunuz ölüm bu sonuçta öyle düşünmem yanlışta işte.. Ama kv zoru ile gitmedim
0 oy
(594 puan) tarafından
Düğünde cenazede küslük olmaz canım benim görüşüm bu bende eşimin dayısıyla konuşmuyorum ama annesi öldü kardeşi öldü yinede aradım bu insanlıktır eziklikle hiçbir alakası yok sen doğru olanı yapmışsın 
(228 puan) tarafından
Haklısın cnm
0 oy
(11,082 puan) tarafından
 Olması gereken bu iyi yapmışsınız böyle konularda küslük olmaz
(228 puan) tarafından
İçim rahat en azından
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Bence güzel ve nazik bı davranış olmuş gönül almışsın kötüsü yada barışma çabası mi olur bu tür işlerin çok iyi yapmışsın boşver iyilik hep kazancak.
(228 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından
Gayet olgun bir davranışda bulunmuşsunuz canım ölüm ile diğer meseleleri bir birine  karıştırmamak en doğrusu her serde bir hayir vardır belki bu vesile ile aranız düzelir 
(228 puan) tarafından
Ben baş sağlığı dileyip bir adım attım cnm bundan sonrası hayırlısı
0 oy
tarafından
İşin içine ölüm girdimi kirginliklar kizginliklar bir kenara atılır doğru olanı yapmışsıniz ama keşke iki kardeş arasındaki soruna karismasaydun canim
(228 puan) tarafından
Doğru cnm ama eşim zararlı çıkacaktı abisi çok uyanık iş çözüldü eğer ben araya girmesem herşey sarpa saracaktı eşim çünkü her konuda çok iyi niyetli
tarafından
Anladım canım ama gitmekle iyi yapmışsıniz
(228 puan) tarafından
Evet cnm doğru içim rahat en azından

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 438 göst.
10 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 506 göst.
15 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
+1 oy