0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

1 yaşından önce ne versem yiyen çocuk yemez oldu :ermm: yumurta,patates,peynir,pankek ne denesen diliyle itiyo bı yoğurt kabul ediyo. Yemek olarak da çorba hep aynı şeyleri yer oldu ya besinsiz kaliyo diye üzülüyorum 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Balık yağ pekmez iştah açıyor canim 
tarafından
Canım aslında sorun yememesi değil seçmesi yani meyveli yoğurt yapınca yiyo ama et,yumurta,sebze vs besleyici gıdaları yemez oldu
-Reklam-
0 oy
(1,924 puan) tarafından
Aynı şeyden muzdarıbım. Şu an 15 aylık daha iki 3 ay öncesine kadar yumurta kızartması bile yerdi şu an hiç bişey yediremiyorum yumurta balık et asla yemiyo çorbayı zor içiryorum. Valla doğrumu yapyorum yalnışmı yapyorum orasını bilmem ama son iki gündür zorla tıkyorum ağzına artık çocuk açlıktan gebermesiin diye.
tarafından
Benimkide 14 aylık. Aslında yiyo ama seçerek öncesinde herşey yiyodu şimdi meyveli yoğurt,tarhana,irmikli mama 1 yaşından önce yedirmedigim sağlıksız dediğim bebe bisküvisi falan deniyorum artık yesin biseyler diye

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 598 göst.
29 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 223 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 269 göst.
20 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Papatya43 (537 puan) tarafından soruldu

397,209 soru

11,880,108 cevap

35,995 kullanıcı

...