0 oy
96 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (72 puan) tarafından
Kizlar son adetim 22 Nisan ve genelde 35 günde bir olurum yani 27 Mayıs olmam gerek uygulamalara göre 13 Mayıs'a yumurtlama günü diyor ama bilemiyorum o günü değerlendiremedik ama ondan 2 gün oncesi 4 gün öncesi 5 gün öncesi falan değerlendirdik yani yumurtlama günü öncesi gebelik olma şansı olur mu t yumurtlama günü ve sonrası olmadı ama . Bir de 4 5 gündür göğüslerim aşırı hassas karnim çok sis ve karnım kasıklarım adet olcakmisim gibi ağrıyor fakat daha ilişkide. 1 hafta geçti adet olmama da 2 hafta var neyin nesidir bu sizce 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Üşütmüş olabılır mısın
(72 puan) tarafından
Yok ben çorapsız terliksiz asla dolaşmam dikkat ederim çünkü çok çabuk soğuk alıyorum
tarafından
Gebelık olsa boyle belırtıler ıcın cok erken, sanmıyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yumurtlama günü öncesi gebelik olabilir ama çok düşük bir ihtimal canım. Ovülasyonun yüksek olduğu gün kimi birliktelikler için hamilelik isteyenler için ideal bir gün bence. Gebelik belirtileri bende olmuş ama ben onu regl Olcam sanıp umursamadım  aynı regl olucakmış gibiydim gögüslerim ağrıyor, kasıklarım ağrıyor, akıntım vardı kasıklarım sürekli şişti filan o yüzden umursamadım 2 ay sonra hamile olduğumu öğrendim. 
(72 puan) tarafından
Şimdi ben bazen 35 gün bazen 30 gün bazen 40 gün değişiyor adet olma sürem ama genelde 35 gün o yüzden tam olarak yumurtlama günümü tespit edemiyorum
tarafından
Uygulama üzerinde takvimden takip edip adet başlangıcını sürekli değiştirebilirsin canım. Şüpheleniyorsan test al test yap canım ama biraz daha bekleyip en uzun adet döngünün olduğu güne kadar bekleyip öyle test yapabilirsin.
(72 puan) tarafından
Evet haklısınız en azından Haziran ilk haftaya kadar bekleyip öyle ttest yapayım cnku zaten şimdi çıkmaz adetimden 10 gün geçsin öyle yapayım daha adetime bile 11 gün var
0 oy
(421 puan) tarafından
Bu saydığıniz belirtiler benden 7. Haftadan sonra olmuştu.  En erken belirtim idrarım kokuyordu ben başka şeylerden şüphelenmiştim megerse gebelik varmis 

Sizin icin şuan erken ama En Az 1 hafta daha bekleyin hala devam ederse bi erken gebelik testi yaparsınız 
(72 puan) tarafından
Belki de psikolojik mi ya da bunlar yumurtlama belirtisi de olabilir mi ki
(421 puan) tarafından
Bende 2 sene denedim canım bazı aylar kesin hamileyim diyordum bos çıkıyordu pskolojide  cok etkiliyor biraz salmak lazım

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 195 göst.
6 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Livmirmin1993 (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asenaumay (1,917 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 72 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 378 göst.
2 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hlal (237 puan) tarafından soruldu

379,755 soru

11,368,400 cevap

34,850 kullanıcı

...