+1 oy
194 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (217 puan) tarafından
İki tane kızım var ayıptır söylemesi geri çekilme ile korumuyoruz en son 11 mart oldum adet dönemi arası 23 gün yani olduğum tarihten 1 hafta erken olurum ama şuan uygulamaya göre de gecikme var ama bence değilim ama kafama takılan sık ısrara çıkmaya başladım bel ağrısı var başka bişey yok olma ihtimalim var mı eşim kendinden eminmiş ama ne bileyim kasıkda doluluk hissi de var test alıp yapmaya bile cesaretim yok

24 Cevaplar

+3 oy
(8,999 puan) tarafından
Klâsik yorumu yapmaya geldim. Geri çekilme bir korunma yöntemi değil. Evet sık idrara çıkma belirti. Benim en büyük belirtim sürekli uyku halim vardı akşam 8 de bir uydurdum ertesi gün 9 10 a kadar ama gün içinde sürekli uykum olur uzanmak uyumak isterdim 
(217 puan) tarafından
Evet biliyorum olmadığını canım daha önce spral takıldım ama bana iyi gelmedi sürekli kanamam oldu aylık iğne bebeğim emzirdiğim için olmadı haplar da migrenim var veremem dedi doktor
(8,999 puan) tarafından
Prezervatif veya kol implantı deneyin. Bu korkuyla yaşamak zor
-Reklam-
+1 oy
(3,367 puan) tarafından
Benim cok  idrara çıkma ve kaşık ağrısıydı  cnm
+1 oy
(247 puan) tarafından

Geleneksel yöntemlerle gebe kalan çok insan var. Siz modern bir yöntem ile korunmazsanız, gebelik her zaman oluşabilir. 

Bu kadar korkuyorsanız, bundan sonra acilen korunma şeklini değiştirmelisiniz. 

Konuya gelecek olursak, iki regl arası sıklığınız azmış zaten, strese bağlı gecikme de olmuş olabilir. Test yapmaktan başka şansınız yok. 

+1 oy
(7,606 puan) tarafından
Sırtım ağrıdı benim uyku hali arttı sinirlilik duygu durum deisimi adet gecikmesi
+1 oy
(1,201 puan) tarafından
Benim kokulara hassasiyet vardi ya baya bide bel ağrısı 
+1 oy
(2,163 puan) tarafından
Ben ikinci kızıma geri çekilme ile kaldım ve en erken belirti mide ağrısıydi 
+1 oy
(13,698 puan) tarafından
Kasik batması ve normal akıntı falan degl baya yumurta akı gibi akıntı gelmesiydi
+1 oy
(4,170 puan) tarafından
Sık WC isteği bel kasık ağrıları mide bulantısı şuan hamileyim 
+1 oy
(804 puan) tarafından
Aynı ben kendim post açtım sandım biran şimdi gidip test Alaçam insAllah yoktur kaç gündür psikolojim bozuldu düşünmekten ya
+1 oy
tarafından
Ben hemen anladım ikincide canım hatta kaldığım gün anladım ama erken test yaptirdigim.icin kanda negatif çıktı tam adet günü yine yaptırdım pozitif çıktı 
+1 oy
(504 puan) tarafından
Valla canım adetım 28 gün geçti tek o vardı aile hekimliğine gittim adet söktürücü alcam dedim kasıklarım ağrıyor du ebe de kan alalım normal değil bu kadar dedi 2gun sonra bı baktım hamileyim ben şok 
(7,946 puan) tarafından
28 gün geçmiş ve sen hamileliği nasıl düşünmedin şaşırdım
(504 puan) tarafından
Kürtaj olmuştum yeni üstüne polikistik över sendromum olduğunu öğrendim eşim 1 hafta kaldı yanımda sadece 1 2 kere korunmasız cinsel ilişkim oldu imkansız dedim hani
+1 oy
(2,938 puan) tarafından

Hamilelik testinden çift çizgi :D

+1 oy
(65 puan) tarafından
Üşüme ve bulantı . Sonra adetimin gecikmesi
+1 oy
(399 puan) tarafından
Benim sık idrara cıkmaydı canım hakkında hayırlısı olsun inşallah 
+1 oy
(1,425 puan) tarafından
En erken belirti mide bulantısı ve baş ağrısi idi bende 
0 oy
(544 puan) tarafından

Aaa  ilk ogluma daha adetime bir hafta kala bel ağrım ve sık idrara gitmem vardı eşim test yapsana dedi yaptım cikti :)

İkinciden zaten korkuyodum o ay korktugum basima geldi 

0 oy
(8,908 puan) tarafından
Geri çekilme Bi korunma yöntemi değildir cnm benim belirtim kasık batması ve sık tuvalete çıkma 
(217 puan) tarafından
Evet canım değil biliyorum ama spral olmadı bana kanamam çok oluyordu iğne bebek emzirdim olmadı kızım 2 aydır kestim sütten haplar da migrenim tetiklediği için başka şansım yoktu
(1,425 puan) tarafından
Kondom olabilir di ama
(217 puan) tarafından
Onu da eşim yapmak istemiyor olmuyomus öyle
(1,425 puan) tarafından
O zaman kaderine razı geleceksin bacı
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Benim direkt sabah bulantım oldu her ikisinde de 
0 oy
(1,092 puan) tarafından

Yani inanmıycaksın ama tamamen içime doğdu bi gün adet sancısından çok daha fazla ani bi sancı girdi karnıma anlık ama aha dedim acaba mı sonra çok önemsemedim çünkü sağlam korunuyordum sonra bi hafta sonra falan sürekli elim karnıma gitmeye başladı dedim ben hamileyim bu arada çocuk da istemiyorum korkuyorum sorumluluğundan sonra adet gördüm ama üç gün koyu renkte meyer yerleşme kanamasıymış dedim yok yok iltihap falan kapmışımdır bi gidiyim bişeyler versin geçsin bi gittim 5 haftalık hamileyim aslında ertelemeyip gitsem öğrenicekmişim tamamen içime doğmuş :)

0 oy
(2,075 puan) tarafından
İlk kaşık ağrısı yaşadım dayanılmaz şekilde böyle vücut bir halsizlik oluyor uykulu haller filan

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 181 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde H1h2 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
16 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esnmhmt (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 91 göst.
24 Eylül 2021 Aile kategorisinde Mutsuzkadin (38 puan) tarafından soruldu

379,618 soru

11,364,079 cevap

34,841 kullanıcı

...