0 oy
124 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (15 puan) tarafından
 Merhaba kızlar cildim çok hassas ve aşırı güneş lekeleri oluyor önerebileceğiniz lekeleri kapatıcı özellikli güneş kremi var mı 

2 Cevaplar

0 oy
(246 puan) tarafından
Solanete kullaniyordüm cnm o cok iyi
(246 puan) tarafından
Ayn cnm onu kullaniyorum
(246 puan) tarafından
Sen yenimsin buralarda
(15 puan) tarafından
Teşekkür ederim...Evett yeni katıldım
(246 puan) tarafından
Hosgeldin ozmn rica ederim
(15 puan) tarafından
Hoşbuldum
-Reklam-
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Ben homm bitkisel yapiyorum leke kombinleri var ama yaz ayinda bir sonuc almak zor gunes kremimiz var ama yaslanma karsti 
tarafından
Kız yüzüm çok kuru ve bazen adetime yakın bir kaç sivilce çıkıyor onun harici bir şey yok bana güzel bir şey söyle  bunun için ☺
(13,824 puan) tarafından
Cnm.aslinda cilt icin sabah aksam bir rutin gerekli yikamajeli ve tonik bu gozenekler acisindan cok onemli derinlemesine temizlik olmus oluyor haftada 1 kez de maske  sivilcrye gelince bir kukurt kremimiz var aktif svilce uzerine kullaniliyor sadece her seye bir urun var kiz burda:)
tarafından
Yani bana fazladan masraf çıkarıyorsun hee ☺
(13,824 puan) tarafından
Vallahi benim sucum yok:) yani sordufun icin soyledim bi rutin olusturmak lazim benimde yuzum kotu biraz istedigim gbi degil yani ama leke tarzi kombinler yazin pek aonuc vermiyor oyuzden gunes kremi gerekli ama rutinxe cilt tipine gore bi yikama jeli ve tonik olmali haftada bjrde maske sart
(15 puan) tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 74 göst.
0 oy
3 cevap 261 göst.
0 oy
2 cevap 112 göst.
0 oy
5 cevap 74 göst.
11 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Glhnmhmmd (476 puan) tarafından soruldu

379,050 soru

11,346,085 cevap

34,812 kullanıcı

...